Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

Hip hip hurra!!!! Kochana Sarunia zaoferowała pilotaż w poniedziałek i pokaże nam jak nie błądzić, co przy moim braku orientacji w terenie byłoby pewne na stówę:evil_lol:. Ciotki, za kilka dni nasza pannica rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu i niech będzie on najpiękniejszy

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje i od nas serdecznie podziękowania dla Gabrysi, która otoczyła Cindy tak ogromną miłością i opieką i przyczyniła się do uratowania kolejnego psiego życia! Pewnie gdyby nie DT, to Cindy dalej tęskniłaby w schronisku. Tak więc serdecznie dziękujemy i gratulujemy znalezienia dla suni tak fajnego domu. Trzymamy kciuki, by wszystko było w porządku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dancik']Hip, hip, hurra ! Bardzo się cieszę...i obeszło się bez sesji, ale nic straconego...Gabi jak jeszcze kogoś przygarniesz to się umówimy :)[/QUOTE]

Dzięki Danusiu:loveu: Oczywiście kolejny raz postanawiam, że tymczasowicza juą nie wezmę

[quote name='Martika@Aischa']Gabi kochana to teraz już bez stresu :lol: sama pojedziesz i się przekonasz w jakie ręce Cindusia trafi ;) a wierzę że najlepsze z najlepszych :multi: warto było czekac i oby takich domków jak najwięcej :lol:

Pani Anetka oczekiwała Cindi ale jak jej dzisiaj powiedziałam że Cindy najprawdopodobniej będzie miała domek ucieszyła się ogromnie :lol:[/QUOTE]

Marticzko, bardzo Ci dziękuję za załatwienie takiego wspaniałego zastępczego tymczasu.

Podziękuj Pani Anetce bardzo serdecznie za chęć pomocy i ogromne serce dla psiaków!!!!!!!!!

[quote name='Panna Marple']Hip hip hurra!!!! Kochana Sarunia zaoferowała pilotaż w poniedziałek i pokaże nam jak nie błądzić, co przy moim braku orientacji w terenie byłoby pewne na stówę:evil_lol:. Ciotki, za kilka dni nasza pannica rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu i niech będzie on najpiękniejszy[/QUOTE]

[B]Mam nadzieję, że Cindunia będzie żyła jak w bajce: długo i szczęśliwie.

Wielki dzień już jutro, ale się denerwuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/B]
[quote name='tpzopoczno']Gratulacje i od nas serdecznie podziękowania dla Gabrysi, która otoczyła Cindy tak ogromną miłością i opieką i przyczyniła się do uratowania kolejnego psiego życia! Pewnie gdyby nie DT, to Cindy dalej tęskniłaby w schronisku. Tak więc serdecznie dziękujemy i gratulujemy znalezienia dla suni tak fajnego domu. Trzymamy kciuki, by wszystko było w porządku![/QUOTE]

Cała przyjemność po mojej stronie.

Na fotkach ze schroniska Cindunia była taka wystraszona i smutna. Oby nic złego już jej w życiu nie spotkało.

Ja dziękuję mojemu TZ-owi, za to, że się nie sprzeciwia moim szalonym pomysłom, za całą miłość do tymczasowiczów, na wychodzenie na spacerki i opiekę.




[quote name='RUTA93']Domek zapowiada się naprawdę cudownie! Trzymam kciuki, zeby Cindy szybko sie zaaklimatyzowała na swoim i czekam na reportaż z uroczystego wjazdu Cindy do mojego miasta ;)[/QUOTE]

Jeśli dziewczyny będą miały aparat to fotorelacja na pewno będzie:lol:
[quote name='kiyoshi']:loveu: oby więcej takich domków:))
brawo Cindy:)[/QUOTE]

Kiyoshi, na pewno Koreczek i inni nasi ulubieńcy też znają super domki, to kwestia czasu.


Jak na złość internet od piątku jest mega powolny, co mnie irytuje jak jasna cholera.

Później opiszę piątkową wizytę u weta:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Cindy, powolutku pakuj zabaweczki, smyczkę, miseczki i szykuj się do drogi, bo jutro wielki dzień :)[/QUOTE]

Mnie już jest słabo:mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje:

Cindunia wykąpana i wyczesana.

Zabieram resztę suchej karmy i ulubione zabaweczki, te które jeszcze zostały w całości.

W piątek została zaszczepiona na wirusówki, oraz zakupiłam tabletkę przeciwko wymiotom podczas podróży
Koszt wizyty 68,-

Po konsultacji z Magdą i Anią, które finansowały potrzeby Królewny doszłyśmy do wniosku, że należy się małej smyczka na nowe życie i szeleczki. Dokupiłam jeszcze jedną zabaweczkę i rękawicę do czesania.
Koszt zakupów 112,-

Jeśli chodzi o piątkową wyprawę do weta to Cindunia była bardzo dzielna.

Chyba pierwszy raz w życiu jechała komunikacją miejską i to jeszcze w kagańcu.

Siedziała grzecznie w autobusie przy moich nogach.

Do gabinetu wet. weszła z małymi oporami.

Dała się zbadać i obejrzeć wetowi bez cienia sprzeciwu. Była grzeczna, jak aniołek.

Potem wet dał jej w miseczce troszkę suchego jedzenia, aby nie zwróciła uwagi na ukłucie.

Następnie już po owym ukłuciu nachylił się nad Cindunią, która nieźle go postraszyła, ja aż zamarłam.

Myślę, że nie miała zamiaru ugryźć, po prostu nie spodobało się jej, że ktoś zbliża twarz do miseczki.

Na nas nigdy nie zawarczała, nie postraszyła, możemy wszystko z nią zrobić.

Ona po prostu boi się obcych, nie ufa im.

Mam nadzieję, że w nowym domu szybko "załapie" kto jest "swój" i będzie mega przytulanką

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Cindusiu, pchły spakowane?:diabloti: Ja już przebieram nóziami z niecierpliwości i nerwów:crazyeye:. Czy Kajtunio zafunduje małej zieloną noc?[/QUOTE]

Nie wiem, jak ja jutro w pracy się skupię????

Co do zielonej nocy, niech lepiej nikt Cindusi nie smaruje po Królewna wykąpana i wyczesana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Oj, Gabi, niełatwo byc domem tymczasowym:roll:
Zapytaj Dancik.:lol:[/QUOTE]

To prawda Belciu niełatwo.

Ale jak potem się dostaje fotki oraz maile z nowego domu i widzi, że psiak jest szczęśliwy to aż chce się żyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']To prawda Belciu niełatwo.

Ale jak potem się dostaje fotki oraz maile z nowego domu i widzi, że psiak jest szczęśliwy to aż chce się żyć.[/QUOTE]

Oj, nie łatwo, nie łatwo - sama coś o tym wiem:) (bo skąd u mnie niby cztery jamniki???)
Będę jutro ponownie w nowym Domku Cinduni, będę miała okazję Ją poznać osobiście....
Gabi, na pw przesyłam Ci linki, które obiecałam........
Aniu, Gabrysiu - Do zobaczenia jutro:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...