Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

Miałam wczoraj zapytanie na tablicy o Cindy.

Nie mogąc się doczekać zadzwoniłam.


Państwo są zainteresowani adopcją, potrzebny ktoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Kędzierzynie-Koźlu woj. opolskie.
Czy może ktoś przychodzi Wam do głowy?

Ja teraz tulko chwilowo mam dostęp do netu.

Wieczorem będę.

Link to comment
Share on other sites

Może zapytaj :na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/149308-K%C4%99dzierzyn-Ko%C5%BAle-schronisko-w%C4%85tek-zbiorowy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/149308-K%C4%99dzierzyn-Ko%C5%BAle-schronisko-w%C4%85tek-zbiorowy[/URL] piterucha204: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/71884-pietrucha204[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Gabi, patrzyłam teraz w liście użytkowników i udało mi się znaleźć zaledwie parę osób, ale mają mało postów albo od dłuższego czasu już Ich nie było na dogo:/[/QUOTE]

[quote name='Nikaragua']Może zapytaj :na wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/149308-Kędzierzyn-Koźle-schronisko-wątek-zbiorowy[/URL] piterucha204: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/71884-pietrucha204[/URL][/QUOTE]


Dzięki dziewczyny, już pietrucha się wstępnie zgodziła i mam namiary na osobę, która też gotowa jest pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Ja ponownie zaciskam z całych sił i nie puszczam !!!!!!! Cindy najwyższa pora sunieczko do domku :):):)[/QUOTE]

[quote name='Beatkaa']SUPER!!! Zaciskamy kciuki i nie puszczamy!!!!!!!! :thumbs::thumbs:[/QUOTE]


Dzięki serdeczne za trzymanie kciuków.

Dostałam wypełnioną ankietę.

Jedyny problem jest taki, że Państwo wynajmują mieszkanie i nie wiedzą, czy właściciel wyraża zgodę na psa. Poprosiłam, by zapytali.

Martwię się też, czy Cindy wytrzyma w domu 9 godzin, czy nie zdarzy jej się popuścić.

U nas jest sama, tzn z Kajtkiem 5-6, bo ja pracuję na pół etatu.

Napisałam Państwu o tym i zadałam jeszcze kilka pytań.

CZEKAMY NA ODP.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Czekamy i zaciskamy paluchy[/QUOTE]

Kciuki potrzebne!!!

Jak na razie wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Otrzymałam już odp. na nurtujące mnie pytania.
Wczoraj w nocy je wysłałam i p. Dominika dzisiaj rano udzieliła obszernych, satysfakcjonujących mnie odp.

Wizyta odbędzie się na dniach, jak dla mnie to czysta formalność.

Bałam się, że odstraszę p. Dominikę moimi dociekliwymi pytaniami, ale na szczęście nie odstraszyłam.

Ale się denerwuję!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Przez kilka najbliższych dni (do soboty rano) niby też jestem w okolicy (Zdzieszowice) ale niestety nie jestem zmotoryzowana.[quote name='NatiiMar']Zapisuję sobie.
Bardzo awaryjnie mogę zrobić PA. Ale naprawdę jak już nikogo nie znajdziecie, bo mam kawałęczek do KK.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Zapisuję sobie.
Bardzo awaryjnie mogę zrobić PA. Ale naprawdę jak już nikogo nie zbanjdziecie, bo mam kawałęczek do KK.[/QUOTE]

[quote name='Nikaragua']Przez kilka najbliższych dni (do soboty rano) niby też jestem w okolicy (Zdzieszowice) ale niestety nie jestem zmotoryzowana.[/QUOTE]

Dziękuję serdecznie za oferowaną pomoc. Już mam dogadane z Pietruchą204, że zrobi wizytę:loveu:

Ale jak na razie wizyta przłożona z dzisiaj na sobotę.

Państwu się nie spieszy:???::???::???:

Przyznam, że jestem trochę zdziwiona.

Zazwyczaj ludziom zależy, żeby psiak już był u nich i nie mogą się doczekać

Link to comment
Share on other sites

Znowu to czekanie na rozwój wydarzeń....:(Wydaje mi się Gabi, że wizyta PA pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i rozwiać wątpliwości, a wtedy będziesz mogła podjąć ostateczną decyzję czy Cindy jedzie do nowego domku czy szukamy go dalej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Ludzie "po drugiej stronie" nie zdają sobie sprawy co wywołuje ich telefon. Oni po prostu dzwonią. My zaś obgryzamy paznokcie, stresujemy się, zamartwiamy, myślimy non stop, czekamy i odliczamy dni.[/QUOTE]

Mam mieszane uczucia. zapytałam Panią czy sfinansują transoprt, a Pani mi odp. iż myślała, że ja jestem z fundacji i zbieram na transport......

Będę po południu, bo teraz jestem w pracy, wypada robić coś pożytecznego dla firmy, a ja biję się z myślami co będzie z Cindy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Mam mieszane uczucia. zapytałam Panią czy sfinansują transoprt, a Pani mi odp. iż myślała, że ja jestem z fundacji i zbieram na transport......

Będę po południu, bo teraz jestem w pracy, wypada robić coś pożytecznego dla firmy, a ja biję się z myślami co będzie z Cindy[/QUOTE]

Tak a Fundacje to niby śpią na pieniążkach... czyli co nie dołożą się do transportu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Mam mieszane uczucia. zapytałam Panią czy sfinansują transoprt, a Pani mi odp. iż myślała, że ja jestem z fundacji i zbieram na transport......

Będę po południu, bo teraz jestem w pracy, wypada robić coś pożytecznego dla firmy, a ja biję się z myślami co będzie z Cindy[/QUOTE]
No tak przecież ludziom wszystko się należy...uratować ....odżywić ...wyleczyć ...wychować ....i dowieźć na miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...