Jump to content
Dogomania

Bezmyślne rozmnażanie-obejrzyj to-nie odwracaj głowy-taki koniec od nas dla psów i ko


oktawia6

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nikki']To jest okropne! Płakać mi się chciało :placz: :placz:
Muszę jak najszybciej ustalic termin kastracji mojego psa.[/quote]


Ja mojego psa już wykastrowałam.I w pełni zgadzam się z tobą;):-(:shake:




[url]www.doghandling.vdd.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jezu ta komora gazowa.Straszne !!!. Obejrzałam tylko to więcej nie dałabym rady. Oglądałam wczoraj ok. 23:00 jak widać jest po szóstej rano a ja nie zmróżyłam oka.
Jak człowiek może być tak znieczulony na to co robi. Prawie w ekran wlazłam z chcią spałowania ich :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Dorzucam coś co jest już zupełną ludzką chorobą i znieczulicą na cierpienie i życie psów. Pokazane jest tu dokładnie, że w Korei psy to poprostu mięso :-( . Film jest drastyszczny i trzeba się zalogować na youtube aby go zobaczyć.

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=SkKijQOx8-Q[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Boze (choc ten koncept tutaj raczej nie ma miejsca), obejrzalem kawalek pierwszego filmu, kawalek bo dalej nie moglem:placz:
Coraz bardziej nie lubie, nienawidze "ludzi", jak mozna cos takiego zrobic zwierzynce?
Mam nadzieje, wiem, ze nie madra, ze stanie im sie jakas okropna krzywda, ze beda cierpiec i nikt im nie pomoze.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

obejrzałam tylko kawałek pierwszego dalej nie mogę :placz: :mad:

ale dopóki nie bedzie zakazu rozmnażania psow bez rodowodu i wysokich kar za znecanie sie nad zwierzetami dalej tak bedzie


ogromna ilość pseudohodowli gdzie pieniadz jest najwazniejszy gdzie wciskająludziom psiaki wielorasowe jako rasowe........................

itp
itd

Link to comment
Share on other sites

[B]jeśli komuś gdzieś zechce się "mieć szczeniaczki" niech popatrzy i na zawsze pamięta-odbiera i pozbawia domu inne czekające w kolejce na swój dom:[/B]

[CENTER][URL]http://pl.youtube.com/watch?v=ztpi3WFY7Tw[/URL]

P.S. nawet te maluszki-ten mały Ratlerek-te obok niego też mikruski-wielkości króliczków:shake: i ten kot na końcu:shake: :placz: :angryy: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

U nas na Dogomanii, jest taki wątek, nie pamiętam tytułu.
Są zacytowane słowa znajmoego, od tej osoby, która załóżyła ten wątek.
Cytuję:
''Jeden szczeniak zdechł, tyle kasy uciekło''
Czy ten człowiek miał dobrze z głową?!
Nie do wiary, to jest okropne...
Obejrzałam pierwszy, więcej nie dałam rady...

Link to comment
Share on other sites

Aaa... Zapomniałam dodać, że moja koleżanka, na DGM Maziak chce rozmnażać swoją pseudogoldenkę, bo fajnie mieć szczeniaki..... :shake: nic nie pomaga.. jak jej powiedziałam z Samturią ze jest duzo psów w schroniskach to nas wyśmiała... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingilka']
Aaa... Zapomniałam dodać, że moja koleżanka, [B][SIZE=4][COLOR=red]na DGM Maziak[/COLOR][/SIZE][/B] chce [B][COLOR=red]rozmnażać swoją pseudogoldenkę, bo fajnie mieć szczeniaki.....[/COLOR][/B] :shake: nic nie pomaga.. jak jej powiedziałam z Samturią ze jest duzo psów w schroniskach to nas wyśmiała... :angryy:
[/quote]
dobrze, że jej nik napisałaś-a poproś ją na obejrzenie filmu lub zabierz do schroniska-najlepiej do wiejskiego lub miałomiasteczkowego-a ja wiem o tym wiem, że na Dogomanii nie każdy ma równo pod sufitem i kundelki pomnaża stąd ten wątek-dla takich jak oni.
Maziak-powiadasz... warto by założyć wąek o tytule np.: [B]"dogomaniaczka-chętnie rozmnoży kundelki" -[/B] w dziale [B]WSZYSTKO O PSACH[/B] I NA [B]RÓŻNE -[/B] a niech ją ludzie zobaczą i niech wypowiedząswe zdanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Ja dam przykład. Jeśli dziecko jest na słońcu, rodzice biegną, dają wodę, coby udaru nie dostało, chowają do cienia, pilnują, SĄ ZA NIE ODPOWIEDZIALNI...A wiejski piesek(niedoświadczeni własciciele) - siedzi na słońcu, nie zawsze ma wodę, nie martwi się nikt o niego, bo to pies. Tylko!
To okropne! Jak tak można?! Zawsze tym, co chcą psa, mówię - to taki obowiązek jak mały dzieciaczek! Wyobraź sobie, że musisz wstać o 1:00 w nocy, wyjść na dwór, musisz karmić, dbać i przede wszystkim- kochać. A uwierzcie mi, że nie każdy tak patrzy na psa, jako na obowiązek, który potem odpłaca wiernością i bezgraniczną miłością.

Ludzie nieświadomie wypuszczają suczkę,żeby się wylatała, a jak suczka ma cieczkę, to wraca ze szczeniaczkami w brzusiu...I potem i suczka niepotrzebna i szczeniaki tym bardziej... To czarnu scenariusz, ale prawdziwy.

Po pierwszym filmiku serce mnie tak zakuło, że nie mam ochoty patrzeć na ludzi..... :shake:

Link to comment
Share on other sites

czesto po takich tragediach tlumacze wierzacym, ze to kolejny dowod na to ze boga nie ma... zazwyczaj odpowiadaja, ze mial w tym jakis cel.
no to niech mi kur... jakis geniusz wytlumaczy jaki jest cel powodowania obrzydliwie wielkiego bolu zywej istocie, ktora czuje tak samo jak my (radosc, ból, zimno, głód, smutek, tęsknota itp.) czy debile, ktorzy rozmnazaja lub katuja psy nie zdaja sobie z tego sprawy? czy nie potrafia chociaz troche wyobrazic sobie co czuje ten pies? a moze sa na tyle debilni, ze nawet nie zastanawiali sie nad tym? wielu rzeczy nie rozumiem... ale to juz jest dla mnie czarna magia :/
ludzie ktorzy tak postepuja nie sa zdrowi psychicznie i uwazam, ze powinni zostac wyeliminowani z zycia spolecznego.

Link to comment
Share on other sites

orzech wiele moich doswiadczen z wierzacymi to kochanie zwierzat ale tych na talerzu upieczonych
a pies
powinien miec lancuch i tyle
do schroniska przychodza nieraz ludzie ze wsi
i widze szok
ze psy leza na kolderkach ze maja czysta wode w misce i karme
pies w swoadomosci tych ludzi ma tylko ujadać wodę moze wypic z kaluzy
a jedzenie?
e no bez przesady
czasem jakies resztki sie znajda
np jak w przypadku Seny bokserki ktora dostawala raz na dwa dni bułke z mlekiem

ledwo odratowana

ale pseudohodowle dalej pelną para dzialają

jak taki jeden z drugim mialby zaplacic grubo ponad 1000 plnow za psa z rodowodem to pewnie by go bardziej szanowal

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynavege']
ale pseudohodowle dalej pelną para dzialają
jak taki jeden z drugim mialby zaplacic grubo ponad 1000 plnow za psa z rodowodem to pewnie by go bardziej szanowal
[/quote]
bo beznadziejni ludzie je nakręcają-nigdy to się nie skończy:shake:

Link to comment
Share on other sites

Nie oglądałam filmów, wystarczą mi Wasze wypowiedzi. Kilka miesięcy temu na stronie PETA obejrzałam film z chińskiej fermy zwierząt futerkowych, gdzie zwierzaki podobne do lisa były zabijane kijem a potem obdzierane ze skóry, przy czym część z nich była tylko ogłuszona i budziły się podczas tego makabrycznego procederu :-( Człowiek wyje z bezsilności, bo co mogę zrobić? Nasmarowałam maila do towarzystwa przyjaźni polsko - chińskiej, Na stronie ambasady Chińskiej Republiki Ludowej jest dział zajmujący się kontaktami handlowymi... Zero odpowiedzi... Do dzisiaj mam przed oczyma widok umierającego zwierzaka obdartego żywcem ze skóry na stosie innych trupków.

Mój protest przybrał inna formę, nie kupuję (przynajmniej staram się) przedmiotów z napisam Made in China :mad: Nie lubię skośnookich nacji za ich beznadziejne podejście do zwierząt, słowo empatia chyba nie występuje w ich słownikach:shake:

Ale co tu daleko szukać, u nas też nie lepiej, wystarczy pojechać na koński targ do Bodzentyna i napatrzeć się na ogrom końskich tragedii :-(
Niestety w naszym kraju mało jest politykow zaangażowanych w sprawy zwierząt, polecam stronę Katarzyny Piekarskiej z SLD [url]www.piekarska.pl[/url] która stara się pomagać zwierzakom w naszym kraju (dla zainteresowanych [url]http://www.piekarska.pl/ikonac_1.php[/url]) Nie jest dla mnie istotne jaka opcję polityczna reprezentuje posłanka Piekarska ale co robi dla braci mniejszych.
Za kadencji Kwaśniewskiego przyjęto sensowną ustawę o ochronie zwierząt, niestety teraz za bliźniaków i zapewne przy dużym zaangażowaniu posła L ustawa przybrała znacznie gorsza formę. Eh...

Link to comment
Share on other sites

Tak. Tylko mamy z czymś nowym do czynienia :) Z nową rasą - "kundlowatą"

A, obowiązkowa sterylizacja psów nierasowych - prowadzi do eksterminacji.

Powodem powstania tej "nietuzinkowej rasy" jest sam człowiek, który jak zawsze ma w dupie wszystko, tylko mu pieniądze w głowie;)

A, że żyjemy w takim państwie jakim żyjemy, to długo nie będzie dobrego prawa dotyczącego zwierząt. Trzeba też brać uwagę na to, by nie zrównać praw zwierząt z prawami człowieka :)

etc etc itp itd

Tak po za tym, u nas liczy się walka polityczna o stołki - reszta w du... mamy :)
Więc nie idę na wybory. Pozdrawiam:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrobus']T Trzeba też brać uwagę na to, by nie zrównać praw zwierząt z prawami człowieka :)
[/quote]

No i padłam trupem. A co to są niby za prawa? Do godnego życia, by być kochanym, by mieć co zjeść. Chciałam zauważyć że człowiek to też zwierzę. I do tego podłe. Zupełnie nie rozumiem takich stwierdzeń.:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Może mi ktoś to wytłumaczyć.:angryy::angryy::angryy:

[CENTER][SIZE=4][COLOR=Red]Skoro człowiek udomowił zwierzę to ma obowiązek o nie dbać. [/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']No i padłam trupem. A co to są niby za prawa? Do godnego życia, by być kochanym, by mieć co zjeść. Chciałam zauważyć że człowiek to też zwierzę. I do tego podłe. Zupełnie nie rozumiem takich stwierdzeń.:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Może mi ktoś to wytłumaczyć.:angryy::angryy::angryy:


Daj psu prawo jazdy :) A, tak poważnie nie musisz się bulwersować:diabloti:

Ma obowiązek dbać oczywiście. Ale kto dziś w sejmie pamięta o nich? :shake:
Każdy ma coś przeciw, ale dopiero po stworzeniu silnej grupy można coś zdziałać. Małe grupy coś dają, ale tylko lokalnie.
Jeżeli to co robimy nie działa, trzeba przyjąć taktykę wroga.

Jak w tej pseudohodowli. Sądzę, że wykonanie kilku zdięć od sąsiada (jeżeli to jest możliwe) na początek wystarczy. Potem TOZ, policja, sanepid i weterynaria. I oczywiście urząd skarbowy :) To już do innego wątku chyba:evil_lol:

Pozdrawiam i nie obrażaj się już ;)

Link to comment
Share on other sites

[b]Pietrobus[/b] dokładnie, nawet w sposób anonimowy informowanie Urzędu Skarbowego o nielegalnej hodowli a co za tym idzie nieopodatkowanym dochodzie :diabloti: Oczywiście, że jest to działanie w mikroskali ale wystarczy dobrze się rozejrzeć na "własnym podwórku" i zadziałać :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

zastanawiam się gdzie jest Bóg:shake: zobaczyłam jeden film i juz nie zobacze reszty,patrze na te mordy co robią z tymi zwierzętami to łzy to mało,
Pseudohodowle? to my jesteśmy największą pseudohodowlą, cały nasz zasr....y świat, to nas powinno się przestać produkować, bo przecież ten turecki skur... co wrzucił tego psa do zgniatarki na śmieci był rozkosznym bobasem.:angryy: Czemu Bóg pozwala na takie cierpienia, temu padalcowi który sobie pozwolił na takie traktowanie psa powinna ręka uschnąć albo żeby zdychał w cierpieniach, ale takim to się zawsze powodzi.Jakim prawem on wydaje wyrok kiedy te zwierzęta mają umrzeć, czyżby był ręką Boga?:smhair2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...