Jump to content
Dogomania

Marzenie... Czy do spełnienia?


agata :)

Recommended Posts

Moim wielkim marzeniem jest wystawianie psów, a zwłaszcza debiut w Młodym Prezenterze. Niestety - mam psa co prawda z rodowodem, lecz PKPR... A na wystawy PKPR jeździć nie będę - wybaczcie, słyszałam, że to nie wystawy ale kółeczko wzajemnej adoracji...
Dlatego byłabym ogromnie wdzięczna za nazwijmy to "udostępnienie" mi swojego psa do celów wystawiania go, najlepiej w MP. Wzorce ras z gr VIII mam w małym paluszku, gończe również. Oczywiście inne rasy też wystawię z przyjemnością. Więcej informacji na PW.

[B]Czy moje największe marzenie ma szansę bytu?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

A z kąd jesteś - ktoś moze Cię przeciesz podszkolić w figurach na Jh, a pies... Ja z własnym psem to chyba startowałam dwa razy w życiu :roll:
Nie marz tylko działaj :]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za rady, Reyes :) Przy okazji, to my się chyba znamy 8-) z forum o kropkach. Nie o same figury się tu rozchodzi - baaa, to już mam z psicą opanowane. Ale niestety, PKPR :roll: Jak na razie mogę działać tylko w ten sposób, chyba że połączą PKPR z ZKwP lub zorganizują JH na "wystawach" PKPR :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Agata, w końcu będziesz debiutować w Ustroniu? :)
No i widzisz, jednak twoje marzenie ma szansę bytu :cool3: Ja niedawno też myślałam, że nie mogę nic zrobić, a jednak uparłam się i będę występować w MP już niedługo ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Ja jestem w ustroniu wiec jak coś możesz na mnie liczyć - tylko że jadę też z psami do handlingu wiec pewnie pod koniec sędziowania dopiero bo nawet nie wiem jak zdążę z młodym...

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='agata :)']Dobra, tym razem postaram się z Tobą pogadać - bo w Bytomiu to taka zalatana byłaś, że nawet przeszkadzać nie chciałam ;)[/quote] W Ustroniu też będe wiec się nie krępuj :]

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='agata :)']Ok ;) Mam nadzieję że w Będzinie w końcu wystąpię (mówię to już od Łodzi, tracę cierpliwość do tego szukania psa)[/quote]
A może razem poszukamy Ci czegoś :> ?

Link to comment
Share on other sites

Całkiem niezły pomysł :] jak na razie mam widoki na tego -> [url]http://www.goldenretriever.w.interia.pl/chivas.html[/url] psa... Chivas Regal, kurczę! Tego psa kojarzę już od roku - w zeszłym roku na bytomskiej wystawie go widziałam, nawet rozmawiałam z hodowcą w sprawie miotu, bo miałam mieć rodowodowego goldena. Ale wyszło jak wyszło - 'spaniel' :( no nic, przynajmniej może go będę miała na młodym :]

Link to comment
Share on other sites

Agata - debiutujesz w Ustroniu? :cool3:
Ja miałam debiutować w Raciborzu, później Krakowie ale na koniec powiedziałam sobie Ustroń i koniec kropka :lol:
I takim sposobem zgłaszam się po raz pierwszy na MP, mam nadzieję że jednak nie ostatni :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Agata - debiutujesz w Ustroniu? :cool3:
Ja miałam debiutować w Raciborzu, później Krakowie ale na koniec powiedziałam sobie Ustroń i koniec kropka :lol:
I takim sposobem zgłaszam się po raz pierwszy na MP, mam nadzieję że jednak nie ostatni :D[/quote]

Marymek, a co powiesz na Kraków? Wiem że jedziesz z naszą wspólną koleżanką i może chcesz (jeśli zdążysz) zgłosić się do MP. Pożyczę Ci pinczera mini. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pokoik1']Marymek, a co powiesz na Kraków? Wiem że jedziesz z naszą wspólną koleżanką i może chcesz (jeśli zdążysz) zgłosić się do MP. Pożyczę Ci pinczera mini. :lol:[/quote]


Własnie przeczytałam propozycje Kasi, która oferuje mi Twojego pinczerka :cool3:
Byłabym zaszczycona :loveu: ale ja nie zgłaszam się do Krakowa ze wzgledu na zbyt dużą wystawe jak dla mnie, dla debiutującej osóbki, ale mam nadzieje że będe jeszcze miała okazje wystąpić z Twoją pinczerką :loveu: :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...