Jump to content
Dogomania

ON'ek potrzebujący DT/DS z Zamościa !!!


Recommended Posts

Murko, dziękuje za rozliczenie. Na szczescie jestesmy wypłacalni i Mareczek nie zostawi po sobie długów.

Niestety, przelew bede mogła zrobic dopiero w poniedzialek. Mój dowod stracił waznosc i nie mogłam odebrac nowego w tym tygodniu.

Jest jeszcze jedna sprawa. Czy ktos ma kontakt z Panią Anią ze Szczekocin ? Nie ma jej na dogo, a wczoraj wpłaciła 50 zł dla Marka, zapewne nie wiedzac o jego smierci.

Nie wiem, czy mam zwrocic jej te pieniadze, czy zechce je przekaqzac dla innego psa.

Link to comment
Share on other sites

Pieniazki z ostatniego rozliczenia Murki zostały przelane.

Czy wplate p. Ani ze Szczekocin tez mam przekazac na konto Murki, czy jest jakis inny skarbnik ?

 

O 30.09.2016 o 13:47, DORA1020 napisał:

Dzwonila do mnie pani Ania ze Szczekocin i jej decyzja jest przekazanie tych pieniazkow na szczebrzeszynskiego bezdomniaka,ktory bez zadnych deklarcji jest u Murki.

Bardzo dziekuje:):):)

Zostało jeszcze pare zlotych na koncie Mareczka, musze zrobic rozliczenie i zdecydujcie dla kogo je przekazac.

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Mareczka zostało jeszcze 42 zł 49 gr. To niewielka kwota, jednak nie chciałabym sama decydowac o jej przeznaczeniu.

Mari z Oslo sugerowała, aby przeznaczyc dla jakiegos Onka, ktory jest u Murki, ja nie mam swoich sugestii, ale moze jeszcze ktos z wplacajacych sie wypowie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Mareczku pamiętam o Tobie. <3

W zamojskim schronie jest babcia oneczka , która bardzo potrzebuje pomocy. Zabieram ją do Murki ale nie mam za co . Wiem , że porywam się z motyką na słońce ale nie mogę jej tam zostawić. Bardzo proszę jeżeli możecie pomóżcie troszeczkę .

Zapraszam do oneczki. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...