Jump to content
Dogomania

Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU


paula_t

Recommended Posts

Strasznie smutno, ale niestety z akcji adopcyjnej nic nie wyszło, została odwołana :( Nie mam na to żadnego wpływu, zawsze jestem w takich miejscach niejako na "doczepkę", dowiaduję się o nich od osób trzecich, więc pozostaje mieć nadzieję, że w niedługim czasie jakaś inna na horyzoncie się pojawi :(

Link to comment
Share on other sites

Nie martw sie Paulus.
Jeszcze pewnie nie jedna taka akcja bedzie.

Aguś, nie martwię się jakoś strasznie, bo już nie na jednej akcji adopcyjnej byłam, po prostu teraz jakiś pech z tymi dwoma, a myślałam, że taka akcja adopcyjna dobrze Baksikowi zrobi- nowe miejsce, nowi ludzie, nowe sytuacja, poza tym zawsze jest ta iskierka nadziei, że może jednak ktoś go wypatrzy, kiedy będzie miał z nim osobistą styczność, a nie będzie go widział tylko na zdjęciach w ogłoszeniu, ale cóż poradzić...Ehhhh....

 

Baksik ma jakiegoś pecha, jak nasza Sarunia.

Tyle psiaków w tym czasie DS znalazło, a one siedzą

Żebyś Eluś wiedziała....Przez to nie tylko Baksik, ale i Sarcia potwornie leżą mi na sercu :(

Zastanawiałam się niejednokrotnie czemu tyle to trwa, ale wiem, że jesteście z Agusią niesamowite jeśli chodzi o szukanie domów pod względem czasu i wyszukiwanie pod względem jakości, a u Was też taki "zastój" w przypadku Sarci, która bardzo podobna do Baksika...Baksik już ponad dwa lata szuka domku. A Sarcia ile? Ponad rok będzie, no nie?

 

niestety mam wrażenie, i to chyba już pisałam, że pecha mają psy czarne, czarne z białym krawatem i czarne podpalane:( i jeśli nie szczęśliwy traf, to dużo pracy trzeba włożyć, aby trafił się fajny dom:(

 

Praca wkładana, tylko efektów nie widać....

Dwoje z moich trzech futerek jest właśnie takie :)

 

 

to cudownie, mój Vinci to też był czarny Pan z białym krawatem, ja uwielbiam czarne psy:)

 

 

Jak to ujął mój TŻ : nieważne jakiego koloru jest pies, ważne, żeby był czarny :)

 

To która bierze Baksa? Tylko spokojnie moje drogie Panie, proszę się nie bić, dla każdego wystarczy :P

Link to comment
Share on other sites

Troszkę mnie tu nie było, więc nadrabiam zaległości.

 

Uzupełniłam rozliczenie, dziękuję za wszystkie wpłaty:)

 

W tym miesiącu hotelik zapłacony został (albo powinien zostać, bo póki co fundacja chyba jeszcze nie przelała pieniędzy) z pieniążków z fb, bo akurat zostało na jeden miesiąc. 

 

U Baksika bez zmian niestety....Cały czas odnawiam ogłoszenia, więc wiszą na pierwszych stronach, ale dodatkowo wykupiłam mu dzisiaj pakiet na bazarku, więc muszę teraz jeszcze tylko skonstruować jakiś tekst i przesłać do osoby robiącej ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...