Jump to content
Dogomania

Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU


paula_t

Recommended Posts

Paula to jak tak źle to z deklaracjami to chociaż 10 zł miesięcznie mi zapisz na najbliższe pół roku dla Baksika ❤

 

Gosiu, jak już wyadoptujesz swoje ;):)

Ja przepraszam, że nie uaktualniałam FB ale chwilowo nie dałam rady. Dzisiaj się poprawiam i robię aktualizację ...

 

Żanetko, to absolutnie nie był przytyk do Ciebie. Mam nadzieję, że tak tego nie potraktowałaś. Jestem Ci ogromnie wdzięczna za prowadzenie fb Baksika. Chodziło mi tylko o to, że afery przyciągają ludzi, a jak psiak jest "bezpieczny", to już nie ma takiego zainteresowania ludzi.

Link to comment
Share on other sites

 

Dzięki Asiu, każde ogłoszenie na wagę złota :)

Pozwoliłam sobie podkraść tekst i zrobiłam Baksikowi taki pakiecik:

olx.pl
adopcjapsa.pl
gumtree.pl
przygarnijzwierzaka.pl
morusek.pl
adopcje.org
adoptujemy.pl
pajeczyna.pl
pineska.pl
tusprzedaj.pl
neeon.pl
najpewniej.pl
petworld.pl
e-zwierzak.pl
eoferty.com.pl
alegratka.pl
ogloszenia.e-gratka.info
oglaszamy24.pl
ogloszenia.com
hiperogloszenia.pl
lento.pl
rozglos.net
cafeanimal.pl
zwierzaki.nasza-lista.com
bezrodowodu.pl
pupil.com.pl 
krakusik.pl 

 

 

 

 

 

Oraz wyróżniłam ogłoszenie na olx: http://olx.pl/oferta/baks-ze-co-CID103-IDaQNrJ.html#078874888e;promoted

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aniu, widziałam właśnie w zeszłym tygodniu w poniedziałek, jak byłam z Bandziorem z tym "bąblem", który mu się zrobił. Ogłoszenie wisi już kupę czasu, jest ich niewiele na tablicy, więc jest bardzo dobrze widoczne, ale jak i z ogłoszeniami internetowymi...Zresztą jakby ktoś dzwonił, to bym krzyczała ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Troszkę mnie tu nie było, na wątku widzę cisza i ja też niewiele mam do przekazania w sprawie Baksika, bo wszystko....po staremu.

Okropne upały są ostatnimi czasy, więc Baksik niespecjalnie chce wychodzić na zewnątrz. Aneta chcąc troszkę ochłodzić psiaki,polewała je wodą, ale Baksikowi zdecydowanie to nie przypadło do gustu i skończyło się jednym wielkim fochem ;)

 

Wpłynęły pieniążki od Panny Marple w wysokości 200 złotych - deklaracje na 6 miesięcy plus 20 zlotych jednorazowo, deklaracja od Bjuty oraz 15 złotych od asuniab. Dziękuję z całego serducha:* Uzupełniłam rozliczenie:)

Link to comment
Share on other sites

Co do schładzania psów-doradzam po konsultacji z naszym (Pauliny i moim) wetem okładanie mokrymi ręcznikami i wiatraczki.

 

 

Może to jest dobry pomysł :) Sama wykorzystam, bo ja też mojego Bandziora tak delikatnie polewam wodą i niespecjalnie mu się podoba ;) W zeszłym tygodniu w weekend zrobiłam mu basenik w misce i nawet mu się podobało, ale tylko przez chwilkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Też polewałam wodą, ale moim się nie podobało bardzo i uciekały. Zakupiłam w Makro basenik dmuchany dla dzieci i postawiłam w ogrodzie. Efekt: stałam jak jeleń z parówkami w baseniku i usiłowałam zachęcić...Klapa... Nie chciały włazić. Jak ja je wsadzałam, to uciekały...Mokre ręczniki są ok. Czasem ciągną te ręczniki za sobą i wyglądają wtedy jak bokserzy po walce :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na ostatni weekend sierpnia planowana jest akcja adopcyjną, na którą wstępnie jesteśmy z Anetą umówione. Nie spodziewam się, aby coś miało mi wyskoczyć, więc na 99% Baksik na tej akcji będzie :) Naszym celem jest przede wszystkim oswojenie Baksika z nowym miejscem, nową sytuację, nowymi ludźmi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...