Jump to content
Dogomania

Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU


paula_t

Recommended Posts

Rozmawiałam z Anetką i u Baksika wszystko w jak najlepszym porządku:) Zapiecuszył się tylko troszkę chłopaczek, bo jak szybko wychodzi na zewnątrz, tak szybko chce wracać- za zimno na spacerki;) Anetka mówi, że nawet nie chce spod balkonu wyjść, obsikuje tylko filary i w tył zwrot w kierunku drzwi, ale Anetka nie daje za wygraną i je zamyka, bo inaczej spacer trwałby kilka sekund, a wypada, żeby się chociaż załatwił:D Dzisiaj wpłynęły deklaracje od Bjuty, Rudzi-Bianki i asiuniab, dziękuję :* No i ode mnie też ;) Okazało się, że w rozliczeniu z fb nie została uwzględniona jednak faktura za szczepienie,odrobaczenie i odpchlenie na kwotę 106 złotych. Na fb zostało więc 340zł- 106zł = 236zł . 228 złotych z tych pieniążków idzie na opłacenie 19 dni hoteliku w styczniu (niestety trzeba uwzględnić VAT, więc wychodzi 12 złotych za dobę) i na facebooku zostaje 8 złotych. Pozostałą kwotę, za 12 dni, tj.120 złotych przelałam przed chwilką z pieniędzy z dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

Ja też się przyłączam do grona właścicieli tych zapiecuszonych ;) Najgorzej jest rano. Wyciągam go najczęściej takiego zaspanego spod kołdry, daję troszkę czasu na dojście do siebie i jak tylko otworzę drzwi wyjściowe od klatki i poczuje to zimno, to od razu w tył zwrot, nawet nosa nie wyściubi i zaczyna się przekonywanie, że wychodzę do pracy i nie będzie spacerku za kilkadziesiąt minut, jak mu się zachce ;)

Link to comment
Share on other sites

Niezły piecuch z Bandziora. Moje wyskakują z łóżka jak tylko zobaczą, że ktoś buty ubiera. Po czym po powrocie prędziutko idą dalej spać... Większa komedia jest z wyrzucaniem z łóżka ... Pies się robi bezwładny, grawitacja działa niesamowicie, ma bardzo mocny sen... ;)

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, takie prawa natury;)

Żanetko, mam prośbę, bo odnalazłam wątek i pomyślałam, że warto by Baksika wrzucić. Można zastosować zdjęcia i tekst z ostatnich ogłoszeń. Byłabym bardzo wdzięczna, jakbyś się tym zajęła, bo ja oczywiście nie facebookowa, jak dobrze wiesz:/ Teoretycznie jest to portal dla właścicieli czarnych podpalanych kundelków, ale może zgodzą się wrzucić psiaka, który właśnie taki jest i szuka już prawie dwa lata domu, w końcu to strona miłośników takich psiaków i nuż ktoś się zakocha;)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145417-kundel-polski-akcja-zrzeszaj%C4%85ca-czarne-podpalane-kundelki/

http://olx.pl/oferta/czy-to-jego-wina-ze-jest-niepozornym-kundelkiem-jakich-wiele-CID103-ID8KPqR.html#bb260d96c2

Link to comment
Share on other sites

A w chwilach miłosnego uniesienia możesz też mi szeptać: "ty komuszku" :)
Byłam dziś u sir Baksa :). Pan Baks jest - nie powiem - mężczyzną słusznej postury - od razu sprostuję: nie wymaga interwencji w postaci traumatycznego środka pod nazwą "dieta"... Nie zaszkodzi mu utrata tu i ówdzie pewnych zaokrągleń, ale nie jest spaślakiem :). Sir Baks, jak na mężczyznę przystało, okazał mi łaskawie swe zainteresowanie, gdyż byłam w posiadaniu psich ciasteczek. Po wchłonięciu kilku i po niemiłej konstatacji, że więcej już nie będzie, odwrócił się i dał mi do zrozumienia, że ma mnie w swojej dooopie... Ale mimo, że pupcia słusznych rozmiarów, nie zmieściłam się...
Baks zdrowy, ma się dobrze; zrobiłam kilka fot komórką i prześlę Paulinie, ale fotograf ze mnie do bani, więc nie spodziewajcie się World Press Photo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...