Jump to content
Dogomania

Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU


paula_t

Recommended Posts

[quote name='AgusiaP']Ja też mam taką nadzieję ...Na wszystko są pieniążki tylko nie na psy...[/QUOTE]

Gminy płacą za jednego psa niewyobrażalne pieniądze hyclom (w Skale to ponad 2500zł):crazyeye:
Najważniejsze, to pozbyć się "problemu", nieważne jakim kosztem, co się potem z tym psem dzieje, gdzie trafia, jakie ma warunki, ważne, żeby tylko na terenie gminy go nie było.

Link to comment
Share on other sites

Baksiu zmienił się nie do poznania.
Przybiega do głaskania, nawet sam się upomina o pieszczoty.

Jedyne czego się panicznie boi to smycz. Nawet jak go przytrzymam za obrożę to paraliżuje go strach i nie zrobi ani kroku :-(
Dla niego najlepszy byłby domek z ogrodem, żeby mógł sobie luzem biegać.

Link to comment
Share on other sites

Tego się właśnie spodziewałam:( Tutaj potrzeba sporo czasu i cierpliwości, żeby Baksik przestał się bać, biedaczek :(

Znalezienie dla niego domu z ogrodem znacząco komplikuje sprawę adopcji, ale wierzę, że i jemu uda się znaleźć kochający domek, który mu to wszystko co przeżył wynagrodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']A gdyby przypiąć mu taką krótką smyczkę, albo kawałek sznurka, żeby z tym biegał i się przyzwyczajał?[/QUOTE]

Panno Marple, szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia jak w takiej sytuacji postępować:shake:
Spróbuję się wywiedzieć u kogoś doświadczonego....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Mnie mówiono, żeby do obrożki przypiąć krociutką smyczkę, tak żeby nie przeszkadzala przy bieganiu i tak probować[/QUOTE]

Aaaaa, czyli to już jest wywiedzona rada ;)
Makila, może faktycznie tak spróbować, skoro Panna Marple tak pisze.

Link to comment
Share on other sites

Biedny maluch , nie wiem co doradzić :(

Ale na pocieszenie , zakończył się bazarek dla Baksika i w poniedziałek na konto pauli _t poleci 112 zł . Jak doleci proszę o potwierdzenie na wątku
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243422-ZA-GODZINKĘ-I-TROCHĘ-KONIEC-HAND-MADE-KARTKI-ŚLUBNE-I-NIE-TYLKO(-do-23-05-g-23-00-)?p=20973711#post20973711[/url]

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Biedny maluch , nie wiem co doradzić :(

Ale na pocieszenie , zakończył się bazarek dla Baksika i w poniedziałek na konto pauli _t poleci 112 zł . Jak doleci proszę o potwierdzenie na wątku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243422-ZA-GODZINKĘ-I-TROCHĘ-KONIEC-HAND-MADE-KARTKI-ŚLUBNE-I-NIE-TYLKO(-do-23-05-g-23-00-)?p=20973711#post20973711[/URL][/QUOTE]

Rudziu, dziękuję Ci ślicznie:loveu: Jak tylko dotrze, od razu potwierdzę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']Witam na wątku, może uda nam się coś zaradzić z tą obróżką. Poproszę osobę, która zajmuje się psiakiem o kontakt ze mną na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :) pozdrawiam
Monika[/QUOTE]

Dziękuję bardzo za chęć pomocy! :)
Zobaczymy czy Anetka się pojawi na wątku, jeśli nie, to zadzwonię do Niej i powiem o propozycji i poproszę, żeby się odezwała.

Link to comment
Share on other sites

Uffff, jestem wreszcie po 2-óch dniach nieobecności:mdleje:
Wybaczcie, ale z powodu tego, że miałam egzamin, nie mogłam myśleć o niczym innym, ani robić nic innego poza nauką, więc muszę się ogarnąć i jutro wszystko pozałatwiam, a trochę się tego zebrało;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']No,ale poradziłaś sobie ze wszystkim i zaliczyłaś egzamin,prawda?[/QUOTE]

:placz:Nieeeee:placz: 1 punkt:placz:
[COLOR=#000000]No, ale nic, piszę odwołanie, bo to test wielokrotne wyboru i znalazłam rzeczy, do których mogę się przyczepić....czy zasadnie okaże się za tydzień....[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']No ładnie! :mad:[/QUOTE]

I tak nie jest źle, jeszcze mogę coś tam uratować, a przy zdawalności ok. 10% to i tak niezły wynik ;) Oby tylko coś udało się ugrać...:nerwy:

Wpłynęło 120zł z bazarku Rudzi, dziękuję Ciotka z całego serducha!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...