Jump to content
Dogomania

Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU


paula_t

Recommended Posts

[quote name='Adriano']Ojejku, co on musiał przeżyć! :-( Postaram się wspomóc go finansowo na ile będę mogła. Trzymam kciuki, żeby znalazło się dla niego dobre miejsce.[/QUOTE]

Dziękuję Ciotko, że jesteś:loveu:
Zobaczę jak rozwinie się sytuacja, ile uda mi się załatwić i przede wszystkim co, a wtedy będę dawała znać co robimy z finansami.

[quote name='Felka z Bagien']A może chory skoro nie chce jeść?Może nie daj bóg,babeszjoza?Ale skąd wziął siłę aby zerwać ten łańcuch?Biedactwo..szkoda słów.[/QUOTE]

Kochana, on chyba po prostu jest wystraszony, zdezorientowany nową sytuacją. Na pewno jak najszybciej postaramy się wziąć go do weterynarza, ale póki co trzeba dać mu trochę czasu. Miejmy nadzieję, że już jutro będzie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']też jestem.....strasznie dużo bid a nas w porównaniu z nieszczęściem...malutko...[/QUOTE]

Wiem i to jest strasznie frustrujące, że człowiek tylko tyle może, a chciałby o wiele więcej :(

[quote name='kolejna kobietka']Zapisuję pieska, niestety też mogę pomóc jedynie podnosząc wątek :sad:[/QUOTE]

Dziękuję, że jesteś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']

Kochana, on chyba po prostu jest wystraszony, zdezorientowany nową sytuacją. Na pewno jak najszybciej postaramy się wziąć go do weterynarza, ale póki co trzeba dać mu trochę czasu. Miejmy nadzieję, że już jutro będzie lepiej.[/QUOTE]

Tak, nowe miejsce, nowi ludzie... tyle stresu, trochę nawyknie to i apetyt mu wróci, oby. I tak dobrze, że pod wpływem stresu nie reaguje agresją, dzielny.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Serdecznie zapraszam na bazarek dla Biedaka
na razie tylko dwie kartki ale w miarę wykonywania będą dokładane kolejne
prosimy o podbijanie bazarku no i oczywiście zakupy :)[/B]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243422-Druga-sala-papierowego-sklepiku-do-23-5-g-23-00-dla-psa-co-ma-tylko-%C5%82a%C5%84cuch-na-szyi?p=20854746#post20854746[/url]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, wybaczcie, że dopiero teraz, ale dwa dni mi dogo nie działało:angryy:

[quote name='margoth137']biedny malutek:([/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']melduję sie u biedaka. Trzeba mu imię jakieś dać...[/QUOTE]

Koniecznie! Jakieś propozycje?

[quote name='_Aga_']Ale bieda......... :([/QUOTE]

Dziękuję, że jesteście:loveu:
[quote name='asiuniab']Paula, a ja przegapiłam, informację, że masz już dwie "lokatorki" na utrzymaniu, a na biedaka mogę coś na bazarek podarować, ale to jak już będziesz wiedzieć co i jak;[/QUOTE]

Mam Asiu, mam, tutaj ich wątek:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241999-Olkusz-i-Kraków-dwie-sunie-w-dwóch-miejscach-a-problem-ten-sam-ogromny-strach!!![/URL]
Ogłaszam je cały czas, ale nawet jednego zapytania o nie nie ma :(

[quote name='MTD']ja tez wpłace dwa grosze ale to wszystko co moge[/QUOTE]

[quote name='stepelkaa']jakie biedaczysko :([/QUOTE]

[quote name='Gabi79']Melduję się u SMUTASKA[/QUOTE]

Dziękuję, że jesteście:loveu:
[quote name='Olena84']Spytaj Hałabajówkę i dogo07 prowadzą troche chyba tansze dt[/QUOTE]

Olena, do Hałabajówki dłuuuuuga droga, a i miejsca prawdopodobnie nie będzie, bo co rusz wyciąga jakiegoś biedaka ze schronu, a Dogo 2 tygodnie temu wzięła na DT szczeniora.

[quote name='Mysza2']Zapisuję biedaka i postaram się pomóc finansowo[/QUOTE]

[quote name='ajw']Zaglądam i ja... :shake:[/QUOTE]

[quote name='LILUtosi']Zapisze bidaczka.[/QUOTE]

[quote name='juli88']Zapisuję bidaka... masakra jakaś... :([/QUOTE]

Dziękuję, że jesteście:loveu:

[quote name='Rudzia-Bianca'][CENTER][B]Serdecznie zapraszam na bazarek dla Biedaka
na razie tylko dwie kartki ale w miarę wykonywania będą dokładane kolejne
prosimy o podbijanie bazarku no i oczywiście zakupy :)[/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243422-Druga-sala-papierowego-sklepiku-do-23-5-g-23-00-dla-psa-co-ma-tylko-łańcuch-na-szyi?p=20854746#post20854746[/URL]
[/CENTER]
[/QUOTE]

Gosiu, nie wiem jak Ci dziękować, że tak szybciutko udało Ci się stworzyć bazarek dla biedaka:Rose:



Może mam więcej serca niż rozumu albo co gorzej nierówno pod sufitem (;)), ale postanowiłam zawalczyć o tego psiaka i dać mu szansę. Nie wyobrażam sobie, żeby po tym co przeszedł miał trafić do schroniska, on musi zaufać człowiekowi i znaleźć najlepszy dom pod słońcem, który wynagrodzi mu te wszystkie krzywdy.
Ustaliłam już z Panią Anetą, że chłopak zostaje u Niej w hoteliku- koszt miesięczny utrzymania to 360 złotych.
Wczoraj było już lepiej-zjadł troszkę, dał do siebie podchodzić, pogłaskać się, nawet ładnie wszedł do swojego "boksu" i położył się spokojnie na posłanku. Trzeba będzie go odpchlić i odrobaczyć.

Postaram się jeszcze dzisiaj, choć nie wiem czy mi się uda, bo pomimo tego, że dogo działa, to chodzi jak krew z nosa, wystawić bazarek dla psiaka.

Czy ktoś dałby radę stworzyć wydarzenie na fb? Byłabym bardzo wdzięczna, bo odzew jest spory, a ja niestety nie posiadam konta na portalu.

Czy ktoś podjąłby się bycia skarbnikiem?

Co więcej dowiedziałam się, że gmina płaci za odłowionego na swoim terenie psa 2700 zł (:crazyeye:). Wszyscy powtarzają mi, że nawet tych pieniędzy nie zobaczę, ale postanowiłam, tak dla zasady, o nie powalczyć i napisałam do gminy pismo.

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']


Gosiu, nie wiem jak Ci dziękować, że tak szybciutko udało Ci się stworzyć bazarek dla biedaka:Rose:



Może mam więcej serca niż rozumu albo co gorzej nierówno pod sufitem (;)), ale postanowiłam zawalczyć o tego psiaka i dać mu szansę. Nie wyobrażam sobie, żeby po tym co przeszedł miał trafić do schroniska, on musi zaufać człowiekowi i znaleźć najlepszy dom pod słońcem, który wynagrodzi mu te wszystkie krzywdy.
Ustaliłam już z Panią Anetą, że chłopak zostaje u Niej w hoteliku- koszt miesięczny utrzymania to 360 złotych.
Wczoraj było już lepiej-zjadł troszkę, dał do siebie podchodzić, pogłaskać się, nawet ładnie wszedł do swojego "boksu" i położył się spokojnie na posłanku. Trzeba będzie go odpchlić i odrobaczyć.

Postaram się jeszcze dzisiaj, choć nie wiem czy mi się uda, bo pomimo tego, że dogo działa, to chodzi jak krew z nosa, wystawić bazarek dla psiaka.

Czy ktoś dałby radę stworzyć wydarzenie na fb? Byłabym bardzo wdzięczna, bo odzew jest spory, a ja niestety nie posiadam konta na portalu.

Czy ktoś podjąłby się bycia skarbnikiem?[/QUOTE]


Heheh a co miałam zrobić jak tak samo jak Ty rozumem nie grzeszę jesli chodzi o psy ...
wczoraj miałam akcję - 3 psy SM chciała wywieźć do Nowego Targu- nie wiem co mi odbiło - zabrałam im wszystkie 3 , na szczęście jednemu znalazł się właściciel bo byłam bliska załamania nerwowego - podeśle linka jak im stworzę watek i poproszę o wsparcie dla mnie nierozumnej ;)

Link to comment
Share on other sites

No to mamy coś wspólnego;)
A gdzie te psiaki teraz są?

Ty mi nie musisz nic mówić. Wczoraj poszłam z mamą do M1, dosłownie na 20 minut. Wracając zobaczyłam, że po parkingu biega ON-ek. Oczywiście ludzie przechodzą i przejeżdżają obok, nic, zero reakcji, no to w nogi za nim. Zgłosiłam interwencję do KTOZ-u, bo nie miałam żywcem jak go odwieźć, a tym bardziej wziąć do domu, a psiak taki grzeczny, taki zadbany, że stwierdziłam, że pewnie komuś uciekł (na przeciwko jest park AWF). Siedziałam do 22.30, 3h pod sklepem czekając na przyjazd KTOZ-u. Na szczęście dzwoniłam dzisiaj do schroniska i właściciel zgłosił się po psiaka. Moja mama już powiedziała, że zrobi mi takie okulary z kartonikami po bokach, żebym nie mogła się rozglądać tylko iść przed siebie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']No to mamy coś wspólnego;)
A gdzie te psiaki teraz są?

Ty mi nie musisz nic mówić. Wczoraj poszłam z mamą do M1, dosłownie na 20 minut. Wracając zobaczyłam, że po parkingu biega ON-ek. Oczywiście ludzie przechodzą i przejeżdżają obok, nic, zero reakcji, no to w nogi za nim. Zgłosiłam interwencję do KTOZ-u, bo nie miałam żywcem jak go odwieźć, a tym bardziej wziąć do domu, a psiak taki grzeczny, taki zadbany, że stwierdziłam, że pewnie komuś uciekł (na przeciwko jest park AWF). Siedziałam do 22.30, 3h pod sklepem czekając na przyjazd KTOZ-u. Na szczęście dzwoniłam dzisiaj do schroniska i właściciel zgłosił się po psiaka. Moja mama już powiedziała, że zrobi mi takie okulary z kartonikami po bokach, żebym nie mogła się rozglądać tylko iść przed siebie;)[/QUOTE]

Hahaha powiedz Mamie że kartoniki nic nie pomogą ;)

Zazdroszczę Ci że mieszkasz w Krakowie i z czystym sumieniem możesz po KTOZ zadzwonić w takiej sytuacji , u mnie to Nowy Targ niestety masakra .Super że psiak w domu gdyby nie Ty to przy ruchliwej ulicy i tym skrzyżowaniu tam marne miał szanse :(

Ramzes Biały Kieł ;) jest w hoteliku a sunia bez imienia w Gabinecie moim ukochanym :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...