Jump to content
Dogomania

Tk Maxx


rika

Recommended Posts

Bywa może ktoś w tk maxxie w Poznaniu? Widzieliście tam akcesoria dla psów? A może ktoś odwiedza ten sklep gdzieś indziej i mógłby mi kupić kilka rzeczy? :cool3: Oczywiście najpierw zapłacę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']Bywa może ktoś w tk maxxie w Poznaniu? Widzieliście tam akcesoria dla psów? A może ktoś odwiedza ten sklep gdzieś indziej i mógłby mi kupić kilka rzeczy? :cool3: Oczywiście najpierw zapłacę :eviltong:[/QUOTE]
Wydaje mi się że wszędzie są takie same rzeczy, bo jak bellamania była w Warszawie to i w szczecinie były.
W szczecinie są gry intelektualne za 55zł. Pewnie w innych sklepach też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']Właśnie- czy tę bellomanię można jeszcze dostać? Obróżkę bym chciała... No i te pet head'y... Nie chcę się tłuc taki kawał na marne...[/QUOTE]
To zależy. W szczecinie została wielka obroża i malutki niebieski komplecik. Chyba najlepiej zadzwonić do nich i spytać bo oni mają tak że wyrzucają jakiś towar tylko raz(jak to outlet;))

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam w TK-Maxie 2 miesiące temu ale w Krakowie - mieli fajne legowiska i myślałam że następnym razem jak będę to kupię dla swoich psiaków a le koleżanka mi ostatnio powiedziała że ta sieć działa jak outlet wiec pewnie jak pojadę za 3 tygodnie to nic nie znajdę... :(

Link to comment
Share on other sites

Byłam w tk maxxie- nie było ani jednej obroży- żadnej! :placz:
Kupiliśmy tylko szampon i odżywkę pet head, [B]więc jeśli ktoś chciałby mi pomóc i kupić obrożę bellomanii roz. xs/s, byłabym niezmiernie wdzięczna...[/B]

Link to comment
Share on other sites

W Szczecinie jest dużo legowisk, misek, zabawek, worków na odchody i pojemników na karmę.
Widziałam różową obrożę z bellomanii, ale strasznie wielką.

Kupiłam zapachowe piłki, to Luśka po 3 dniach czekoladową rozniosła na małe części, eh :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria&Iga']U nas w Opolu nigdy nie ma nic ciekawego żadnych fajnych obroży tylko jakieś zabawki...[/QUOTE]

Wiesz, wszystko zależy od tego, czego szukasz i co wg Ciebie oznacza "fajne" ;) W handlu dostępne są na ogół klasyczne obroże i smycze, które odpowiadają gustowi większości psiarzy. Jeśli ktoś woli coś bardziej wymyślnego, z różnymi kolorami tasiemek, sprzączek, rodzajem i kolorem taśmy bazowej, określonej szerokości, to kupi wysyłkowo na zamówienie w firmie, która się tym zajmuje. I to jest jak najbardziej logiczne- bo co zrobi sklep z 30ma kolorowymi obrożami szerokości 5cm, we wzroki w różowe misie na seledynowej taśmie, których potem nikt nie kupi? Ja jestem konsumentem, który lubi zwykłe, najprostsze rzeczy i po ludzku zdejmuję z wieszaka skórzaną obrożę określonej szerokości i idę do kasy, nie zastanawiając się, czy lepsza byłaby obroża w żuczki czy w pszczółki. Nie lubię tasiemek w serduszka ani krzyczących kolorów na psie. Ale nie potępiam absolutnie czyichś gustów, bo nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba i każdy ma prawo wybierać jaki zechce ;) Chodzi mi jedynie o to, że w zoologikach produkty kierowane są do większości zwyczajnych, nudnych, niewymagających (lub mało wymagających) osób i produkty siłą rzeczy są standardowe, bo takie się prędzej czy później sprzedadzą.

Na Ozimskiej, naprzeciwko galerii Opolanin jest zoologik i jest tam do wyboru trochę smyczy i obroży. Ja kupiłam ostatnio i jestem zadowolona ;) W ogóle jestem stosunkowo częstym bywalcem tamże i jeszcze się nie zdarzyło, żebym wróciła z gołą ręką- a to jakaś nowa zabawka, a to obroża, coś do zjedzenia, małe akcesoria typu adresówka, kleszczyki, cążki, kliker, grzebień... ;) Tylko tak jak mówię- jeśli chce się coś wymyślnego, to trzeba zamawiać przez Internet i po kłopocie. Plus zakupów w sklepie jest taki, że można produkt wziąć do ręki i organoleptycznie stwierdzić, że nam odpowiada. Wysyłkowo zdajemy się na opinie innych i finalnie możemy w paczce dostać coś nieoczekiwanego i niekoniecznie zgodnego ze zdjęciem. Na strony idą fotografie produktu najlepszego, a jak wygląda w rzeczywistości, jaką ma fakturę, jak są obrobione brzegi- różnie bywa.

Edited by Rosemary
Link to comment
Share on other sites

Nie chodziło mi o jakieś fikuśne obroże w żabki czy kwiatki,ale np. tych belomanii nie ma,obroże są duże.Ja mam małego psa ale wolę grubsze obrożę dla niej i jak na razie nie widziałam tam takich. A w zoologu na Ozimskiej też często jestem i zawsze z czymś wychodzę :) to taka choroba chyba :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja osobiście mieszkając za granicą mam u siebie wielki sklep TK Maxx gdzie często mają naprawdę niesamowite rzeczy dla czworonogów. Jeżeli ktoś by szukał coś fajnego, służę pomocą. Jak coś znajdę to zrobię zdjęcie i również wstawię dla zainteresowanych. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...