Jump to content
Dogomania

Wilczarz irlandzki


speed

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzisiaj pojechalismy na PT.I co ?hehe Cerry wszystko praktycznie przespal ale w chwilach gdy nie spal pokazal klase (przynajmniej ja tak uwazam)bo slicznie siadal,szedl itp itd.Speed a Mala Teza nie byla czasem juz keidys na PT ?Chyba pisales ze byla....

Poza tym widzialam brata Cerra,Maciusia.Mniej potezny b.charci.Obwachaly sie ale Macius uciekl.Chyba jest niesmialy :wink: .A treser...Stwierdzil ze Cerry to szczenie i niech obserwuje i uczy sie za darmo.Hehe wyzel tez sie zalapal :lol: .Jako szczenie heh

Link to comment
Share on other sites

My mielismy dziwna przygodę na spacerze. Wracajac spotkalismy bardzo fajną kobietę z buldogiem angielskim i Amo pierwszy raz w zyciu warczał na psa i zdecydowanie nie chciał sie z nim poznac. A babka mówi ze sie nie dziwi bo to juz kolejny pies którego własciciele sie dziwią ze warczy na jej Dyzia. Ostatnio był labrador :) Ciekawe czy to jakies fluidy czy co?

To fajnie ze Cerus bedzie grzeczny (niech go naucza nie zjadac schodów)

Link to comment
Share on other sites

bo ktos k**** wywalil szczenna suczke. :evil: Porod lada dzien a babka ktora ja przygarnela nie moze jej trzymac bowiem ma ON-a ktory jej nie trawi.Ja jej nie moge wziac bo czwarty pies to male przegiecie w szczegolnosci ze Cerry to szczeniak a moja sunka nienawidzi innych suczek.Do zaprzyjaznionego schroniska postaram sie ja "wmanewrowac"ale nei bedzie miala super warunkow (schronisko nie datowane przez gmine :evil: :evil: :evil: .Tzw.dzikie :evil: ).Eh mam ochote pobic tych wlascicieli co ja wyrzucili....I wogule mam ochote dac komus w pysk :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...