Jump to content
Dogomania

Wilczarz irlandzki


speed

Recommended Posts

Rotti.

Chodzi mi o to.Znajomy ma konia ktory lubi psy i dzieki niemu Cerry sie oswoi.Tylko nie wiem za bardzo na ile im pozwolic itp itd.Chodzi mi o jazde w towarzystwie charta ale jeszcze nie mam upatrzonej stadniny ani konia :) .Stadnina w Zbro jest w tragicznym stanie (ta gdzie sa konie stadniny)wiec raczej odpada.Jeszcze jest Swierklaniec.Pozyjemy zobaczymy 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Carragan

Jeżeli nie masz upatrzonej stadniny ani konia, to będzie raczej trudne. Moim zdaniem w stajniach rzadko są konie przystosowane do jazd w towarzystwie psa. Ale nie zaszkodzi go oswoić z koniem znajomego. Najlepiej jednak było by mieć własnego :)

Oj te marzenia... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Carragan

Zdjecie Cerusia jest juz u mnie na tapecie :)

A doszedłem tak późno bo przeczytanie 40 stron troszke mi zajeło (czytam bardzo powoli:) bo mała dzidzia jestem)

Rotti i Wirka

Miło was powitac wraz z psiakami rzecz jasna.

Jak czytałem całą wasza rozmowe na temat chartów to cała X grupa strasznie awansowała w mym rankingu :D

Przedtem był tylko seter i miłosc do wilczarza a wczoraj przerobiłem całą X grupę z wzorcami zdjeciami itd :D

Mysliwskie psy sa zdecydowanie najpiekniejsze (oczywiscie w ruchu)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...