Jump to content
Dogomania

BONO - po wielu miesiącach oczekiwania znalazł SWÓJ WYMARZONY DOM! :)


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj byłam u dexterki, wiecie, gdyby nie brak ząbków Bona, nigdy bym nie uwierzyła że to prawie starszy pies.. . .
nie tylko wygląda jak szczeniak ale i zachowuje ! :evil_lol:
myślę, że specjalnie narozrabiał w tym DS, żeby wrócić do dexterki ....:diabloti:
może psinek czuje, że siostra dexterki . . . ... . . ? :razz: trzymam kciuki, dexterko, przekonuj siostrę . ..

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=#ff0000][B]Bonik radosny a jego finanse wręcz przeciwnie... Na przyszły miesiąc hotelikowania może jeszcze jakoś
uzbieramy bazarkami ale co dalej? W jego skarbonce widać już dno a ma zaledwie 30 zł deklaracji :placz:

Cioteczki pomóżcie... Chodź 5 zł stałej... dla niego to na wagę złota...[/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Pewnie ze mozna ale to rozwiazanie jednorazowe.... gdybysmy mialy chodz polowe stalych deklaracji dla niego to juz bylo by cos.... a tak robi sie coraz ciezej... dlatego trzeba wyjsc na zebry.... inaczej za niedlugo Dexterka wyeksmituje Bambara bo nie bedzie z czego zaplacic... i co dalej z nim? Wroci skad przyszedl? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='renatka_s']Zaglądam do Bonika, przykro mi ale nie mogę dać stałej deklaracji, opłacam stałe deklaracje kilku psom, a domków nie widać :-([/QUOTE]

Dziękuję za przybycie! :)

[quote name='rzepek']Gdzieś mi się zapodział nr konta ...może poproszę na pw[/QUOTE]

Już ślę :loveu:

[quote name='Panna Marple']Przelałam 50zł dla Bamberka:lol:[/QUOTE]

Bonik baaaaaaaaardzo dziękuję! :loveu:

[quote name='Tofikowa']ja też poproszę numer konta, w najbliższych dniach coś przeleję :)[/QUOTE]

Już ślę :loveu:

[quote name='auraa']zaglądam do chłopaka....[/QUOTE]

[quote name='Doda_']zagladam i ja .....[/QUOTE]

Dobrze, że jesteście :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...