Jump to content
Dogomania

lukulus


sila10

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='mala89czarna']mój wcina od 2 miesięcy jest ok ładnie pachnie ale mam wrażenie że każdy wariant smakowy jest taki sam <pachnie tak samo>[/QUOTE]

Saszetki z jagnięciną wg mnie strasznie zalatywały, inne były ok, puszki z jagnięciną też są w miarę ok ale jakoś dla mnie wcale to nie "pachnie", niemniej jednak psy szleją za nimi. Przymierzam się do zakupu mieszanego pakietu puszek.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ja ostatnio kupiłam 5pakietów po 6saszetek każdy, akurat była promocja na zooplusie, i nadal ona jest - 4saszetki + 2gratis za jedyne 16zł.. co wychodzi 2,66zł za saszetkę 300g, a karma bardzo fajna, zwłaszcza drobiowa. :D Teraz przymierzam się do kupienia puszek - [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/karma_lukullus/196057#more[/url] Czy ktoś już je testował? Dobre są?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...

KapustaPusta Lukullus puszki robione są w Niemczech, ale gdzie dokładnie musiała bym spojrzeć. Wziełam zestaw próbny dla swoich psów, była jakaś cena promocyjna.. no ale to nie jest to czym chciałabym psy karmić. W tym przypadku cena = jakość, w puszcze jest coś na maxa zmielonego plus ryż, albo ziemniaki. Sama konsystencja mielonki jest bardzo gęsta, zapach średni.. Smakowitość też.

Z puszek kupuję Herrmanns'a i bez porównania :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...