Jump to content
Dogomania

West-znaleziony -Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!proszę o radę


Recommended Posts

Proszę o radę-dziś na wsi w Murzynówku ktoś porzucił psa,schronisko nie chce go przyjąć bo wójt nie dał odpowiedzi czy mają po niego przyjechac czy nie.Pies jest w oplakanym stanie,brudny i cały w kleszczach-wygląda jak po zderzeniu z kosiarką,ma wyłysiałe place.Co ja mam z nim zrobić i gdzie mjam szukać pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Założyłam na forum poświęconym WESTOM wątek

[URL]http://westie.net.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=76433#76433[/URL]


oraz na forum TERIERKOWO

[URL]http://www.terierkowo**********/teriery-w-potrzebie,17/west-znaleziony-w-murzynowku,7456.html#543324[/URL]

Pozdrawiam,
Ania

Edited by AniaWena
dodanie linku
Link to comment
Share on other sites

pieska zabrałam do domu-pies idealny,z moją suczka dogaduje sie świetnie,kota ignoruje,czasem zachęca do zabawy,no i n ie szczeka!szaleje z moją córką.Był u nas weterynarz-pies zdrowy,dostał zastrzyk na kleszcze,kleszcze usunięte oraz musiałam go zmoczyć jakimś roztworem takze na kleszcze,odrobaczony.Dziś go wykąpie.Znalazłam domek dla niego-czekam do soboty-w sobotę dowiozę go do nowego domku(jak się nie rozmyślą).Dziękuję za ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

W tamtych okolicach sprzedałam kilka lat temu szczeniaka westie z tatuażem rozpoczynającym się literą A.
Niestety mimo licznych prób, właściciele nigdy nie opowiedzieli na mój telefon czy list. Patrząc na jego pysio mam wrażenie, że to dziecko mojej suki.
Bardzo proszę o jakiekolwiek info.
Tatuaż był na brzuchu, duży i czytelny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysienka82']piesek jest samcem!Jest jeszcze u mnie...do jutra.Jutro go dowiozę do nowego domku-sprawdzę go od razu,jeśli będzie coś nie tak zabiorę go spowrotem.Serce mi pęka na samą myśl o rozstaniu[/QUOTE]

A sprawdzałaś, czy piesio ma chipa?

Link to comment
Share on other sites

Guest westor

wet na ile lat go ocenia? może zamieściłabyś foto po kąpieli bo na tych zdjęciach to bidaczek strasznie umorusany no i pyszczka w ogóle nie widać

Link to comment
Share on other sites

Marysienka skontaktuj się z fundacją animalia, podpowiedza co i jak zrobić, przeprowadzą wizytę przed adopcyjna, pomoga w zabiegu kastracji.
Pies jest rasowy i bardzo możliwe, że położą na nim swoje łapska pseudo-hodowcy, dlatego najlepiej by było go oddam do adopcji wykastrowanego.

Nie musisz się wszystkim zajmować sama, poczytaj o umowie adopcyjnej, i postaraj się skontaktować z kimś kto "siedzi" we westach. Na chwilę obecną nic więcej nie mogę podpowiedzieć.
Trzymamy kciuki za psiaka. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...