Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Nie wiem czy w dobrym miejscu umieściłam ten post ale mam nadzieję że w razie kłopotów admin go przeniesie.
Mam do was pytanie otóż:
Kilkukrotnie widziałam osoby które noszą ze sobą psa w torbie. Oczywiście chodzi tu głownie o yorki - Co sądzicie o tej sytuacji dzieje się coś tym pieskom że trzeba je nosić w torebkach? czy to tylko taka moda ?

Edited by Donatka112
Link to comment
Share on other sites

raczej moda bo dla mnie totalnym absurdem jest noszenie psa w torbie bez wiekszych potrzeb jak np. ide do sklepu gdzie pies nie moze isc na wlasnych nogach a w torbie sie nie czepiają, czy np. jade z psem na spacer do parku a zanim do parku dojade to mam trzy przesiadki wiec dla własnej wygody i dla psiego bezpieczenstwa jedzie on w takiej robie

osobiscie nie uzywam toreb ;) moje psy maja 4 nogi :) co innego w aucie, to jak najbardziej wskazane, ale preferuje plastikowe transportery

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moim zdaniem ta torba wygląda kiczowato, czułabym się jak z poduszką pod pachą.

Ja preferuję styl prosty i funkcjonalny. Te torby bardzo mi się podobają i zamierzam taką kupić jak będę miała przypływ gotówki: [URL]http://www.zooplus.pl/shop/koty/transportery_obroze_kota/torby_transportowe/sturdi_produkty/162242[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...