Jump to content
Dogomania

Jack wraca z nieudanej adopcji!!!.Czy znajdziemy mu prawdziwy dom?....


Recommended Posts

Nie mogłam dzis od rana zajrzeć na watek , dopiero teraz to robię. Ale muszę Wam powiedzieć, ze taka byłąm ciekawa co u Jacka, ze zamiast robić to co miałąm do roboty to tylko kombinowałam jakby tu najszybciej pogadac o Jacku .
Macie racje Jackowi trafiłą sie rodzina, jakich mało. Wszyscy psiolubni, z ogromnym szacunkiem do wszystkich zwierząt ( nie jedza wogóle mięsa ).
Karolina - młoda Pani Jacka to mega fajna i odpowiedzialna dziewczyna i zapewne to zasługa jej mamy bo takie wychowanie odbiera się tylko od mądrych i dobrych rodziców.
Juz wiem że Jack jest tam bardzo szcześliwy i wcale nie jest zestresowany. Wykąpany, wyczesany wyściskany, ze wszystkimi ma super kontakt. A po niedzieli idzie do psiego fryzjera. Wiem też że Pani Ewelina zaczęła juz robic Jackowi masaże na poprawę stanu zdrowia łapki.
Scarletto zdjęcia są bardzo fajne, widać wszystko co trzeba, czyli ciepłe, serdeczne powitanie Jacka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='scarletto']Dziewczyny podpowiedzcie mi proszę jak mam zmienić temat wątku ? Nie potrafię tego odnaleźć :/[/QUOTE]
Musisz edytować swój pierwszy post i zaznaczyć opcję "edycja zaawansowana". I juz wtedy możesz wszystko z tytułem zrobić.

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Jackusia, pragnę podziękować wszystkim darczyńcom, którzy umożliwili mu bezpieczne przetrwanie do czasu znalezienia domku na stałe:loveu:. Pragniemy jeszcze pomóc nowej rodzinie Jackusia, która będzie go wozić na około 15-20 zabiegów elektrostymulacji, które według profesora Adamiaka( psi ortopeda ) dadzą mu szansę na uratowanie kondycji łapki, która niestety mocno już zwiotczała(zanik mięsni). Czy ktoś ze stałych składkowiczów Jackusia ma coś przeciwko?:oops:....

Link to comment
Share on other sites

Jestem wyjechana i rzadko na dogo, ale scarletto wyslala mi informacje, ze Jackus ma swoj wlasny i wspanialy dom - bardzo bardzo sie ciesze, ze sie doczekal bidulek takiej chwili :multi:
Niech bedzie szczesliwy ze swoja rodzina, ktora pozdrawiam najserdeczniej wegetarianskim pozdrowieniem ;) i zycze wielu radosci z nowym czlonkiem rodziny :)

Link to comment
Share on other sites

Przyjaciółka Jackusia z okresu niedoli, malutka Agatka, która przebywa w hoteliku u Murki, nie ma na hotelik i na sterylizację, pusto u niej...Postanowiłyśmy z doris66, że wspomożemy osoby, które uratowały Agatkę przed Radysami, kwotą potrzebną na sterylizację, a ciotkę ceris, deklarowiczkę Jackusia, kwotą 100 zł na karmę dla 3 znalezionych nad jeziorem szczeniaków.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny właśnie jestem po 1500km- wymęczona na maxa, ale nie mogłam pójść spać i nie podzielić się z Wami tym co moje oczy zobaczyły na FB zaraz po wejściu do domu!!! Tylko popatrzcie na naszego przystojniaka !!! Gęba się sama cieszy na ten widok i łzy radości płyną !

[IMG]http://img542.imageshack.us/img542/6265/mk3u.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam, ze tak będzie, mówiłam o tym Pani Ewelinie i Karoli , ze jak odwiedzi fryzjera to przeobrazi się w cudo, cudeńko najkochańsze.
Poryczałąm się z radości, ze Jackowi tacy ludzie sie trafili. Dbają, kochają i z tego co wiem rozpieszczają...... . Pani Ewelino ogromne dziekuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Ależ ślicznie Jackusiowi w nowym fryzie :loveu:
Będzie łamał serca na dzielni :razz:[/QUOTE]
Fakt. Ale najważniejsze, że on i bez dobej fryzurki złamał serca odpowiednim ludziom. Te jego oczy czynią takie cuda. Bo oczy to on ma przepiękne, magiczne.

Link to comment
Share on other sites

Na Nowym Mieście działa salon dane poniżej ,fryzura bardzo ładna :) Super,że znalazł tak cudownych ludzi :)


[IMG]http://www.bialystokonline.pl/katalog_gfx/12130logo[/IMG][h=1]Kudłaty Świat Salon dla psów[/h] ul. Dubois 23 lok. 1
15-344 Białystok

[B]tel. [/B]502 147 111

[URL="http://www.bialystokonline.pl/link.php?typ=kat&id=12130"]www.kudlatyswiat.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi']Na Nowym Mieście działa salon dane poniżej ,fryzura bardzo ładna :) Super,że znalazł tak cudownych ludzi :)


[IMG]http://www.bialystokonline.pl/katalog_gfx/12130logo[/IMG][B]Kudłaty Świat Salon dla psów[/B]

ul. Dubois 23 lok. 1
15-344 Białystok

[B]tel. [/B]502 147 111

[URL="http://www.bialystokonline.pl/link.php?typ=kat&id=12130"]www.kudlatyswiat.pl[/URL][/QUOTE]

Wielkie dzięki...internet skarbnicą wiedzy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...