Jump to content
Dogomania

Jack wraca z nieudanej adopcji!!!.Czy znajdziemy mu prawdziwy dom?....


Recommended Posts

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O wiele za dużo tych biedaków, wiem...
I ludzi głupich, nieczułych, okrutnych też...
Dziurawe prawo...brak kar...
Ogrom cierpienia zwierząt poraża. To, co jest na Dogo to przecież tylko wierzchołek góry...
Za to nasi politycy zawsze bardzo zadowoleni z siebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']O wiele za dużo tych biedaków, wiem...
I ludzi głupich, nieczułych, okrutnych też...
Dziurawe prawo...brak kar...
Ogrom cierpienia zwierząt poraża. To, co jest na Dogo to przecież tylko wierzchołek góry...
Za to nasi politycy zawsze bardzo zadowoleni z siebie...[/QUOTE]

Przykre ale prawdziwe...
A tylko politycy są zadowoleni - prawo po ich stronie i nie muszą bac się prawa
Szkoda że zwierzakom wiatr zawsze w oczka..bo te kilka procent uratowane to za mało,znacznie za mało..
A bydlak doprowadzający zwierzaka powinien natychmiast ponieść kare finansową na leczenie,wyżywienie i zamieszkanie...potem kara wiezienia!
Tylko nie my jesteśmy Sądem :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nette']Byłam u Kaliny w niedzielę i zostawiłam trochę ciasteczek Jackowi :) Mam nadzieję, że mu smakowały :)[/QUOTE]
Dziękujemy bardzo. Napewno mu smakowały. Zachary i Scarletto jadą do niego w odwiedziny w niedzielę lub w poniedziałek, to zawiozą dużo smaczków - i dla Kalinki też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Ja też...Doris66, spróbowałabyś nie lubić Jacka:mad:...:evil_lol:[/QUOTE]
Nawet nie próbuję......., psa, którego przytulę już lubię a nawet kocham. A z Jackiem spędziłam kilka chwil na tylnym siedzeniu samochodu, więc stało się..... bardzo lubię Jack`a.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Dziękujemy bardzo. Napewno mu smakowały. Zachary i Scarletto jadą do niego w odwiedziny w niedzielę lub w poniedziałek, to zawiozą dużo smaczków - i dla Kalinki też.[/QUOTE]
Super :)
Psiaki na pewno się ucieszą :)

Link to comment
Share on other sites

Zachary i scarletto przekazały dzisiaj do cudownego domu naszego "pierdołkę" Jackusia. Jackuś przyjechał z hoteliku razem z włascicielką-kuną. Kuna diagnozowała w lecznicy na ul. Wesołej maleńkiego kotka. Jackuś został też skonsultowany przez prof. Adamiaka-psiego ortopedę!!!. Profesor powiedział,że natychmiastowe paręnaście zabiegów elektrostymulacji niesprawnej łapki, może dobrze rokować dla zanikłych mięśni w tej lewej tylnej łapince. Nowa włascicielka Jackusia chętnie przystała na te zabiegi. Jackuś zamieszkał z przewspaniałą rodzinką! Nie możemy z doris66 uwierzyć,że nasz Jackunio miał takie szczęście!

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam :) Nowa Rodzina Jacka wywarła na mnie fantastyczne wrażenie, będzie, co ja piszę? - ma! - cudowny dom!. Szczerze mówiąc rozmawiałam z Nimi chwilkę, ale wystarczyło mi to, aby nabrać pewności :) No i cieszę się na tę konsultację u profesora, już po tym jak ochłonęłam zrobiło mi się trochę głupio, że tak na nią nacisnęłam, bo w sumie dopiero wzięli smycz do ręki, a ja już na koszty narażam... ale okazuje się, że był to dobry ruch :), tak jak moja wetka mówiła, ścięgno achillesa nie jest przerwane, problemem są zgniecione tkanki i słabe przewodzenie mięśniowe. Mięsień dwugłowy jest zwłókniały, prawie nie istnieje i teraz Rodzina Jacka będzie pracować na jego odzyskaniem :) Podeślijcie mi maila do Jacka, wyślę plik z technikami masażu :)

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze spotkanie z nową rodzinką :) + Greta ;)



Miłość od pierwszego spojrzenia - Jack i Karolina "dogadali" się od razu :)



Konsultacja z prof. Adamiakiem :)

[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6374/dvex.jpg[/IMG]

Zdjęcia takie słabowate - jak będę w domu to doprowadzę je do porządku i dodam dużo więcej.

Edited by scarletto
Link to comment
Share on other sites

Ceris, dzięki kochana za sierpniową składeczkę na Jackusia 20 zł. Postanowiłyśmy z doris66,że Jackusiowi z jego "majątku" zafundujemy pakiet zabiegów elektrostymulacji. Potrzebuje około 15-20 zabiegów. Tak powiedział Pan Profesor. Będzie to koszt około 400zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...