Jump to content
Dogomania

Jack wraca z nieudanej adopcji!!!.Czy znajdziemy mu prawdziwy dom?....


Recommended Posts

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agat21']Tak, jak mówiłam - zapłacę za pierwszy miesiąc - to by nam pozwoliło zebrać deklaracje na przyszłość. Rzeczywiście odległość szalona - sprawdziłam na mapie - to prawie 600 km, ale jeśliby było tam dla niej miejsce, to na raty ją tam zawiozę.
Ile kosztuje miesiąc u Kasi?[/QUOTE]

[quote name='agat21']I czy Kasia ma miejsce?[/QUOTE]
Zaraz do niej zadzwonię i zapytam.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie cioteczki, zaraz podam na pw konto do wpłat na hotelikowanie Jackusia osobom deklarującym stałe składki. Scarletto, jeśli masz kontakt z ludźmi z fb, którzy coś jednorazowo zza granicy mogą wpłacić na Jackusia, to może hotelik zgodzi się przyjąć taką opcję. Sprawdzę to. Ja nie założę paypala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Coś wiadomo?[/QUOTE]
Dzwoniłam. Kasia na razie zapsiona i kolejnych psiaków chwilowo nie planuje bo czeka ją remont w domu. Poprosiłam jednak żeby zapytała swoją siostrę, Paulinę, czy ona nie przyjęłaby naszej suni. Paulina ma w tej chwili w domu dwa psiaki z dogo - Zosię i Minga - i generalnie tymczasuje w jednym czasie tylko 2 psiaki. Jednak Kasia ma ją zapytać w naszym imieniu i pokazać jej fotkę suczki. Może taka malizna się zmieści? Podesłałam im na PW fotkę suni z tego wątku i post gdzie jest historia jej wywózki do Radys. Kasia ma jutro spotkanie z Pauliną, pokaże jej to moje PW i zobaczymy... Wieczorem mam dzwonić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Dzwoniłam. Kasia na razie zapsiona i kolejnych psiaków chwilowo nie planuje bo czeka ją remont w domu. Poprosiłam jednak żeby zapytała swoją siostrę, Paulinę, czy ona nie przyjęłaby naszej suni. Paulina ma w tej chwili w domu dwa psiaki z dogo - Zosię i Minga - i generalnie tymczasuje w jednym czasie tylko 2 psiaki. Jednak Kasia ma ją zapytać w naszym imieniu i pokazać jej fotkę suczki. Może taka malizna się zmieści? Podesłałam im na PW fotkę suni z tego wątku i post gdzie jest historia jej wywózki do Radys. Kasia ma jutro spotkanie z Pauliną, pokaże jej to moje PW i zobaczymy... Wieczorem mam dzwonić...[/QUOTE]

Dzięki bardzo! Dasz radę w miarę wczesnym wieczorem się dowiedzieć, żeby jeszcze juto coś zrobić, jak będzie miejsce?
I ile płacisz tam za miesiąc?

Link to comment
Share on other sites

[email][email protected][/email] to jest mail do schroniska w radysach, teraz sunia jest na kwarantannie, jeśli jest gdzies miejsce dla niej, można spróbować wyciągnąć ją ze schroniska. Trzeba napisać do nich maila - opisać jak sunia wygląda, skąd i kiedy została zabrana i najlepiej przesłać zdjęcie. Tylko trzeba szybko działać, po okresie kwarantanny sunia zginie w tłumie innych psów. Można się umówić z nimi kiedy się po nią przyjedzie wtedy ją "odłożą", albo sami ją dowiązą gdzieś do gminy gdzie może akurat będą jechać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia'][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to jest mail do schroniska w radysach, teraz sunia jest na kwarantannie, jeśli jest gdzies miejsce dla niej, można spróbować wyciągnąć ją ze schroniska. Trzeba napisać do nich maila - opisać jak sunia wygląda, skąd i kiedy została zabrana i najlepiej przesłać zdjęcie. Tylko trzeba szybko działać, po okresie kwarantanny sunia zginie w tłumie innych psów. Można się umówić z nimi kiedy się po nią przyjedzie wtedy ją "odłożą", albo sami ją dowiązą gdzieś do gminy gdzie może akurat będą jechać...[/QUOTE]

dzięki Maia za informacje - jutro będę działać, żeby tylko miejsce dla suńki się znalazło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Dzięki bardzo! Dasz radę w miarę wczesnym wieczorem się dowiedzieć, żeby jeszcze juto coś zrobić, jak będzie miejsce?
I ile płacisz tam za miesiąc?[/QUOTE]
Dziewczymy mają się spotkać dopołudnia, więc zadzwonię wczesnym wieczorem :evil_lol:, ok. 17-tej wystarczy?
My płacimy 350 zł. ale Meggi jest sporo większa od tej suni, waży chyba ok. 18 kg. Cioteczki za Zosię i Minga - to mniejsze psiaki - płacą po 300 zł/m-c. O cenę za naszą sunię pytałam - też mają powiedzieć jutro...

Link to comment
Share on other sites

[B]Jack ma nowe ogłoszenia na tych stronkach.
[/B]
Kokosy.pl
Ojej.pl
Najpewniej.pl
Hiperogloszenia.pl
Pajeczyna.pl
Pineska.pl
Azbazar.pl
lento.pl
ale.gratka.pl+naszemiasto.pl+wp.pl
gumtree.pl
adopcjapsa.pl
oglaszamy24.pl
Tablica.pl
WE wtorek Jack jedzie do hoteliku u Kuny. Nie dało sie szybciej zorganizować wszystkiego. Nadal prosimy o wsparcie w opłaceniu hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Dziewczymy mają się spotkać dopołudnia, więc zadzwonię wczesnym wieczorem :evil_lol:, ok. 17-tej wystarczy?
My płacimy 350 zł. ale Meggi jest sporo większa od tej suni, waży chyba ok. 18 kg. Cioteczki za Zosię i Minga - to mniejsze psiaki - płacą po 300 zł/m-c. O cenę za naszą sunię pytałam - też mają powiedzieć jutro...[/QUOTE]

No i jak? Suńka.. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']No i jak? Suńka.. :-([/QUOTE]
No niestety :-(. Ani Kasia, ani jej siostra nie mogą wziąć suni. Musimy szukać dla niej innego bezpiecznego miejsca... A może zapytać Kuny skoro Jac'k do niej jedzie? Albo kogoś innego, tylko kogo?

Strasznie mi smutno...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']No niestety :-(. Ani Kasia, ani jej siostra nie mogą wziąć suni. Musimy szukać dla niej innego bezpiecznego miejsca... A może zapytać Kuny skoro Jac'k do niej jedzie? Albo kogoś innego, tylko kogo?

Strasznie mi smutno...[/QUOTE]

U Kuny miejsca nie ma -dziewczny pisały, że Jacusia lewo udało się tam "wcisnąć"
Ale szukam gdzie indziej, piszę do innych hotelików, zobaczymy.Czekam też na odpowiedź ludzi ze schroniska, co z sunią.

Link to comment
Share on other sites

Jacki jest bardzo ładnym i adopcyjnym pieskiem,choć już tyle biedaczysko przeszedł...
Kochani,może w sprawie dt spróbujcie jeszcze napisać tu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234222-Oferuję-DT-pod-Warszawą-tylko-łagodn******!?p=20822441#post20822441[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...