Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No niestety znów nie dało się zbadać krwi. Znów "mleko" w krwi...
Jutro zadzwonię do lekarza tego kierującego tzn. Kobiałki.
Następną próbę mamy na 6.03 do tego czasu nadal mamy zażywać kreon tylko już nie 2 tabletki tylko 3 i jak nadal będzie źle to będziemy coś kombinować.
Zastanawiał się czy by nie przycisnąć tego lekarza i poprosić o szczegółowe badania już teraz...

Edited by Monika89
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89']No niestety znów nie dało się zbadać krwi. Znów "mleko" krwi...
Jutro zadzwonię do lekarza tego kierującego tzn. Kobiałki.
Następną próbę mamy na 6.03 do tego czasu nadal mamy zażywać kreon tylko już nie 2 tabletki tylko 3 i jak nadal będzie źle to będziemy coś kombinować.
Zastanawiał się czy by nie przycisnąć tego lekarza i poprosić o szczegółowe badania już teraz...[/QUOTE]

Jejku biduska Cioteczka szkoda mi Ciebie. Przycisnij niech wet robi :mad:
. I czekamy za wynikami biedna już myślałam że wy po stresie a tu nadal lipaa..

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam do tego weta co skierował. Powiedział, że trzeba spokojnie poczekać. Jest dodatkowe badanie z kału, ale ono nie daje 100% pewności. Tydzień podawanie kreonu to mało. Można robić co tydzień badania, ale średnio ma to sens. Najlepiej poczekać te 3 tygodnie i niech ten kreon zacznie 100% działać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryzia']Zapraszam na bazarek dla Paury [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239844-Bazarek-dla-Paury-do-24-lutego[/URL][/QUOTE]

Kryziu, bardzo pięknie dziękujemy!!!

No nic cioteczki, to czekamy, nie ma innego wyjścia, Paurze się znowu upiekło :)

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, zajrzyjcie do olkuskiej bidy. Jego towarzysza niestety już nie ma, zapadł się pod ziemię... :(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238678-Potrzebny-pilnie-DT%21%21%21%21Podobny-do-jamnika-kr%C3%B3tko%C5%82apek-w-Olkuszu[/url]
I udostępniajcie proszę fb, potrzeba więcej ludzi, bo inaczej nic z tego nie będzie:
[url]https://www.facebook.com/events/338854222899639/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89']No niestety znów nie dało się zbadać krwi. Znów "mleko" w krwi...
Jutro zadzwonię do lekarza tego kierującego tzn. Kobiałki.
Następną próbę mamy na 6.03 do tego czasu nadal mamy zażywać kreon tylko już nie 2 tabletki tylko 3 i jak nadal będzie źle to będziemy coś kombinować.
Zastanawiał się czy by nie przycisnąć tego lekarza i poprosić o szczegółowe badania już teraz...[/QUOTE]


a co to znaczy to "mleko"??

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o to, że krew po wirówce dzieli się na dwie warstwy. Poprawnie jest, że jedna jest przezroczysta, a druga czerwona. Paurze zamiast przezroczystej wyszła biała i wet żargonem powiedział, że znów "mleko w krwi".
W tedy pisałam trochę już zmęczona i odtwarzałam to wet powiedział. Widziałam obydwie próbki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89']Chodzi o to, że krew po wirówce dzieli się na dwie warstwy. Poprawnie jest, że jedna jest przezroczysta, a druga czerwona. Paurze zamiast przezroczystej wyszła biała i wet żargonem powiedział, że znów "mleko w krwi".
W tedy pisałam trochę już zmęczona i odtwarzałam to wet powiedział. Widziałam obydwie próbki.[/QUOTE]
dzięki monika89, ja się broń boże nie czepiam, tylko ciekawska jestem;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...