Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam nadzieje, że wybaczycie mi post pod postem, ale potrzebne jest odświerzenie wątku.

Byłam dziś z Paurą na RTG (46zł). Potwierdziło się zerwanie więzadła krzyżowego w tylnej, prawej łapie.
Więc potrzebny jest zabieg, a na niego [SIZE=5][COLOR=#ff0000]500 zł[/COLOR][SIZE=2]​.[/SIZE][SIZE=3]

[SIZE=2]Mam dzwonić 30.01 na ustalenie terminu. [/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Moja sunia też jest po takim zabiegu - wstawienia sztucznego więzadła w prawej tylnej łapce.
Operacja udała się, jak na razie organizm nie odrzucił, a minęły już prawie 3 lata. Ale to jeszcze o niczym nie świadczy.
Może zostać odrzucony w każdej chwili, tak powiedział wet - ortopeda.....Największy problem stanowi jej nadwaga.
Teraz pilnujemy, aby nie zeskakiwała z kanapy bezpośrednio na panele. Pechowo zeskoczyła i stało się..... W związku z tym musieliśmy kupić dywan :).
A to moja bidulka po operacji:

[IMG]http://i48.tinypic.com/sgh4d2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89']Mam nadzieje, że wybaczycie mi post pod postem, ale potrzebne jest odświerzenie wątku.

Byłam dziś z Paurą na RTG (46zł). Potwierdziło się zerwanie więzadła krzyżowego w tylnej, prawej łapie.
Więc potrzebny jest zabieg, a na niego [SIZE=5][COLOR=#ff0000]500 zł[/COLOR][SIZE=2]​.[/SIZE][SIZE=3]

[SIZE=2]Mam dzwonić 30.01 na ustalenie terminu. [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

Dorzuce st[COLOR=#000000]ó[/COLOR]weczke na ten zabieg, ale dopiero poczatkiem marca, bo pieniazki na pieski wysylam hurtowo do Bjutki co dwa miesiace, a dopiero poslalam poczatkiem stycznia. Wiec jakby ktos mogl za mnie zalozyc ta st[COLOR=#000000]ó[/COLOR]weczke to bylabym wdzieczna, obiecuje ze oddam. :)

Link to comment
Share on other sites

fona, Sabina02 - bardzo Wam dziękuję! Potrzebne są teraz bazarki i dodatkowe wpłaty, bo inaczej będzie ciężko :(

Obecnie Paura ma na koncie 295,91zł, ale lada dzień trzeba zapłacić za dt oraz muszę przelać Monice za rtg i badanie krwi - ile to Monika razem będzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']fona, Sabina02 - bardzo Wam dziękuję! Potrzebne są teraz bazarki i dodatkowe wpłaty, bo inaczej będzie ciężko :(

Obecnie Paura ma na koncie 295,91zł, ale lada dzień trzeba zapłacić za dt oraz muszę przelać Monice za rtg i badanie krwi - ile to Monika razem będzie?[/QUOTE]

210zł DT
75zł badanie krwi
46zł rtg
------------
331zł

No i jedzonko się powoli kończy....

Jeśli nie uda się na czas uzbierać pełnej kwoty na zabieg to w ten czas my bez problemu resztę założymy więc można zbierać spokojnie nie ma strachu jakoś to będzie.

Jak będę miała spokój z sesjami, a nadal będzie brakować to podłubie przy bazarku ogłoszeniowym.

Edited by Monika89
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89']210zł DT
75zł badanie krwi
46zł rtg
------------
331zł

No i jedzonko się powoli kończy....

Jeśli nie uda się na czas uzbierać pełnej kwoty na zabieg to w ten czas my bez problemu resztę założymy więc można zbierać spokojnie nie ma strachu jakoś to będzie.

Jak będę miała spokój z sesjami, a nadal będzie brakować to podłubie przy bazarku ogłoszeniowym.[/QUOTE]

To fajnie :) dzieki Monika!!! Obecnie nie mamy nawet na koncie 331zł.... zrobię w weekend jakieś podsumowanie żeby sprawdzić wszystkie deklaracje czy wpływają.

Kurcze, to po tym zabiegu trzeba będzie pilnować Paurę żeby nie nadwyrężała tej łapinki.

Edited by __Lara
Link to comment
Share on other sites

Ogólnie dobrze. Właśnie bawi się z Hachi.
Co do codzienności. Nie ma ogólnie zmian. Łapa w górę i lecimy dalej cioteczkę przywitać.
Z tego co wet powiedział. Łapa idzie do góry tylko dlatego, że jej to kolano przeskakuje więc jak chce się szybko poruszać to tak jak pisałam to łapa w górę. Jak porusza się powoli to łazi na 4.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Wysłałam dane do faktury. Niejasno się wyraziłam - zgodzili się pokryć nawet 500 zł - tylko ja bym bardzo chciała, żeby jednak ich aż tak nie obciążać - żeby np. za leki i inne atrakcje nazbierać.[/QUOTE]

Dostałam.
Na pewno coś uzbieramy. Więc zobaczymy jak to będzie i rozumiem Twój tok myślenia :D.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...