Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

[quote name='Monika89']Spoko nie ma sprawy.

Będziemy coś kombinować z tym rgt. Jutro spróbuje ustalić co i jak.[/QUOTE]

Ok :) bo martwi mnie ta łapka... chociaż moja Megi jakiś rok temu też miała podobny problem, podejrzewaliśmy, że się na lodzie poślizgnęła. Wet jej dawał leki przeciwbólowe, ale nie przechodziło. W końcu skierował nas na rtg i miałam się umawiać do kliniki w Gliwicach to Megi przeszło z dnia na dzień i zaczęła normalnie chodzić :eviltong::p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oj no to kurujcie się! U nas w Katowicach, właśnie odbył się pogrzeb 35 letniej nauczycielki która odeszła na pogrypowe powikłania, a miesiąc wcześniej była zdrowa jak tur... Jakoś tak poczułam, że mimo 2013 roku - nie ma co wierzyć w medycynę, tylko trzeba porządnie wyleżeć...
Mam nadzieję, że to nie brzmi ... hm... dziwnie.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym na sanocką. Najgorsze jest to, że dr Orzeł będzie miał 3 tygodnie urlopu, terminu już nie ma, ale jeszcze jeden podobno dobry dr. Kobiałka. Zadzwoniłam tam i do niego termin mam na poniedziałek na 18 z RTG. Więc terminowo to tak ostatecznie, a się wykuruje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89']Chciałabym na sanocką. Najgorsze jest to, że dr Orzeł będzie miał 3 tygodnie urlopu, terminu już nie ma, ale jeszcze jeden podobno dobry dr. Kobiałka. Zadzwoniłam tam i do niego termin mam na poniedziałek na 18 z RTG. Więc terminowo to tak ostatecznie, a się wykuruje.[/QUOTE]

Ok, to czekamy, a Wy się kurujcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Oj no to kurujcie się! U nas w Katowicach, właśnie odbył się pogrzeb 35 letniej nauczycielki która odeszła na pogrypowe powikłania, a miesiąc wcześniej była zdrowa jak tur... Jakoś tak poczułam, że mimo 2013 roku - nie ma co wierzyć w medycynę, tylko trzeba porządnie wyleżeć...
Mam nadzieję, że to nie brzmi ... hm... dziwnie.[/QUOTE]

:((( straszne, a wiadomo jakie powikłania????

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, wiem, że BTD jest praktycznie nierealne, ale ten psiak od 2003 roku (!!!), czyli prawie całe swoje życie siedzi w schronisku. Non stop jest ogłaszany, ale odzew jest zerowy:placz: Już nie wiemy co robić, gdzie szukać....
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/26923-malutki-Liderek-całe-życie-w-schronisku-(-On-już-stracił-nadzieję-a-Wy/page61[/URL]

[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6816/liderek.jpg[/IMG]

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89']No właśnie ja się leczyłam sama te parę dni na i optymistycznie poszłam do lekarki, a ona mi mówi, że mam obustronne zapalenie oskrzeli... :-o[/QUOTE]

z tego co mi lekarka powiedziała, zaczyna się od grypy a potem idą górne drogi oddechowe....

co do dr Orła...tak, tak na Złotego Wieku nie mają rtg, bardziej pisałam pod kątem dostępności dr Orła , bo wiem , że na Sanockiej wariacja

ja dobry rtg cyfrowy robiłam na Żabińcu....

a u dr Orła byłam jeden raz chwilę, zapytać, polecano mi go..... jednak na mnie nie zrobił na mnie żadnego wrażenia,

no bo że guza ciąć u suni powinnam wiem, a nawet listwę...ale żeby przy okazji 14letniej chorującej jamniczce od razu sterylkę, to mnie nie pasuje,,,,akurat

Link to comment
Share on other sites

Własnie wróciłam z Paurą od weta.

Na razie jeszcze nie było rtg dzisiaj. Dostała zastrzyk ze sterydami.
Zapowiada się niestety poważnie. Jest opuchlizna na tej łapie jak nie pomogą te sterydy to nas czeka:
1. Badanie krwi 75 zł
2. rtg dwuwymiarowe przy narkozie.
3. W zależności od wyników rtg - zabieg ok 500zł :placz:

Chodzi o więzadło w prawym kolanie w tylnej łapie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']O kurczę! Pauro, Moniko trzymamy kciuki! Musi być dobrze!

Elke - szczegółów nie znam, wiem tylko że za późno pojechali do szpitala. Te 4 godz. to od trafienia do lekarzy. Na pewno objawy były, tylko bagatelizowane.[/QUOTE]

Własnie chyba za dużo ludzi to bagatelizuje, a powikłania potem są. Wczoraj mówili, że w woj, śląskim zmarło już 4 osoby na świńską grypę. Tylko, że ją leczy się normalnie jak inną grypę, więc pewnie powody były podobne - powikłania i za późne zgłoszenie się do lekarza.

Trzymam kciuki za zdrowie Pauruni. Monika89, ile za tą wizytę wczoraj mam przelać - możesz potwórzyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Własnie chyba za dużo ludzi to bagatelizuje, a powikłania potem są. Wczoraj mówili, że w woj, śląskim zmarło już 4 osoby na świńską grypę. Tylko, że ją leczy się normalnie jak inną grypę, więc pewnie powody były podobne - powikłania i za późne zgłoszenie się do lekarza.

Trzymam kciuki za zdrowie Pauruni. Monika89, ile za tą wizytę wczoraj mam przelać - możesz potwórzyć?[/QUOTE]

31zł......

Link to comment
Share on other sites

Zabieram Paure jutro na te badania krwi i zabieramy się za to RTG.

Co do Paury i jej łapy. Coraz bardziej dostosuje się do poruszania. Gdy chodzi spokojnie to się porusza na 4 łapach, ale ta biedna prawa tylnia łapa wygląda jakby stała na palcach. Cały czas miałam nadzieje, że przejdzie :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...