Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Malgoska']Będą jakieś fotki z nowego domku?[/QUOTE]

Są na poprzedniej stronie ;)

Długu raczej nie będzie, muszę jeszcze ustalić co ze spłatą 300zł za operację, które zapłacił TOZ - czy mamy to spłacić. Wtedy to mielibyśmy do spłaty.

Monika, jak mam za maj liczyć kasę? Bo Paura była do wczoraj rana u Ciebie, więc to jest kilka dni po 21.05 kiedy się rozliczać powinnyśmy :cool3:

Jeszcze jest kilka lekarstw do zapłaty. Z mojego bazarku uzbierało się jakieś 38zł, a z Moniki 160zł z tego co dobrze zrozumiałam ;)

Edit: mamy 190zł na koncie obecnie ;)

Edited by __Lara
Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Są na poprzedniej stronie ;)

Długu raczej nie będzie, muszę jeszcze ustalić co ze spłatą 300zł za operację, które zapłacił TOZ - czy mamy to spłacić. Wtedy to mielibyśmy do spłaty.

Monika, jak mam za maj liczyć kasę? Bo Paura była do wczoraj rana u Ciebie, więc to jest kilka dni po 21.05 kiedy się rozliczać powinnyśmy :cool3:

Jeszcze jest kilka lekarstw do zapłaty. Z mojego bazarku uzbierało się jakieś 38zł, a z Moniki 160zł z tego co dobrze zrozumiałam ;)

Edit: mamy 190zł na koncie obecnie ;)[/QUOTE]

Będę ogarniać wszystko jutro, na spokojnie.

Facebooka też należałoby zaktualizować :D.

Czioteczki jak by się mogły zaglądnąć do tego psiaka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226187-Franek-uratowany-przed-Mysłowicami-błaga-o-pomoc-w-szukaniu-wspaniałego-domu/page8[/URL]
Psiakowi przydał by się spory nalot z ogłoszeniami. Jest niewidoczny nie tylko wśród psiaków do adopcji, ale także na dogomani.

Edited by Monika89
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ja jeszcze dzisiaj przelałam (mam nadzieję ostatnią ;)) deklarację dla Pauruni:)
Ciekawe jak tam niuńka w nowym domku....:roll:[/QUOTE]

Wczoraj wracałam przed ósmą wieczorem z pracy ul. Tyniecką przez Pychowice.
I wiecie co zobaczyłam ??? :lol::lol::lol:
No ??? Niech któraś Ciotka zgadnie :evil_lol:
- zobaczyłam Paurę na spacerku z Pańcią.
Przechodziły przez ulicę, sunia kroczyła spokojnuitko na smyczy.
Nie szło się zatrzymać bo za mną sznur aut a Tyniecka to wąska i ruchliwa ulica
ale widziałam :multi: widziałam :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Jak ja przeglądam to jej nigdzie dojrzeć nie mogłam, a tu proszę :)
Może by tak zmienić tytuł? :cool3: Monika masz jakieś wieści jak się Paura klimatyzuje?[/QUOTE]

Paura ogólnie dobrze.
Ignoruje kotkę, która do niej się łasi. Nie bardzo chciała jeść swoją "starą" karmę, ale nowa Pancia po czarowała z nową karmą i Paurunia je.
Zdystansowana jest do ludzi, ale podchodzi sama czasem. Państwo nie robią nic na siłę.

Według mnie sytuacja idzie małymi kroczkami ku prostej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...