Jump to content
Dogomania

Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...


barb

Recommended Posts

[quote name='Till']tyle tych potrzebujących, że o Bareczku prawie nikt nie pamięta....[/QUOTE]

[quote name='zozola77']ja pamietam..rozliczam własnie bazarek na niego i majstruje kolejny tez w połowie na niego :)

ale faktycznie szkoda ,ze domku nie widac...taki superaśny piesek[/QUOTE]
Własnie mialam napisać, że Zozola77 na pewno pamięta bo wlasnie rozlicza bazar w polowie na Barrego :lol:
[quote name='paula_t']To jest potwornie dla mnie niezrozumiałe, przecież on ma tyle ogłoszeń, ogłoszenia wyróżnione, to młody, piękny psiak i żadnego odzewu :([/QUOTE]
Wyróznienie jest na tablicy i Morusku, (dzięki Cioteczce Obieżyświat75) wczesniej bylo też na Krakusiku.

Może ktoś ma pomysł gdzie jeszcze warto wyróżnić bo Obieżyświat75 przewidziała na to środki.

Link to comment
Share on other sites

No to mam dla was WRESZCIE wspaniałą wiadomość!!!! BARRY JEDZIE DO NOWEGO DOMU! Na razie wiem tylko tyle, bo przed chwilą szybko rozmawiałam z Angelą i słabo ją słyszałam, ale domek jest już sprawdzony. I na dniach Barry będzie już grzał pupkę w nowym domu, bo domek podobno fajny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']No to mam dla was WRESZCIE wspaniałą wiadomość!!!! BARRY JEDZIE DO NOWEGO DOMU! Na razie wiem tylko tyle, bo przed chwilą szybko rozmawiałam z Angelą i słabo ją słyszałam, ale domek jest już sprawdzony. I na dniach Barry będzie już grzał pupkę w nowym domu, bo domek podobno fajny :)[/QUOTE]
Daleko ten dom ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']No to mam dla was WRESZCIE wspaniałą wiadomość!!!! BARRY JEDZIE DO NOWEGO DOMU! Na razie wiem tylko tyle, bo przed chwilą szybko rozmawiałam z Angelą i słabo ją słyszałam, ale domek jest już sprawdzony. I na dniach Barry będzie już grzał pupkę w nowym domu, bo domek podobno fajny :)[/QUOTE]

To czekam z zapartym tchem na więcej wiadomości :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']No to mam dla was WRESZCIE wspaniałą wiadomość!!!! BARRY JEDZIE DO NOWEGO DOMU! Na razie wiem tylko tyle, bo przed chwilą szybko rozmawiałam z Angelą i słabo ją słyszałam, ale domek jest już sprawdzony. I na dniach Barry będzie już grzał pupkę w nowym domu, bo domek podobno fajny :)[/QUOTE]

a można coś bliżej
szkoda, że nikt na wątku nic nie wiedział....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']a można coś bliżej
szkoda, że nikt na wątku nic nie wiedział....[/QUOTE]

Dom dopiero co sprawdzony, więc przybiegłam na świeżo z informacją :)
Jak dowiem się więcej, na pewno napiszę :)

Dopytam Angeli z jakiego portalu zgłosił się domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Dom dopiero co sprawdzony, więc przybiegłam na świeżo z informacją :)
Jak dowiem się więcej, na pewno napiszę :)

Dopytam Angeli z jakiego portalu zgłosił się domek.[/QUOTE]
I czy wyróżnienia już niepotrzebne ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']no to mam dla was wreszcie wspaniałą wiadomość!!!! Barry jedzie do nowego domu! Na razie wiem tylko tyle, bo przed chwilą szybko rozmawiałam z angelą i słabo ją słyszałam, ale domek jest już sprawdzony. I na dniach barry będzie już grzał pupkę w nowym domu, bo domek podobno fajny :)[/quote]

[COLOR=#00ff00][SIZE=5][FONT=comic sans ms][B]co[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::multi::multi::multi:[COLOR=#00ff00][SIZE=5][FONT=comic sans ms][B]!!!!!!!![/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]:multi::multi:[COLOR=#00ff00][SIZE=5][FONT=comic sans ms][B]?????????????
Jeju[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]:klacz::klacz::klacz:[COLOR=#00ff00][SIZE=5][FONT=comic sans ms][B]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czekamy na wi[SIZE=5]Ę[/SIZE]cej wiadomości!!!!!!!!!!!!
[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']No to mam dla was WRESZCIE wspaniałą wiadomość!!!! BARRY JEDZIE DO NOWEGO DOMU! Na razie wiem tylko tyle, bo przed chwilą szybko rozmawiałam z Angelą i słabo ją słyszałam, ale domek jest już sprawdzony. I na dniach Barry będzie już grzał pupkę w nowym domu, bo domek podobno fajny :)[/QUOTE]

Ale wiadomość! Chyba nikt się nie spodziewał! Czekamy na dalsze wieści!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Domek podobno bardzo fajny, zadbany, w ładnej okolicy. Rodzina też bardzo fajna, w domu są dziadkowie, rodzice, 13 letnia dziewczynka, więc Barry będzie miał wiele rąk do pieszczenia. Oczywiście będzie mieszkał w domu z ogrodem, spał będzie w domu. Pani już dzwoniła pytając jakich wymiarów legowisko ma dla niego zamówić.

Do nowego domu Angela zawiezie go w przyszły weekend.

O to na jakim portalu wypatrzyli Barrego Angela dopyta, bo wcześniej o to nie pytała. I wtedy dam znać.

A co do ogłoszeń... wydaje mi się, że na razie niech zostaną, po pierwsze różnie to bywa, więc lepiej ogłoszenia usuwać jak psiak już znajdzie się w nowym domu. A po drugie w Olkuszu jest bardzo podobny psiak do Barrego, inne psy zaczęły się nad nim pastwić, więc jeśli bedą jeszcze jakieś telefony o Barrego to Angela będzie proponować właśnie tego z Olkusza, zawsze to jakaś szansa dla niego na wyrwanie się z tego miejsca.
O tym mówię:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Fu9rBX9Pp_A/UazKadW7h2I/AAAAAAAAM4Q/vNq5GUJPz68/s640/DSC_1000.JPG[/IMG]

Myślę więc żeby zostawić ogłoszenia. Wyróżnienia też zostawić, chyba że zadecydujecie inaczej :)

To tak na szybko, a teraz lecę robić foty do ogłoszeń nowej rudej, lokatorce. pozdrawiam :)

aha Barry będzie mieszkał w miejscowości Mucharz.

Link to comment
Share on other sites

ale fajnie..to trzymam kciuki do nastepnego weekendu zeby wszytsko było OKEJ

a tymczasem zapraszam na kolejny bazarek w 50 % dla Barrego :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245455-Kosmetyki-dziewczynka-1-4-ciuchy-damskie-38-40-buty-torebka-do-01-08-do-22[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Domek podobno bardzo fajny, zadbany, w ładnej okolicy. Rodzina też bardzo fajna, w domu są dziadkowie, rodzice, 13 letnia dziewczynka, więc Barry będzie miał wiele rąk do pieszczenia. Oczywiście będzie mieszkał w domu z ogrodem, spał będzie w domu. Pani już dzwoniła pytając jakich wymiarów legowisko ma dla niego zamówić.

Do nowego domu Angela zawiezie go w przyszły weekend.

O to na jakim portalu wypatrzyli Barrego Angela dopyta, bo wcześniej o to nie pytała. I wtedy dam znać.

A co do ogłoszeń... wydaje mi się, że na razie niech zostaną, po pierwsze różnie to bywa, więc lepiej ogłoszenia usuwać jak psiak już znajdzie się w nowym domu. A po drugie w Olkuszu jest bardzo podobny psiak do Barrego, inne psy zaczęły się nad nim pastwić, więc jeśli bedą jeszcze jakieś telefony o Barrego to Angela będzie proponować właśnie tego z Olkusza, zawsze to jakaś szansa dla niego na wyrwanie się z tego miejsca.
O tym mówię:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Fu9rBX9Pp_A/UazKadW7h2I/AAAAAAAAM4Q/vNq5GUJPz68/s640/DSC_1000.JPG[/IMG]

Myślę więc żeby zostawić ogłoszenia. Wyróżnienia też zostawić, chyba że zadecydujecie inaczej :)

To tak na szybko, a teraz lecę robić foty do ogłoszeń nowej rudej, lokatorce. pozdrawiam :)

aha Barry będzie mieszkał w miejscowości Mucharz.[/QUOTE]

o jaki śliczny rudzielec - faktycznie podobny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...