Jump to content
Dogomania

Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...


barb

Recommended Posts

[quote name='barb']Troszkę zmodyfikowalam pierwszy post. Wpisalam, że Barry został uratowany w dzień Sw.Barbary stąd najpierw nazywano go Barbórkiem. :lol:

Justynko, czy Ty dalej jesteś gotowaz zrobić dla niego bazarek ?
Malgoska następny robi na Sonię, a potem znow na Trufle (jej zadłuzenie jest o kilkaset zlotych większe od zadlużenia Barrego.)[/QUOTE]

widziałam że ktoś zaoferował się tu na wątku zrobić mu bazarek z fantów Marty:)
Ja po ostatnich moich wklejaniach potwierdzeń wolę nie robić tego drugi raz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Ja też. paula, na kogo aktywowawałaś ogłoszenia ?[/QUOTE]

Wszystko poszło do missieek, wysłałam Jej też linki do ogłoszeń.
Na swojego maila już nie robię, bo robię tyle pakietów, że dziennie przychodzi mi kilkadziesiąt odnowień z tych serwisów, na których nie ma aktywacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Wszystko poszło do missieek, wysłałam Jej też linki do ogłoszeń.
Na swojego maila już nie robię, bo robię tyle pakietów, że dziennie przychodzi mi kilkadziesiąt odnowień z tych serwisów, na których nie ma aktywacji.[/QUOTE]
Ja aktywuję zazwyczaj na swój i potem pilnuje i: edytuję, odswieżam, wznawiam ale nie robie takich duzych ilości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']widziałam że ktoś zaoferował się tu na wątku zrobić mu bazarek z fantów Marty:)
Ja po ostatnich moich wklejaniach potwierdzeń wolę nie robić tego drugi raz...[/QUOTE]

Barb
pytam JUstynke o ten wpis...tu chyba chodzi o bazarek a nie ogłoszenia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']I my meldujemy się na wątku Barrego Barbórka :)
Ogłosiłyśmy Barrego na naszym fanpejdżu na fb na Psiej Szkole i stąd zakup karmy przez Elę i Martę, o którym piszecie. Będziemy dla chłopaka szukać nadal sponsora.[/QUOTE]
bardzo dziekujemy:multi:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']widziałam że ktoś zaoferował się tu na wątku zrobić mu bazarek z fantów Marty:)
Ja po ostatnich moich wklejaniach potwierdzeń wolę nie robić tego drugi raz...[/QUOTE]

[quote name='Marta72']Justynko
nie rozumie o czym piszesz, mozesz wyjaśnic?[/QUOTE]

[quote name='Marta72']Barb
pytam JUstynke o ten wpis...tu chyba chodzi o bazarek a nie ogłoszenia;)[/QUOTE]
Przepraszam. Pokręcilam.

[quote name='zozola77']Barry to skrót od Barbórka ;)

jutro wpłacę obiecany grosz dla psiaka na konto missieek[/QUOTE]
:lol:

[quote name='Psia Szkoła']I my meldujemy się na wątku Barrego Barbórka :)
Ogłosiłyśmy Barrego na naszym fanpejdżu na fb na Psiej Szkole i stąd zakup karmy przez Elę i Martę, o którym piszecie. Będziemy dla chłopaka szukać nadal sponsora.[/QUOTE]

[quote name='Marta72']bardzo dziekujemy:multi:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Dziękujemy :Rose::Rose::Rose:. Ela i Marta są spoza dogo ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']Ela i Marta są znajomymi Psiej Szkoły i nie są na dogo :) tak, jak i pozostali nasi sponsorzy :D[/QUOTE]
A można zapytać skąd Psia szkoła dowiedziała się o Barrym ?

Link to comment
Share on other sites

Organizowaliśmy I Zawody Dogtrekkingowe dla Amatorów w Myślenicach i [URL="https://www.facebook.com/events/386367488128115/?ref=22"]psiaki szukające domów mogły w nich uczestniczyć nieodpłatnie[/URL]

Barry z Elą i Martą :)

[IMG]http://3.bp.blogspot.com/-_iDkdEJVWV4/UY_sIGG_jKI/AAAAAAAAA0c/6W-UdHMmApk/s1600/24633_506850002708917_2139585468_n.jpg[/IMG]

Edited by Psia Szkoła
Link to comment
Share on other sites

Piękne zdjęcia. Tylko chyba trochę za duże.Ja dałam foty Barrego w nieprzepisowej wielkości w trzecim poście i znikły. :shake:
Zaraz je sobie zapiszę. Czy mozna wykorzystać w ogłoszeniach ? Ale musialaby sie zgodzić Ela i Marta. Albo jakoś przytnę....

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']pieknie:)
jeśli Barus przeszedł szkolenie, moze warto o tym wspomieć w ogłoszeniach:)
alez się nasz chłopak prezentuje!!!! Cudny!!![/QUOTE]

[quote name='Psia Szkoła']Zaraz pozmniejszam fotki i pozamieszczam jeszcze raz :) Zdjęcia można wykorzystać, bo mamy podpisaną zgodę uczestników oraz autorki zdjęć :)
Barry nie był na szkoleniu, uczestniczył jedynie w zawodach i spisał się rewelacyjnie :)[/QUOTE]

[quote name='Marta72']to tez fajna informacja:) uspołeczniony nasz chłopaczek:)[/QUOTE]

W niektorych moich ogłoszeniach jest informacja o udziale Barrego w zawodach. :lol:

Widzę, zdjęcia już zmniejszone :lol:

Naprawdę, dziewczyny nie będą mialy nic przeciwko upowszechnianiu ich wizerunku (uzycia fotek w ogłoszeniach) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']Mamy zgodę na użyczenie wizerunku :)[/QUOTE]
Dziekuję :lol: Dopiero dziś wstawialam nowe fotki do ogłoszeń ale w wolnej chwili postaram sie dodać te z zawodów. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...