Jump to content
Dogomania

***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***


Majkowska

Recommended Posts

Ej ominęło mnie robienie bannerków :p
Mogę prosić ? Chciałabym tylko taki mały jak masz w podpisie Jage .
Z czarnym tłem ew. innym bardzo ciemnym może być napis np. Clay ale nie musi jak się nie zmieści .


Też jestem chora... od wczoraj gorączka, zatoki , okropny katar i gardlo jakby mi ktoś tarka przejechał od środka .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Ja uczyłam Baskiego na zajączka :P Tzn puszczałam się z rowerem i psem za zaprzęgiem albo innym bikejoringowcem :)
Poza tym już na spacerach uczyłam komendy GO, czy też prawa/lewa :)

Z Dexem mam troszke problem...
Ale rasowce też startują w zawodach nie martw się :P

Paweł Bonk, który organizuje dogtrekkingi tutaj u nas na południu Polski maaaa pointera i haszczaka i jamnika :P i z haszczem i pointerem chyba biega/ł nie wiem jak teraz :)

Majkowskaaaa.....będziesz z Waldim w Jerzmanowicach? :D Wystartujcieeee można by się spotkać i wspolnie powędrować <3 :D[/QUOTE]

To może ja się puszczę za sarnami :cool3:?

Waldka przyuczam do chodzenia prosto - biorę na szelki, przepinam smycz w pasie i maszerujemy. Wydaję komendę "naprzód" albo "środek". W momencie kiedy on skręca w krzaki ja skręcam w drugą stronę, czyli zwyczajnie mu stawiam swoim ciałem opór. Kiedy już idzie środkiem to go chwalę (on się wtedy podkręca radośnie :D) i gdy jest już super to biegniemy w nagródkę. W momencie kiedy zaczyna skręcać zwalniamy i zaczynamy zabawę ze "środkiem" od nowa. I tak sobie chodzimy, chodzimy,chodzimy....
Narazie stan Waldka oceniam na jakieś 3 : jest chętny do ruchu, ale nie w tą stronę co potrzeba, zawieje wiatr a on juz niucha krzaki. Wiem że tego w nim nie wytępię , bo to jest jego pasja, ale niefajnie się jeździ na rowerze jak ten robi nagle z rozpędu stójkę :roll:

Nie wiesz co to za pointer?:loveu: I czy jest też szkolony "myśliwsko" czy tylko do biegów?
Zastanawia mnie głównie to czy da się z takim psem trenować idealnie w terenie w którym od przyzwyczajony jest pracować, czy to kwestia pasji, charakteru czy wychowania - choć w tej ostatniej nie widzę jak mam wychowywać psa myśliwskiego na "niewęszenie" ;)
Niestety nos nie ma przycisku on/off - a szkoda bo czasem bym go chętnie wyłączyła :roll:

Nie sądzę zebym się pojawiła.
Ja chodzę na małe dogtrekkigi grupowe w podkrakowskie dolinki w weekendy, na jakieś większe inwestycje się nie zapuszczam. Plus do tego samotne górskie wycieczki latem jak jesteśmy na wsi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Ej ominęło mnie robienie bannerków :p
Mogę prosić ? Chciałabym tylko taki mały jak masz w podpisie Jage .
Z czarnym tłem ew. innym bardzo ciemnym może być napis np. Clay ale nie musi jak się nie zmieści .


Też jestem chora... od wczoraj gorączka, zatoki , okropny katar i gardlo jakby mi ktoś tarka przejechał od środka .[/QUOTE]

Kto do nas nie zagląda tego duuuużo omija ;)

W takim razie wskakujesz na listę zaraz za Robo ;)
Znowu czarne tło?? , choć w gruncie rzeczy lepiej będzie pasować niż białe :D


U nas tragedia - tż chory, ja podłapałam i od wczoraj chodzę w coraz gorszej formie, a na dodatek Kinia też złapała od nas :placz:

Link to comment
Share on other sites

Juhuuuu czyli w sumie nie bd długo czekać :diabloti:

Jaką masz wizję Kastora ? Ja mam jedna ale w sumie doopy nie urywa haha

Tu się widzę o cycki rozchodzi :D
Ja się trzymiem ale młody mi padł,więc grzeję dupkę na L4 z Kastusią i młodym przed bajkami :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Widzę ją na jakimś bannerze w tle zachodzącego słońca albo księżyca, jakaś pustynia, a ona tam stoi dumna i patrzy jak slonko zachodzi :evil_lol: ;)
Kiedyś próbowałam taki myk z Waldkiem ale on wygląda mało wdzięcznie... To musi być silny i dostojny pies a nie taka debilasta pointpokraka :D

Wstawiaj fotki, spróbuję się pobawić ;)

Link to comment
Share on other sites

Nadrobiłam :)

Robisz fajniaste banerki, więc jak będziesz się nudzić, to możesz się ponudzić robiąc mi banerek :lol:

Zdrowia Ci życzę, choróbsko ostatnio co rusz kogoś łapie. Podobno panuje gdzieś świńska grypa? W moich rejonach tylko i aż borelioza, i to naprawdę mocno... ciągle słyszę, że u kogoś wykryto, straszne. Więc kuruj mi się migiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Czyli mamy cd listy :
-Robo
- Gops
- Ty$ka

[quote name='agutka']Majkowska zaistniałaś na dogo- wszyscy kochają twoje banerki:loveu:[/QUOTE]
Woooow wkońcu jestem kimś :evil_lol:
Świat mnie kocha:loveu:
Powinnam na bannerku się chyba aż podpisywać- takie piękne BY MAJKOWSKA! ;)

Tak serio to ogólna twórczość sprawia mi dość dużą przyjemność, łącznie z tym że ktoś najpierw o bannerek prosi zdając się na mnie a jak już zrobię to na banerek patrzy i mówi że to całkiem nie to i próbujemy dojść do spełnienia oczekiwań :lol:Ale to cieszy nawet jak zrobi sie xset razy i za setną próbą okazuje się że jest idealnie ;)
Ostatnio nawet gadałam z TŻ czy może bym sobie nie zrobiła lepiej jakiegoś kursu grafiki komputerowej, programowania itd i siedziałabym sobie w domu przed komputerkiem ;)

Jejku dziś naprawdę czuję zbawienny wpływ dogo. Gdybym nie siedziała przed kompem to pewnie bym od 18 leżała w łóżku i jęczała że zdycham, a tak to polopirynka i przed ekran i całkiem mi nieźle:diabloti:

Co do Kini to jak wychodziliśmy do lek to miała jakieś 38+coś i była rozpalona, ospała. Teraz dostała nurofen i śpi. Nie kąpałam bo teściowa narobiła rabanu że jak dziecko jest przeziębione to się go nie kąpie i przekrzykiwała mnie swoim "absolutnie, macie jej nie kąpać dzisiaj!!!" jak pytałam o jakieś logiczne uzasadnienie dlaczego i którzy lekarze tak zalecają... Ok, czytałam o przypadkach kiedy dziecka nie powinno się kąpać i nie myć mu główki, ale czy ja wiem czy wpadać w taki amok na słowo "woda"...
O ile mi dobrze wiadomo to od wody dzieci nie umierają...Choć nie wiem, może, ale Kinia nie była już kąpana 3 dzień i wolałabym ją szybko plusknąć niż patrzeć na jej odparzone ciałko....Wiem że czasem faktycznie lepiej kąpiel odpuścić, ale nie wydaje mi się żeby Kinia obecnie czuła się aż tak fatalnie żeby nie można jej było szybko przemyć. Zresztą mnie mama kąpała zawsze przeziębioną czy to z gorączką, to dawało mi ulgę i nie czułam się tak fatalnie brudna i sfrustrowana...Ale,... moja mama była ogólnie wyrodną matką, nie ubierała mnie za ciepło i pozwalała mi taplać się w zimnej wodzie - i coś czuję że będę tak samo wyrodna jak ona ;)

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie od Robo nie dostałam jeszcze konkretnego zamówienia z których fot mam zrobić, ale pozwoliłam sobie na odrobinkę fantazji i ...
Miało być w stonowanych barwach, miało być małe i miał być pies na tle księżyca/zachodu słońca ... :


Jest pełne mroku i złaaaa:diabloti:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qQ_-upfDSX0/UxZY_E202uI/AAAAAAAAVfc/Ajt4Axi3ZJ8/s402/kastirrr.jpg[/IMG]

i jest wersja "Kasty 2 oblicza " ;D
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nULvvXgtteo/UxZYkk60L5I/AAAAAAAAVfE/rr-yRr_9FWM/s378/kastaaaa.jpg[/IMG]

Wyszło jak wyszło, ale zawsze ujawniam, bo jak wiadomo ładne to co się komu podoba.
Choć wg mnie pierwsze wygląda całkiem fajnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Podobno panuje gdzieś świńska grypa? [/QUOTE]

U mnie grasuje.. W sąsiednim mieście (Legnica) zmarły 3 osoby teraz na nią.. :/

[quote name='Pani Profesor']to wedle takich pasujących wizji, mój Pat na bannerku powinien wystawać głową ze śmietnika :diabloti:[/QUOTE]

O tak,tak :D :P

[quote name='Majkowska']Widzę ją na jakimś bannerze w tle zachodzącego słońca albo księżyca, jakaś pustynia, a ona tam stoi dumna i patrzy jak slonko zachodzi :evil_lol: ;)
Kiedyś próbowałam taki myk z Waldkiem ale on wygląda mało wdzięcznie... To musi być silny i dostojny pies a nie taka debilasta pointpokraka :D

Wstawiaj fotki, spróbuję się pobawić ;)[/QUOTE]

Yhym silny pies :D Te moje chuchro z wystającymi żebrami hłe hłe hłe ;)
Kurcze fot nowych mam brak,a w ogóle to właśnie skończyłam napierdalać gołąbki :diabloti:,więc pozwól ,że jutro coś wybiorę co ja widzę :oops:

[quote name='Majkowska']Wprawdzie od Robo nie dostałam jeszcze konkretnego zamówienia z których fot mam zrobić, ale pozwoliłam sobie na odrobinkę fantazji i ...
Miało być w stonowanych barwach, miało być małe i miał być pies na tle księżyca/zachodu słońca ... :


Jest pełne mroku i złaaaa:diabloti:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qQ_-upfDSX0/UxZY_E202uI/AAAAAAAAVfc/Ajt4Axi3ZJ8/s402/kastirrr.jpg[/IMG]

i jest wersja "Kasty 2 oblicza " ;D
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nULvvXgtteo/UxZYkk60L5I/AAAAAAAAVfE/rr-yRr_9FWM/s378/kastaaaa.jpg[/IMG]

Wyszło jak wyszło, ale zawsze ujawniam, bo jak wiadomo ładne to co się komu podoba.
Choć wg mnie pierwsze wygląda całkiem fajnie ;)[/QUOTE]

Zajebiaszcze :loveu: :loveu: :loveu:
Pierwsze odjechane i bez kolorów ahhh :cool3:
Ty się mną nie przejmuj,daj się porwać fantazji :diabloti:

I zrób coś z Białasem pleeeease :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']
Co do Kini to jak wychodziliśmy do lek to miała jakieś 38+coś i była rozpalona, ospała. Teraz dostała nurofen i śpi. Nie kąpałam bo teściowa narobiła rabanu że jak dziecko jest przeziębione to się go nie kąpie i przekrzykiwała mnie swoim "absolutnie, macie jej nie kąpać dzisiaj!!!" jak pytałam o jakieś logiczne uzasadnienie dlaczego i którzy lekarze tak zalecają... Ok, czytałam o przypadkach kiedy dziecka nie powinno się kąpać i nie myć mu główki, ale czy ja wiem czy wpadać w taki amok na słowo "woda"...
O ile mi dobrze wiadomo to od wody dzieci nie umierają...Choć nie wiem, może, ale Kinia nie była już kąpana 3 dzień i wolałabym ją szybko plusknąć niż patrzeć na jej odparzone ciałko....Wiem że czasem faktycznie lepiej kąpiel odpuścić, ale nie wydaje mi się żeby Kinia obecnie czuła się aż tak fatalnie żeby nie można jej było szybko przemyć. Zresztą mnie mama kąpała zawsze przeziębioną czy to z gorączką, to dawało mi ulgę i nie czułam się tak fatalnie brudna i sfrustrowana...Ale,... moja mama była ogólnie wyrodną matką, nie ubierała mnie za ciepło i pozwalała mi taplać się w zimnej wodzie - i coś czuję że będę tak samo wyrodna jak ona ;)[/QUOTE]

38 i coś tam, to nie jest (moim zdaniem) tak źle, żeby dziecka nie kąpać :roll:
Kuźwa, dobrze, że to nie moja teściowa, bo miałaby u mnie przesrane :angryy: Bym ją tak zjechała, że na szybciora, ktoś musiałby się albo zamknąć (czyt. teściowa) albo wyprowadzić (czyt. wyrodna synowa) :diabloti:
Nie wiem czy lekarz Ci coś mówił, ale jakby Kini temp. nie spadała po nurofenie, to po 4h możesz podać jej np. czopek paracetamolu ;) Nie musisz czekać, aż minie te 8h, żeby znowu podać jej nurofen.
Na przemiennie (nurofen, po 4h paracetamol, po kolejnych 4h znowu nurofen...) możesz podawać te dwa lekarstwa bez żadnych obaw ;)

Link to comment
Share on other sites

Listę bannerkową uzupełniam, ale dziś wątpię że coś zrobię. Czuję się tak tragicznie że chyba prześpię cały dzień :placz:Mam zatkane zatoki, gardło mnie piecze, raz mi zimno, raz mi gorąco...
Kinia za to chyba czuje się lepiej - ma 37,7, nie jest rozpalona, aczkolwiek wygląda marnie, śniadanie słabo zjadła i jest marudna (ale to jak zwykle). Właśnie harcowała a teraz usnęła na brzuszku :loveu:

Warchlemar dzielnie znosi chorobę pańciostwa, nie dopomina się nawet o spacery jakoś specjalnie mimo że miał obiecane codzienne chodzenie na dlugie romantyczne spacery z Jagą i jogging... Cóż, jak tylko się wyzbieram to mu to jakoś muszę wynagrodzić. Zresztą, nie mam wyjścia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...