Jump to content
Dogomania

***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***


Majkowska

Recommended Posts

Cięzko nie umyślać jak się ma na codzień psa żywioła a nagle cały dzień przesypia.
Co innego o czyimś powiedzieć że taki poprostu jest, a co innego widzieć swojego.
A teraz jeszcze kleszczami straszą, co chwila mnie dochodzi słuch że jakiś pies podłapał coś od kleszcza. I to całkiem nietypowe objawy - albo dużo spał, albo okulał, albo oko zaropiało itp itd. Waldzior na szczęście w tym sezonie miał tylko jednego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Witamy wtorkowo Waldemara :loveu:[/QUOTE]

Witamy :)

Waldemar by prawie został sprzedany dzisiaj.
Czekał na mnie przywiaząny pod masarnią, wychodzę a tam taniec radości, więc mu mówię " a skąd wiesz że ja po ciebie idę? Może cię już nie chce i cie tu zostawię? Ty myślisz ze ja będę takie niegrzeczne psy w domu trzymać?"
Na to jakaś pani zagadnęła czy ja się chcę go pozbyć, bo jak tak to ona go chętnie odkupi.:lol:

Moglam się wymienić numerami, to byśmy uzgodnily jakąś sensowną cenę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Witamy :)

Waldemar by prawie został sprzedany dzisiaj.
Czekał na mnie przywiaząny pod masarnią, wychodzę a tam taniec radości, więc mu mówię " a skąd wiesz że ja po ciebie idę? Może cię już nie chce i cie tu zostawię? Ty myślisz ze ja będę takie niegrzeczne psy w domu trzymać?"
Na to jakaś pani zagadnęła czy ja się chcę go pozbyć, bo jak tak to ona go chętnie odkupi.:lol:

Moglam się wymienić numerami, to byśmy uzgodnily jakąś sensowną cenę :diabloti:[/QUOTE]

:evil_lol:

ja za to miałam ostatnio kilka propozycji krycia. Bawiłam się z sukami w szukaj szmatki, na spacerze. Zagadnał nas facio, że on tez ma kałkaza i "taka mundra suka, to szczeniaki by były yntelygentne psze Pani. Ten moj to kawał psa. Ja pani zapłacę, bo Pani u nas we wsi, to każdy ma kałkaza na podwórku"

Musimy pomyśleć, bo takie mundre szczeniaczki to się rzadko zdarzają :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A to krycie to standard. Przy Waldku nie miałam jeszcze żadnej oferty (aż dziwne), ale moim pięknym czystowiejskim Amorkiem kilka właścicieli suk było poważnie zainteresowanych. Jedna babka mnie kiedyś nawet z okna wołała, bo miała prawie idento sukę, ale ją rozczarowałam że Amorkowi czegoś do krycia brak... i bynajmniej nie tytułu reproduktora :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']A to krycie to standard. Przy Waldku nie miałam jeszcze żadnej oferty (aż dziwne), ale moim pięknym czystowiejskim Amorkiem kilka właścicieli suk było poważnie zainteresowanych. Jedna babka mnie kiedyś nawet z okna wołała, bo miała prawie idento sukę, ale ją rozczarowałam że Amorkowi czegoś do krycia brak... i bynajmniej nie tytułu reproduktora :evil_lol:[/QUOTE]

Bo Waldemar to od razu widać, że szlachetny i byle suki kryć nie będzie :diabloti:

ale i tak nic nie przebije 40min "rozmowy" z Panem, któy koniecznie chciał sukę pokryć moja Polą...nie dał sobie przetłumaczyć, że to suka. I bardzo intensywnie mnie przekonywał :mdleje:

Nie miałam gdzie uciec, bo akurat jechalismy PKSem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']O kolejna co chce piechy rozmnażać:diabloti:. Trzeba Paule tu ściągnąć ona chce dzidziola małego:evil_lol:
Może się już tak nie cackajmy tylko od razu jakieś pseudo:evil_lol: Ja udostępniam mojego psa:D[/QUOTE]

a co masz?:cool3: Bo wiesz, ja swojej wybitnej suki byle zwykłym kundlem kryć nie bedę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Bo Waldemar to od razu widać, że szlachetny i byle suki kryć nie będzie :diabloti:

ale i tak nic nie przebije 40min "rozmowy" z Panem, któy koniecznie chciał sukę pokryć moja Polą...nie dał sobie przetłumaczyć, że to suka. I bardzo intensywnie mnie przekonywał :mdleje:

Nie miałam gdzie uciec, bo akurat jechalismy PKSem :evil_lol:[/QUOTE]

Za dobrą kasę to się zastanowić można i przymknąć oko na urodę suki :evil_lol:
Ale Waldemarowi jeszcze brakuje tytułów do reproduktora, to on jeszcze nie może myśleć o sukach. A nawet jak już go będzie miał to ja nie wiem czy którakolwiek będzie go godna:diabloti:
Dla mojego syneczka tylko najlepsza żonka na świecie.

O,gosh... ludzie są świetni.
Trzeba było się zgodzić, to by się przekonał dlaczego suki suką się pokryć nie da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Za dobrą kasę to się zastanowić można i przymknąć oko na urodę suki :evil_lol:
Ale Waldemarowi jeszcze brakuje tytułów do reproduktora, to on jeszcze nie może myśleć o sukach. A nawet jak już go będzie miał to ja nie wiem czy którakolwiek będzie go godna:diabloti:
Dla mojego syneczka tylko najlepsza żonka na świecie.

O,gosh... ludzie są świetni.
Trzeba było się zgodzić, to by się przekonał dlaczego suki suką się pokryć nie da.[/QUOTE]

:evil_lol: głupia byłam, trzeba było przedpłatę zainkasować. A że nie wyszło...oh well...:roll:

Link to comment
Share on other sites

A tak jeszcze swoją drogą to przypomniałam sobie że się mnie też ktoś o koty pytał czy nie planuję kociąt po Ince i Stelli. Ale gdzie to było, co to było, jak to było...pamięć krótka.
No ale jak my tak do nich kocurzymi imionami - Nunut i Sralnik - to się ludziom pomieszać może. A Waldek czasem jest Waldunią ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Łe, mi nikt nigdy nie proponował rozmnażania swojej suki z moim kundlem:shake::evil_lol: [B]Widocznie jakiś brzydki i głupi musi być,[/B] chociaż dla mnie i tak jest championem:loveu:[/QUOTE]

na pewno. Nie wiesz, że tutaj monopol na posiadanie idealnych piesków na tylko jedna osoba? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']a co masz?:cool3: Bo wiesz, ja swojej wybitnej suki byle zwykłym kundlem kryć nie bedę :diabloti:[/QUOTE]
A zapraszam do galerii to zobaczysz co mam:diabloti: Tylko uprzedzam że boksio bez rodowodu:evil_lol:
O ja niedobra wzięłam psa bez papierów . .. powinnam zostać ukarana:shake::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Też nie wiem o kim mowa, ale jeśli wszem i wobec ogłasza, że ma idealne psy, to chyba ma zbyt wysokie mniemanie o sobie,. Ja też nieskromnie twierdzę, że wychowałam sobie psa na idealnego towarzysza, ale nie ogłaszam tego wszystkim. Bo po co?

Link to comment
Share on other sites

Oto i jestem jak o mnie tak piszecie ładnie :P
Tylko coś mi się nie zgadza, bo ja mam jednego psa.:roll: Ale mam za to dwa kotki :cool1: prawie idealne.

Melduję że jesteśmy po wecie. Nunka odżyła, już jak przyszłam to namiauczała do mnie i chciała się witać. Trochę zaczęła też jeść. Nie jest zachwycona, widać że coś ją drażni, ale już oczka ma bardziej świadome i minę nie aż tak cierpiętniczą.
Rana wygląda za to strasznie. Jeszcze gorzej niż wczoraj jak sączyła się z niej tona ropy... W tej chwili jest zwyczajne żywe mięcho ze wszystkimi szczególami anatomicznymi na wierzchu - mięśnie itp. Ciągnie się aż do biodra aż po ogon i Wygląda jakby skóra z ogona odchodziła i ogon miał zaraz odpaść...Oglądał ją nawet chirurg, ale jednogłośnie stwierdzili z wetką że tego w żaden sposób nie idzie zszyć bo nawet nie ma gdzie tego pozaczepiać... Zbyt wiele też się zrobić nie da, poprostu musi się rana zagoić. Teraz w tym problem żeby zachować w miarę sterylność tej rany. Kaftanik nie zdał egzaminu, bo rana jest za daleko w stronę ogonka. Musimy kombinować , zaraz z tatą zasiadamy i spróbujemy uszyć coś co będzie wygodne i będzie zasłaniało tą ranę. Nie będzie łatwo.
Sralniczek został mianowany modelem, jak natrafimy na odpowiedni fason to wystarczy już tylko zmniejszyć tak o 3 rozmiary i założyć Nunce...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...