Jump to content
Dogomania

Zadanie odchodow pomocy


Stokrotkaak

Recommended Posts

Hej przeczytałam już o tym wiele info ale jednak postanowiłam napisać..
od dluzszegó czasu odkąd mam mojego maltanczyka nic nie robię tylko wszystko czytam, tak tez zaczęłam walkę z jedzeńiem kup...
Zaczęłam dodawać do jedzenia jogurt czy te kefir - smakuje mu ale teraz tez sie okazało ze przez dostarczanie nie godzi mu sie jedzenie karmy czy to z jogurtem czy bez - wyje jogurt i tylko trochę karmy zje i koniec :/
Nauczyłam go komendy nie wolno i nawet udało mi sie nauczyć go już załatwiania swojej potrzeby na matkę, ale niestety jak nie widzę to ani nie załatwia sie na nią ani nie pozostawi kupy tylko od razu ja je...
Wet powiedział ze jedząc taka karmę - royalcanin ma wszystko co trzeba i ze tylko pozostaje go tego oduczac, nie wiem jak jest z odchodami zostalego rodzaju bo nie wychodzę z nim jeszcze do parków czy tym podobnych ale jak byliśmy u znajomych a tam na ogrodzie znalazły sie psie o odchody to ich nieruszyl ale to być moze dlatego ze byłam w pobliżu
Dodatkowo zawsze jak zrobi kupę na odpowiednie miejsce chwale go pózniej biorę to w husteczke i daje pod nos i mówię fe a jak spróbuje to zabrać do paska to mówię nie wolno i nie weźmie ale jak mówię jak tylko sie znajdzie sam to nie ma opcji-robi obojętnie gdzie i zawsze je
Proszę napiszecie dokładnie gdzie kupić jakieś środki medyczne by temu zapobiec, nazwy lub co to dokładnie i gdzie sie kupuje prei probiotyki z góry wielkie dzięki

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj podawać tabletkami mikita rumen tabs w opakowaniu jest 100 tabletek cena niska ok 10-17 w zależności od sklepu. Wiele osób sobie je chwali ja ze swoim maltańczykiem też miałam ten problem zjadał na podwórku odchody co prawda nie wszystkie te najgorsze daje mu mu tabletki i na razie nie spuszczam ze smyczy widzę już efekty bo jak mijam z nim nieczystości to nie jest nimi zainteresowany. Na początku dawałam mu dwie tabletki po 1,5 miesiąca zmieniłam na 1 jeszcze zostało mi trochę a jest to moje pierwsze opakowanie z tego co czytałam to dużo osób widzi efekty po pierwszym opakowaniu ale jak wiadomo każdy pies jest inny niektórym może zająć to dłużej. Co do jogurtów też swojemu podawałam licząc że pomoże ale nic nie dało spróbuj z tabletkami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stokrotkaak']
Dodatkowo zawsze jak zrobi kupę na odpowiednie miejsce chwale go [B]pózniej biorę to w husteczke i daje pod nos[/B]i[/QUOTE]
noi po co? pies zrobił kupę na dobre miejsce, pochwała, nagroda, sprzątnięcie i zapominamy o sprawie. jak się pies kupą interesuje sam z siebie to ostre, stanowcze NIE, jak kupę oleje to pochwała i nagroda i tak cały czas, póki sam z siebie nie zacznie kupy ignorować.

Link to comment
Share on other sites

Polecam Ci tabletki STOOL REPEL-UM. Mój psiak - z nawykami głodzonego psa - po dwóch tygodniach stosowania, ograniczył nieco swoje menu spacerowe. :evil_lol: Bardzo mu smakowały, nawet je jadł w formie nagrody za "poproś". O tyle wygodne, że daje sie tylko jedną tabletkę, choć droższe niż Rumen. W sumie tamtych daje sie więcej dziennie.
Nie rezygnuj z korygowania zachowań, ale to w naszym przypadku pomogło o tyle, że nie musze mieć stu oczu na spacerze. Oczywiście plus żwacze wołowe, im bardziej śmierdzące tym lepsze. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...