Jump to content
Dogomania

STEFAN..........Miał umrzeć.. jedzie do hotelu, ale nadal potrzebuje wsparcia....


Recommended Posts

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='obiezyswiat75']zaglądam do Stefka i o zdrowie pytam :)[/QUOTE]

kochana...Stefcio kondycyjnie super....
skończy się drugi bazarek to wpłacimy całą kwotę na skarpetę i wybierzemy się z chłopcem do weta.... wtedy będziemy wiedzieć dokładnie co ma w środku chłopina...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']A coś więcej? Hotelik miał co tydzień wysyłać informacje zdaje się? [B]Rozliczenie aktualne też by się przydało.[/B][/QUOTE]

W sprawie wieści z hoteliku nie pomogę :roll:
Ale rozliczenie pieniążków, które wpłynęły na SKARPETĘ wstawię jeszcze dziś
Przepraszam, ale z końcem roku szkolnego zawsze mam urwanie głowy w pracy :shake:
Teraz już mam wakacje, więc nadrobię wszystkie zaległości na dogo

Link to comment
Share on other sites

[B]Stan wpłat dla Stefanka na koncie SKARPETY OWCZARKOWEJ na dzień 02.07.2013r. :[/B]

Toscana - 20 zł
Kucyk - 250 zł
Anna Marta - 20 zł
Elzbieta K. - 100 zł
Julia2011 - 50 zł
panibuzza - 30 zł (10 zł stałej + 20zł jednorazowo)
bunnyshock - 50 zł
Roland_de - 40 zł
dorcia_2 - 30 zł
bela51 - 20 zł (V, VI)
KAMI - 50 zł
kulik - 20 zł
AFRA - 30 zł
waldi481 - 5 zł
mdk8 - 10 zł (stała za V)
Zosia123 - 10 zł
DONnka - 10 zł (stała za V)
dorcia2 - 30 zł (stała za VI)
Ada-Vebby 10 zł
panibuzza - 10 zł (stała za VI)
Roland_de - 40 zł
obieżyświat75 - 100 zł (stała za VI, VII)
waldi481 - 5 zł
AFRA - 15 zł
mdk8 - 10 zł (stała za VI)
DONnka - 10 zł (stała za VI)
dorcia_2 - 30 zł (stała za VII)
Roland_de - 40 zł

[B]RAZEM : 1045 zł[/B]

[B]SERDECZNIE DZIĘKUJEMY [/B][IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG]

[B]WYDATKI[/B]
450 zł - hotel za maj[SIZE=3][SIZE=2]450 zł - hotel za czerwiec[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=3][B]Aktualny stan konta Stefanka: [COLOR=#FF0000]+145 zł[/COLOR][/B][/SIZE]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Stan wpłat dla Stefanka na koncie SKARPETY OWCZARKOWEJ na dzień 02.07.2013r. :[/B]

Toscana - 20 zł
Kucyk - 250 zł
Anna Marta - 20 zł
Elzbieta K. - 100 zł
Julia2011 - 50 zł
panibuzza - 30 zł (10 zł stałej + 20zł jednorazowo)
bunnyshock - 50 zł
Roland_de - 40 zł
dorcia_2 - 30 zł
bela51 - 20 zł (V, VI)
KAMI - 50 zł
kulik - 20 zł
AFRA - 30 zł
waldi481 - 5 zł
mdk8 - 10 zł (stała za V)
Zosia123 - 10 zł
DONnka - 10 zł (stała za V)
dorcia2 - 30 zł (stała za VI)
Ada-Vebby 10 zł
panibuzza - 10 zł (stała za VI)
Roland_de - 40 zł
obieżyświat75 - 100 zł (stała za VI, VII)
waldi481 - 5 zł
AFRA - 15 zł
mdk8 - 10 zł (stała za VI)
DONnka - 10 zł (stała za VI)
dorcia_2 - 30 zł (stała za VII)
Roland_de - 40 zł

[B]RAZEM : 1045 zł[/B]

[B]SERDECZNIE DZIĘKUJEMY [/B][IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG]

[B]WYDATKI[/B]
450 zł - hotel za maj[SIZE=3][SIZE=2]450 zł - hotel za czerwiec[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=3][B]Aktualny stan konta Stefanka: [COLOR=#FF0000]+145 zł[/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE]

dzięki DONnka, już wklejam:)

Link to comment
Share on other sites

dostałam takie info z ośrodka...
myślę że można go ogłaszac...

[I]"Stefan na spacerach zachowuje się spokojnie, interesują go wszelkie zapachy, jest zrelaksowany. Cały czas występuje problem z obcymi, nieznanymi mu psami, natomiast dość dobrze toleruje suki z którymi mieszka. Podczas jedzenia jest grzeczny, można trzymać jego miskę przy karmieniu, natomiast gdy mu się ją pozostawi i chce do niej zbliżyć rękę, ostrzegawczo warczy (jest to typowe zachowanie psa wychowanego w takich a nie innych warunkach i nie powinno dziwić, staram się je możliwie modelować). Ma zamiłowanie do kopania dziur (na szczęście nie dużych ;>), jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Pozdrawiam"
[/I]

czy któaś ciocia umie robi ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']o, widzę, że nie dodała się moja wczorajsza odpowiedź?????

ja dacie mi gotowca, to ja go powrzucam na różne portale[/QUOTE]

ok, teraz jestem u teściów i net mam z doskoku ale wracam za klika dni to napiszę tekścik

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Stan wpłat dla Stefanka na koncie SKARPETY OWCZARKOWEJ na dzień 15.07.2013r. :[/B]

Toscana - 20 zł
Kucyk - 250 zł
Anna Marta - 20 zł
Elzbieta K. - 100 zł
Julia2011 - 50 zł
panibuzza - 30 zł (10 zł stałej + 20zł jednorazowo)
bunnyshock - 50 zł
Roland_de - 40 zł
dorcia_2 - 30 zł
bela51 - 20 zł (V, VI)
KAMI - 50 zł
kulik - 20 zł
AFRA - 30 zł
waldi481 - 5 zł
mdk8 - 10 zł (stała za V)
Zosia123 - 10 zł
DONnka - 10 zł (stała za V)
dorcia2 - 30 zł (stała za VI)
Ada-Vebby 10 zł
panibuzza - 10 zł (stała za VI)
Roland_de - 40 zł
obieżyświat75 - 100 zł (stała za VI, VII)
waldi481 - 5 zł
AFRA - 15 zł
mdk8 - 10 zł (stała za VI)
DONnka - 10 zł (stała za VI)
02.07.2013r - dorcia_2 - 30 zł (stała za VII)
02.07.2013r - Roland_de - 40 zł
04.07.2013r - panibuzza - 10 zł (stała za VII)
05.07.2013r - bela51 - 10 zł (stała za VII)
10.07.2013r - danavas - 90 zł (stała za V, VI, VII)
10.07.2013r - z bazarków - 511,50 zł

[B]RAZEM : 1666,50 zł[/B]

[B]SERDECZNIE DZIĘKUJEMY [/B][IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG]

[B]WYDATKI[/B]
450 zł - hotel za maj[SIZE=3][SIZE=2]
450 zł - hotel za czerwiec[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=3][B]Aktualny stan konta Stefanka: [COLOR=#FF0000]+766,50 zł[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']co u Stefana?[/QUOTE]

po niedzieli Stefciu ma wizytę u weta, dzień jeszcze nie ustalony ale na pewno w przyszłym tygodniu...
sam Stefanek bardzo fajnie, zadomowiony w ośrodku, ciekawa jestem jak będzie w gabinecie..

Link to comment
Share on other sites

[B]nowinki z ośrodka:[/B][I]


"W zeszłym tygodniu dokonaliśmy próby dołączenia do Stefana dobrze komunikującej się, wysterylizowanej suczki (jak wspominałem wcześniej jest on agresywny do innych przedstawicieli swojego gatunku). Niestety próba zakończyła się fiaskiem, Stefan wyraźnie nie panował nad emocjami, wykazywał wybuchową mieszankę zaborczej agresji z zachowaniami o charakterze rozrodczym, do tego stopnia że suka poczuła się sfrustrowana i korygowała go raz po raz, bezskutecznie. Stefan wciąż uporczywie na nią wchodził i próbował ją sobie zawłaszczyć, sunia jest 2 miesiące po zabiegu sterylizacji więc niewykluczone że Stefan został poruszony przez pracujące jeszcze w jej organizmie hormony.
Na korekty ze strony suki reagował wzmożoną agresją, jednak tylko na tyle by znów ją „posiąść”. PO godzinie prób byłem zmuszony rozdzielić tą parę, do końca tego dnia Stefan uporczywie kopał dziurę przy siatce od strony z której znajdowała się suka.
Pozostałe kwestie pozostają bez zmian, uważam ze jest to fantastyczny pies, który jednak powinien żyć w pojedynkę. Będzie on w pełni oddany swojemu człowiekowi, jest ufny i wierny, jednak tak na ufność jak i na wierność trzeba sobie u niego zasłużyć i dokona tego tylko ktoś z silną osobowością i spokojną energią za którą Stefcio chętnie podąży[/I]"


i co mu w tych ogłoszeniach napisać??? ciezko sklecić zachęcający tekst bo osoba adoptująca musi wiedzieć na co się porywa...

do ośrodka dzwoniła jakaś kobieta wyraziła chęć adopcji, ale kiedy usłyszała na co musi się u Stefana przygotować , stwierdziła że sobie nie poradzi i zrezygnowała...

Link to comment
Share on other sites

[B]Stan wpłat dla Stefanka na koncie SKARPETY OWCZARKOWEJ na dzień 24.07.2013r. :[/B]
Toscana - 20 zł
Kucyk - 250 zł
Anna Marta - 20 zł
Elzbieta K. - 100 zł
Julia2011 - 50 zł
panibuzza - 30 zł (10 zł stałej + 20zł jednorazowo)
bunnyshock - 50 zł
Roland_de - 40 zł
dorcia_2 - 30 zł
bela51 - 20 zł (V, VI)
KAMI - 50 zł
kulik - 20 zł
AFRA - 30 zł
waldi481 - 5 zł
mdk8 - 10 zł (stała za V)
Zosia123 - 10 zł
DONnka - 10 zł (stała za V)
dorcia2 - 30 zł (stała za VI)
Ada-Vebby 10 zł
panibuzza - 10 zł (stała za VI)
Roland_de - 40 zł
obieżyświat75 - 100 zł (stała za VI, VII)
waldi481 - 5 zł
AFRA - 15 zł
mdk8 - 10 zł (stała za VI)
DONnka - 10 zł (stała za VI)
02.07.2013r - dorcia_2 - 30 zł (stała za VII)
02.07.2013r - Roland_de - 40 zł
04.07.2013r - panibuzza - 10 zł (stała za VII)
05.07.2013r - bela51 - 10 zł (stała za VII)
10.07.2013r - danavas - 90 zł (stała za V, VI, VII)
10.07.2013r - łącznie z 3 bazarków - 511,50 zł
19.07.2013r - mdk8 -10 zł (stała za VII)

[B]RAZEM : 1676,50 zł[/B]

[B]SERDECZNIE DZIĘKUJEMY [/B][IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG]

[B]WYDATKI[/B]
450 zł - hotel za maj[SIZE=3][SIZE=2]
450 zł - hotel za czerwiec[/SIZE][/SIZE]
450 zł - hotel za lipiec

[SIZE=3][B]Aktualny stan konta Stefanka: [COLOR=#FF0000]+326,50 zł
[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas'][B]nowinki z ośrodka:[/B][I]


"W zeszłym tygodniu dokonaliśmy próby dołączenia do Stefana dobrze komunikującej się, wysterylizowanej suczki (jak wspominałem wcześniej jest on agresywny do innych przedstawicieli swojego gatunku). Niestety próba zakończyła się fiaskiem, Stefan wyraźnie nie panował nad emocjami, wykazywał wybuchową mieszankę zaborczej agresji z zachowaniami o charakterze rozrodczym, do tego stopnia że suka poczuła się sfrustrowana i korygowała go raz po raz, bezskutecznie. Stefan wciąż uporczywie na nią wchodził i próbował ją sobie zawłaszczyć, sunia jest 2 miesiące po zabiegu sterylizacji więc niewykluczone że Stefan został poruszony przez pracujące jeszcze w jej organizmie hormony.
Na korekty ze strony suki reagował wzmożoną agresją, jednak tylko na tyle by znów ją „posiąść”. PO godzinie prób byłem zmuszony rozdzielić tą parę, do końca tego dnia Stefan uporczywie kopał dziurę przy siatce od strony z której znajdowała się suka.
Pozostałe kwestie pozostają bez zmian, uważam ze jest to fantastyczny pies, który jednak powinien żyć w pojedynkę. Będzie on w pełni oddany swojemu człowiekowi, jest ufny i wierny, jednak tak na ufność jak i na wierność trzeba sobie u niego zasłużyć i dokona tego tylko ktoś z silną osobowością i spokojną energią za którą Stefcio chętnie podąży[/I]"


i co mu w tych ogłoszeniach napisać??? ciezko sklecić zachęcający tekst bo osoba adoptująca musi wiedzieć na co się porywa...

do ośrodka dzwoniła jakaś kobieta wyraziła chęć adopcji, ale kiedy usłyszała na co musi się u Stefana przygotować , stwierdziła że sobie nie poradzi i zrezygnowała...[/QUOTE]

Stefcio to taki chłopak w typie macho :razz:
Nikt chyba nie spodziewał się, że będzie łatwo ;)
Trzymamy kciuki i nie tracimy nadziei :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']po niedzieli Stefciu ma wizytę u weta, dzień jeszcze nie ustalony ale na pewno w przyszłym tygodniu...
sam Stefanek bardzo fajnie, zadomowiony w ośrodku, ciekawa jestem jak będzie w gabinecie..[/QUOTE]

był u weta?
Możliwe, że nie doczytałam - on kastrat jest?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...