Jump to content
Dogomania

STEFAN..........Miał umrzeć.. jedzie do hotelu, ale nadal potrzebuje wsparcia....


Recommended Posts

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danavas']bazarek dla Stefulka...z fantów cioci obiezyswiat75:) dziękujemy i zapraszamy!!!!

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243870-na-Stefanka-muzyczka-filmy-i-torebki-do-15-czerwca-do-22-00?p=20907488#post20907488[/URL][/QUOTE]
Zaglądam:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

A może można by jakieś wieści o Stefanie?Ja rozumiem-daję ,,tylko,,5 zł i to przez 2 m-ce,ale jakoś tak zrobiło się tu milcząco...
danavas - jesteś ?
Jest,a przynajmniej powinna być taka zdrowa zasada,,kochajmy się jak bracia,a liczmy się jak Żydzi,,-uważam,że należy się ludziom jakaś elementarna informacja...Do momentu nowych informacji wstrzymuję wpłatę i fanty.
I nie powinno być tak,że człowiek musi sie upominac o informacje-to powinno być normalne,że ludzi się informuje mnie takie coś nie odpowiada..Może jakieś inf są na Owczarkach?Moment..Jest rozliczenie wpłat z inf,że to wpisano przed 15 godzinami..Tu są inf.z 1 czerwca dzis 6 czerwca a to nie jest ,,młodzieniec,,mogło się coś stać-sorry,ale tak sie ludzi nie traktuje.
EOT
Elżbieta

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

Danavas chyba wraca 11 czerwca.
Przeklejam z owczarka
[B]
Stan wpłat dla Stefanka na koncie SKARPETY OWCZARKOWEJ na dzień 05.06.2013r. :[/B]

Toscana - 20 zł
Kucyk - 250 zł
Anna Marta - 20 zł
Elzbieta K. - 100 zł
Julia2011 - 50 zł
panibuzza - 30 zł (10 zł stałej + 20zł jednorazowo)
bunnyshock - 50 zł
Roland_de - 40 zł
dorcia_2 - 30 zł
bela51 - 20 zł (V, VI)
KAMI - 50 zł
kulik - 20 zł
AFRA - 30 zł
waldi481 - 5 zł
mdk8 - 10 zł (stała za V)
Zosia123 - 10 zł
DONnka - 10 zł (stała za V)
dorcia2 - 30 zł
Ada-Vebby 10 zł
panibuzza - 10 zł (stała za VI)
Roland_de - 40 zł
[B]RAZEM : 835 zł[/B]

[B]SERDECZNIE DZIĘKUJEMY [/B][IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG]

[B]WYDATKI[/B]
450 zł - hotel[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][B]Aktualny stan konta Stefanka: [COLOR=#FF0000]+385 zł[/COLOR][/B][/SIZE]

[SIZE=3][B]Danavas[/B][/SIZE], pamiętaj, że papierową wersję rachunku macie wysłać do mnie.
Adres podałam Ci na fb

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']poproszę o nr konta do przelania stałej za VI. Dziękuję.[/QUOTE]

[quote name='danavas']Konto do wpłat na Stefana


[SIZE=3]SMON
ul. Chałubińskiego 22/83
80-807 Gdańsk
Numer konta[SIZE=3]:[/SIZE] 89 2490 0005 0000 4500 1264 5830[/SIZE]

[B]W tytule przelewu KONIECZNIE proszę pisać: dla ONka STEFANA[/B]
[/QUOTE]

PS. paczka dotarła, wkrótce będą zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Kochani proszę jeszcze o chwilkę wyrozumiałości.... ja zaraz zmykam na samolot czeka mnie ponad 20 h lot... już pisze do ośrodka żeby dał info o Stefciu, jak dolecę to wstawiam.... widzę że bavesis dał link do filmiku, zobaczcie jak Stefcio pięknie spaceruje:)

Link to comment
Share on other sites

no ja już w domu , muszę wrócić do rzeczywistości, nie było mnie w domu 2 miesiące... jak na razie padam na twarz, w drodze z lotniska dzwoniłam do ośrodka... Mirek powiedział, że Stefan to super psiak, on teraz jest gdzieś na wyjeździe ale wróci jutro wieczorem to opisze postępy chłopaka... a ja do końca tygodnia muszę pozdawać wszystkie egzaminy.... ale w piątek ostatni i w weekend jadę na sesję do Stefanka....:)

Link to comment
Share on other sites

dostałam przed chwilą takie info:


a wiec Stefan , to pies mily i radosny. Jest grzeczny i podporzadkowany w swych zachowaniach. Nie stwarza zadnych problemow poza agresja na obce, nieznane psy. Z tymi ktore widuje i czuje na codzien przez siatke zyje w zgodzie ale raczej nie nadaje sie do domu z psami. Przy jedzeniu jest grzeczny, lubi spacery do lasu, na lono natury. Dobrze znosi zamkniety teren, nie probuje uciekac, lubi kopac niewielkie dziury i dopisuje mu apetyt.

tyle z ośrodka, sama z radością sobie Stefcia poznam w weekend i będzie foto relacja:)


a u mnie w domu gromadka się powiększyła bo mamuśka moja nie próżnowała i chyba poczuła klimat dogomaniacki bo mamy w domu nowego bezdomniaka, błąkała się bida to zabrała, dom wariatów - 4 psy i trzy koty....
szukamy właściciela, jak się nie znajdzie będzie nowy watek na dogo...

Link to comment
Share on other sites

To się nazywa dobre wieści :multi:

[B]Stan wpłat dla Stefanka na koncie SKARPETY OWCZARKOWEJ na dzień 13.06.2013r. :[/B]

Toscana - 20 zł
Kucyk - 250 zł
Anna Marta - 20 zł
Elzbieta K. - 100 zł
Julia2011 - 50 zł
panibuzza - 30 zł (10 zł stałej + 20zł jednorazowo)
bunnyshock - 50 zł
Roland_de - 40 zł
dorcia_2 - 30 zł
bela51 - 20 zł (V, VI)
KAMI - 50 zł
kulik - 20 zł
AFRA - 30 zł
waldi481 - 5 zł
mdk8 - 10 zł (stała za V)
Zosia123 - 10 zł
DONnka - 10 zł (stała za V)
dorcia2 - 30 zł
Ada-Vebby 10 zł
panibuzza - 10 zł (stała za VI)
Roland_de - 40 zł
obieżyświat75 - 100 zł (VI, VII)
[B]RAZEM : 935 zł[/B]

[B]SERDECZNIE DZIĘKUJEMY [/B][IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG]

[B]WYDATKI[/B]
450 zł - hotel
[SIZE=3][B]Aktualny stan konta Stefanka: [COLOR=#FF0000]+485 zł[/COLOR][/B][/SIZE]

[SIZE=3][B]Danavas[/B][/SIZE], pamiętaj, że papierową wersję rachunku macie wysłać do mnie.
Adres podałam Ci na fb

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']To się nazywa dobre wieści :multi:

[B]Stan wpłat dla Stefanka na koncie SKARPETY OWCZARKOWEJ na dzień 13.06.2013r. :[/B]

Toscana - 20 zł
Kucyk - 250 zł
Anna Marta - 20 zł
Elzbieta K. - 100 zł
Julia2011 - 50 zł
panibuzza - 30 zł (10 zł stałej + 20zł jednorazowo)
bunnyshock - 50 zł
Roland_de - 40 zł
dorcia_2 - 30 zł
bela51 - 20 zł (V, VI)
KAMI - 50 zł
kulik - 20 zł
AFRA - 30 zł
waldi481 - 5 zł
mdk8 - 10 zł (stała za V)
Zosia123 - 10 zł
DONnka - 10 zł (stała za V)
dorcia2 - 30 zł
Ada-Vebby 10 zł
panibuzza - 10 zł (stała za VI)
Roland_de - 40 zł
obieżyświat75 - 100 zł (VI, VII)
[B]RAZEM : 935 zł[/B]

[B]SERDECZNIE DZIĘKUJEMY [/B][IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG]

[B]WYDATKI[/B]
450 zł - hotel
[SIZE=3][B]Aktualny stan konta Stefanka: [COLOR=#FF0000]+485 zł[/COLOR][/B][/SIZE]

[SIZE=3][B]Danavas[/B][/SIZE], pamiętaj, że papierową wersję rachunku macie wysłać do mnie.
Adres podałam Ci na fb[/QUOTE]

tak, wiemy, jutro będę u Stefcia to podam Mirkowi dane.... wrzucę tez fotki tu i na owczarka, żeby nacieszyć oczy ciotek:)... przymierzamy się do wizyty u weta.

Link to comment
Share on other sites

nowy bazarek dla naszego Stefcia, jeśli ktoś ma czas i chęć prosimy porozsyłać...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244465-p%C5%82yty-ciuchy-bi%C5%BCuteria-dla-Stefcia-do-05-07-2013-do-20-00?p=20976379#post20976379[/url]

Link to comment
Share on other sites

Stefek jest super..... do człowieka bardzo fajnie, powarczał na mnie jak za bardzo go miziałam, ale bez agresji, ostrzegawczo tylko.... na spacerku świetnie, trochę ciągnie i obszczekuje inne psy, ale ma już w ośrodku psiaki z którymi się lubi i może biegać.... do obcych psów niestety nie za dobrze...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...