Jump to content
Dogomania

STEFAN..........Miał umrzeć.. jedzie do hotelu, ale nadal potrzebuje wsparcia....


Recommended Posts

pewnie się zastanawiacie gdzie nasz chłopak trafi...
a wiec:

[URL]http://www.centrum-songo.pl/en/strona-glowna.html[/URL]

mam do tego miejsca 6 km z domu i jak tylko wrócę do PL-u to popędzę do Stefcia:)

ośrodek będzie regularnie co tydzień wysyłał info o Stefanie i fotki... fakturę wystawi na Skarpetę ON-kową
Bavesis też czasami podjedzie zrobić jakieś zdjęcia ekstra bo on wiedzie życie przyklejone do aparatu;)
Wracam w czerwcu i marzy mi się aby już wtedy wziąć Stefka na spacer... no ale zobaczymy..

mamy na tę chwilkę 250zł stałych a dokładając z jednorazowych plus to co da skarpetka Stefan jest zabezpieczony na 4 miesiące... bardzo proszę o dalsze deklaracje tak aby był komplet... bo bazarki bazarkami ale w jego wieku nigdy nie wiadomo kiedy będą potrzebne fundusze na weta... to stary psiak , niekastrowany,nie wiemy jak z prostatą, jak ze zdrówkiem, nic nie wiemy... więc lepiej mieć kase z bazarków na weterynarza...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pieniążki za maj przelane:lol:
to, że Stefanek źle reaguje na weta nie musi oznaczać agresji samej w sobie , od 4 lat mam pod opieką amstafkę po przejściach wyciągnięta ze schronu , wizyty u lekarza to najpierw radość o później gdy wchodzi w grę zastrzyk lub badanie zaczyna się koszmar a sunia ma zwyrodnienie stawów kolanowych i badania z poważniejszą ingerencją związane są z narkozą , minął ponad rok, zanim sama mogłam dać jej zastrzyk, czy założyć opatrunek, wystarczy więc cierpliwość i to aby psiak poczuł sie bezpieczny i mógł zaufać, bo tego Stefanek chyba nie doświadczył w swoim smutnym życie:-(
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czytałam, że Stefanek ma jechać 11-go maja, super.

Cioteczki, ale myślę, że chyba bez uśpienia sedalinem nikt się nie odważy wsadzić Stefanka do samochodu, chyba że na sztywnym chwytaku.

A może tak to zorganizować, żeby w uśpieniu pojechał najpierw do weta, tam by go obejrzeli, może wykastrowali i zrobili , co tam jeszcze będzie potrzebne i dopiero potem do hotelu ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Zgubiłam wątek,ale już jestem....Ciesze się ogromnie,że pies dostał szansę dzięki niezawodnym dogomaniakom i nieocenionym Owczarkomaniakom....
Każdy pies zanim zostanie uśpiony powinien dostać szansę-Boże zawsze będę pamiętać ową Rodezjankę uśpioną..
Będę z Tobą Stefan - może coś się ekonomicznie poprawi i coś wysupłam dla Ciebie?
A ośrodek gdzie zobaczą Ciebie i spróbują pomóc wygląda obiecująco...Uśpić psa zawsze się zdąży,a uśpienie jest nieodwracalne...Dziękuję danavas..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

cioteczki zajrzyjcie proszę może coś wymyślicie: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238818-Luna-musi-opu%C5%9Bci%C4%87-DT!-Szukamy-pomocy!?p=20828176#post20828176"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238818-Luna-musi-opu%C5%9Bci%C4%87-DT!-Szukamy-pomocy!?p=20828176#post20828176[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Dziękuje bela51,że pamiętasz zamordowaną Rodezjankę..I ja również się cieszę,że Stefano dostał szansę,której tej pięknej suce odmówiono...
Do góry Stefanie!!!
Elżbieta
------------------------------------------------------
Jutro ,,pójdzie,,nasz symboliczny wkład dla Stefcia!!!
Dobrej nocy PRZYJACIELU!!!
----------------------------------
Dziś,,poszedł,,nasz skromniutki przelewik..Wszystkiego dobrego Stefciu!

Edited by waldi481
uzupełnienie
Link to comment
Share on other sites

Stefan miał jutro jechać ale nie pojedzie jeszcze... Nie martwcie się kochani, bo nic złego się nie dzieje... w hotelu przebudowa i jakiś dostawca siatki zawalił a trwają prace nad miedzy innymi wybiegiem dla Stefcia, po niedzieli juz wszystko ma byc zrobione. Zapytałam ośrodek kiedy na 100% będzie można przewieźć Stefana i będzie to możliwe pod koneic przyszłego tygodnia. Z rodziną bavesis rozmawiał i wszystko ok.
Smutno trochę bo już chciałam aby Stefcio był w wiekszym "apartamencie", no ale teraz jego wybieg jest nie skończony, więc lepiej aby został jeszcze ten tydzień w miejscu które zna niż go tak rzucać...

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

bela51 ma racje,że pyta...On może tam czekać?Żeby sie nie okazało,że zniknął..Ja wiem danavas,że robisz co możesz,ale tak raptem może czekać?Już nie jest grożny dla babci?
Ciekawe...
Elżbieta

Edited by waldi481
literówka
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Mam nadzieję danavas,że to Ty masz racje...Mam nadzieje,że moje mieszane uczucia to tylko brak zaufania do ludzi..Mam nadzieje..
Do góry Stefanka!
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...