Jump to content
Dogomania

SPIKI w typie Eurodoga, Charta? Rok czeka na nowy dom i wspaniałych ludzi. Pomocy!


Ewelinaaa

Recommended Posts

Powiedziałam,że gdy będę w schronisku postaram się o dokładne wymiary Spikiego. Niestety nie mam możliwości bycia tam codziennie, lub na kogoś zawołanie biec i sprawdzać jaki pies ma rozmiar, bo moje życie nie tylko kręci się w okół schroniska. :)
Po ustaleniu ile pies ma w kłębie i przy zdobyciu większej ilości zdjęć te informacje zostaną do was dostarczone. Niestety w taką pogodę jaką mamy przez cały weekend nie jest łatwo o ładne zdjęcia. Dodatkowo nie jest to zbyt proste, bo Spiki nie należy do spokojnych i opanowanych psów, tylko wiecznie ruszającym się i wiercącym. Dlatego w pojedynkę nie jest to takie proste.

Jeśli to nie problem, będę w schronisku w środę i wtedy zmierzę Spikiego , oraz zrobię zdjecia.
Z góry przepraszam za opóźnienia.

Link to comment
Share on other sites

,,... Niestety nie mam możliwości bycia tam codziennie, lub [B]na kogoś zawołanie biec i sprawdzać jaki pies ma rozmiar[/B], bo moje życie nie tylko kręci się w okół schroniska. :smile:..."- bardzo to przykre, to nie oglaszaj psa

a jak psa nazywasz Eurodogiem-zakladajac, ze wiesz co to za typ psa, to powinnas byc swiadomoa ze to psy dla bardzo zawezonej grupy ludzi

Edited by Ati
Link to comment
Share on other sites

Nigdzie nie jest napisane,że ten pies posiada cechy Eurodoga. Chodzi tutaj o wygląd psa,który jest zbliżony do wyglądu tej rasy. Więc zwracanie uwagi, oczywiście bezsensownej ,że "niby" nie wiem co to za typ psa EURODOG, jest tutaj nie na miejscu.

Przykre jest to,że ten pies nie ma nic z wyżła...

Link to comment
Share on other sites

tytul ogloszenia: SPIKI w typie Eurodoga, Charta? Rok czeka na nowy dom. Pomocy!

tresc: SPIKI

Oddany 16.05.2012 z powodu trudnej sytuacji rodzinnej. Średniej wielkości, wychowany z dziećmi, typowo domowy 7-letni pies. Dobrze dogaduje się z psami, nauczony chodzić na smyczy. Idealny do mieszkania. Czy ktoś przywróci mu dawne życie?Jest już wykastrowany i zaszczepiony. Poluje na koty! „Charciarze” nie widzą w Nim przedstawiciela rasy, ale My po bliższym poznaniu zdecydowanie optujemy za „charcimi” genami w Jego pochodzeniu.

[B]On myśli i marzy tylko o swobodnym bieganiu po łąkach, człowiek dla Niego jest interesujący, do kochania tylko w zamkniętej przestrzeni własnego domu.[/B] Czy Jego marzenia o ciepłym posłanku w domu [B]i wielkich przestrzeniach do biegania mają szansę się spełnić????
[/B]Jest zdrowy, wysterylizowany, zaszczepiony i gotoway do adopcji. Codziennie czeka na swoich nowych opiekunów! Dajmy mu szansę, jeszcze nie jest za późno.

Proszę, pomóżcie nam. :)

nie piszesz ze chodzi tu o wyglad
ale jasne my mamy troche psow do oglaszania
wiec nie ma sprawy

Link to comment
Share on other sites

,,... Codziennie czeka na swoich nowych opiekunów! [B]Dajmy mu szansę, jeszcze nie jest za późno.
[/B]
[B]Proszę, pomóżcie nam[/B]. :smile:.."/ na dogomani ludzie sa zapsieni-szukasz mu tu domu?, czy ludzie maja robic tylko na watku hopsa w gore, hopsa hopsa ?/ na pytania zadane poprzez ogłoszenie nie odpowiadasz, a jak już tu odpowiedzialas to: ,,... Niestety nie mam możliwości bycia tam codziennie, lub [B]na kogoś zawołanie biec i sprawdzać jaki pies ma rozmiar[/B], bo moje życie nie tylko kręci się w okół schroniska. :smile:..."ciekawe czy jakbys tak odpowiedziala zainteresowanemu-nie poszukalby innego psa, albo jakby miał czekac i czekac za odpowiedzia/ pierwsze pytanie 18/19.03.2013, i od tego czasu nie masz możliwości psa zmierzyć, ani porobić zdjec/ mam nadzieje , ze to da ludziom do myslenia

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem po co ciągniesz ten temat. Ja zakończyłam, a ty powtarzasz dalej to samo w kółko. To staje się nudne. Czytać się nie chce.
Zamiast marnować cenny czas na głupie dyskusje, to zajmij się ogłaszaniem czy adopcją psów, bo ponoć macie ich dużo.
My sobie poradzimy z jego adopcją. :)
Myślę, że na tym możemy zakończysz niepotrzebną dyskusję, bo w końcu chodzi nam o to samo, by i ten pies trafi do odpowiedniego domu.

Edited by Ewelinaaa
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Będę biegł ile sił w łapkach. Będę szukał w krzaczkach, za drzewem, za kwiatkiem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Będę węszył, będę słuchał, będę patrzeć, czy gdzieś nie stoisz TY.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ty człowieku, co zmienić chcesz moje życie![/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Moje serduszko będzie mocniej biło, aż usłyszysz jak cię woła! Jak przywołuje ciebie do mnie. Jak podejdziesz , przytulisz, pokochasz, nasze serca zabrzmią tym samym rytmem! Wtedy będziesz wiedział, że czas, by mnie stąd zabrać!

[/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/261776_491100400962572_212870647_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...