Jump to content
Dogomania

Od 30 lat pomaga, teraz nie ma za co wykarmic ani leczyc zwierzát. POMOCY!!!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']Poproszę o adres do p.Krystyny.W końcu zdobyłam spore pudło na paczkę ,ale i tak wszystko się nie zmieści.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy w imieniu pani Krystyny :)
Adres zaraz wyślę na pw.

Edit. widzę, że mnie już ewelinka ubiegła ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak juz pisalam we wczesniejszych postach Krystyna potrzebuje kogos z autem,kto pojechal by z nia na interwencje.
Miala jechac do konia,a w tej chwili tych interwencji jest juz wiecej.Biedne i maltretowane zwierzaki czekaja na pomoc:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Wczoraj na moje konto dotarło Twoje 100 zł :) Bardzo dziękujemy :)

Aktualizuję:
Na moim koncie jest[B] 110 zł[/B] na potrzeby pani Krystyny i [B]100 zł [/B]na kojec.[/QUOTE]


dziékujemy. nie wiem jak ze zbiórká na kojec, to tez mam wpisac do rozliczen, czy na ogólnym wátku te rozliczenia zrobicie? Bo jest jeszcze kasa deklarowana od Funi a my w sumie nie zbieramy na kojec w tej akcji.

Doszla paczka od Kama202, czekam na opis i fotki, bo p. Krysia obiecala. Bardzo dziékujemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merryjanee']ja moge odstąpić swój rower mam taki z kołami 24 cale/ Jakby p. Krystyna chciała to nie ma problemu, tylko musicie transport na śląsk załatwić.[/QUOTE] Moze ze sláska bédzie latwiej o transport Bardzo dziékujemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']dziékujemy. nie wiem jak ze zbiórká na kojec, to tez mam wpisac do rozliczen, czy na ogólnym wátku te rozliczenia zrobicie? Bo jest jeszcze kasa deklarowana od Funi a my w sumie nie zbieramy na kojec w tej akcji.

Doszla paczka od Kama202, czekam na opis i fotki, bo p. Krysia obiecala. Bardzo dziékujemy![/QUOTE]
Na kojec zbierajmy może tu na wątku. Na wydarzeniu nie ma potrzeby wpisywać, tak sobie głośno myślę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merryjanee']ja moge odstąpić swój rower mam taki z kołami 24 cale
Jakby p. Krystyna chciała to nie ma problemu, tylko musicie transport na śląsk załatwić[/QUOTE]
w piątek lub sobotę od p.Krysi jedzie transport do krakowa potem wraca..
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]
moze ktos jedzie na trasie jaworzno-kraków i mógłby pomóc?!
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Tak,300zl, ktos znajomy chce sprzedac kojec w dobrym stanie.Zeby te psy nie uciekaly,nie ganialy po wsi szerzac poploch,musza miec solidny kojec.[/QUOTE]

Zewnętrzny kojec za 300 zł to darmo. Rozumiem, że do tego trzeba jeszcze budę bo kojec to same kraty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Ale podłoga jakaś jest.[/QUOTE]
Ja nie wiem,ale nawet gdyby nie bylo,to mozna troche cementu wylac.
Pamietam jak Krystyna zabierala te psiaki.Byly w jakims zasieku,w glebokim dole,a ludzie rzucali do tego dolu jakies ochlapy,albo podawali im na kiju.Krystyna zabrala ich do siebie jak mialy ok.7m-cy.Pamietam,ze wtedy rozwazala mozliwosc umieszczenia ich w schronie,ale mowilam jej,ze nie maja tam szans,no i zostaly u niej.Te psiaki zostaly zabrane juz z wypaczona psychika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Ja nie wiem,ale nawet gdyby nie bylo,to mozna troche cementu wylac.
Pamietam jak Krystyna zabierala te psiaki.Byly w jakims zasieku,w glebokim dole,a ludzie rzucali do tego dolu jakies ochlapy,albo podawali im na kiju.Krystyna zabrala ich do siebie jak mialy ok.7m-cy.Pamietam,ze wtedy rozwazala mozliwosc umieszczenia ich w schronie,ale mowilam jej,ze nie maja tam szans,no i zostaly u niej.Te psiaki zostaly zabrane juz z wypaczona psychika.[/QUOTE]
Mnie chodzi tylko o to, że aby kojec stał się użyteczny to trzeba będzie włożyć jakieś pieniądze ponad te 300 zł.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...