Jump to content
Dogomania

3 psy


inusia00111

Recommended Posts

3 psy w różnym wieku, zamieszkują w pomieszczeniu gospodarczym a towarzystwie kilkunastu kotów. Osoba, która je ma jest nieodpowiedzialna, zabiera z ulicy nie dając warunków. Zwierzaki wygłodzone, wypuszczane raz na dwa dni. Panuje świerzbowiec.
Ale sama nie dam rady jej pomóc, bo jestem niepełnoletnia. Swego czasu wyprowadzałam psy, ale mam zakaz, i wszystko jest zamknięte na 5 spustów. Jedynie co robię to zostawiam karmę


Udało się oddać do DT 2 koty, ze świerzbowcem. Czeka jeszcze jeden DT ale kobieta nie chce kotów oddać. :shake:



Posiadamy subkonto z fundacji Vivy , jeżeli ktoś by chciał wspomóc cegiełką to proszę na PW

Edited by inusia00111
Link to comment
Share on other sites

kurcze ciezka sprawa,bo baba moze sie nie zgodzic aby dziewczyna poszla z zwierzakami na zaaplikowanie srodka
Jeszcze dziewczyna jest nie letnia
z tego co kojarze ,poprzednio chyba viva dala patronat aby zbierac dla nich dla zwierzaczkow srodki na ich konto
a jak z pomoca doroslych ?
Macie tam jakas organizacje milosnikow zwierzat albo schronisko cos zainterweniowalo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milagros19853201']kurcze ciezka sprawa,bo baba moze sie nie zgodzic aby dziewczyna poszla z zwierzakami na zaaplikowanie srodka
Jeszcze dziewczyna jest nie letnia
z tego co kojarze ,poprzednio chyba viva dala patronat aby zbierac dla nich dla zwierzaczkow srodki na ich konto
a jak z pomoca doroslych ?
Macie tam jakas organizacje milosnikow zwierzat albo schronisko cos zainterweniowalo?[/QUOTE]

nie schronisko nic nie robi, z pomoca dorosłych też kiepsko... tak mamy z vivy subkonto , zaraz uzupełnie w pierwszym wątku
była wizyta z PIW ale tez nic nie dało

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...