Jump to content
Dogomania

MISIO ma DOM :).


salibinka

Recommended Posts

Nieregularne odwiedziny (p. Eli) -moim zdaniem- mają sens, bo nawet jeśli nieregularne, to będzie można zaobserwować czy jest jakikolwiek postęp. Ja, nieregularnie, wożę mojego Felka autem (bardzo tego nie lubi). Tam, gdzie mogę chodzimy piechotką, ale czasem trzeba podjechać. I widzę, że z każdym razem jest mniej stresująco. Pierwszy raz jest zawsze najgorszy. Może potem, kiedy załapie, że po stresującym wypadzie wraca w bezpieczne miejsce, będzie lepiej...

Link to comment
Share on other sites

Misiek wymaga więcej pracy, niż myślałam.

Ustaliłyśmy z salibinką, że najpierw trzeba kupić dla Misia dobre szelki, bo te które ja mam są do d... On z nich wyjdzie.
Jak już będą, to zaczniemy naukę zakładania szelek i spacerki.

On pdobno kiedyś chodził na spacery i nie było z tym problemu.
Tak się zastanawiam, czy pobyt w schronisku wywołał u niego taką traumę?

Jednego jestem pewna. Misiek to pies jednego właściciela.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z behawiorystką z "Białego Psa"o Misiu i plan dla Misia mamy obecnie taki: Misio weźmie udział w programie, który jest przez nich organizowany. Od 22 czerwca - ustalimy szczegóły i terminy wizyt - behawiorysta będzie jeździł do hotelu raz na tydzień i pomagał Makili w pracy z Misiem - do marca przyszłego roku (załozone ramy czasowe programu) lub do momentu, w którym uzna, że jest dobrze i cel został osiągnięty. Jeśli Miś znajdzie w trakcie DS (na co wszyscy liczymy i co jest celem ostatecznym) - program przenosimy i kontynuujemy w DS. Program jest bezpłatny, warunkiem jest konsekwentne doprowadzenie go do końca, lektura przygotowawcza i worek dobrej karmy dla psów ze Skawińskiego Stowarzyszenia, którym pomagają.

Makila wyraziła gotowość do wzięcia udziału - bardzo za to dziękuję i ogromnie się cieszę, że możemy spróbować zadziałać.
P. Ela też jest chętna jeździć - ustalimy to już w odpowiednim czasie i na bieżąco, tak żeby było najlepiej dla Misia.

Porządne szelki i lekturę postaram się zdobyć do niedzieli - zawieziemy Makili, bo to ważne i dobrze, żeby już miała u siebie.

Myślę, że to dla Misia szansa, żeby na spokojnie próbować wypracować pewne rzeczy, ogarnąć te sfery problematyczne.
Aha, program opiera się na podejściu pozytywnym, czyli żadnej przemocy, metod na siłę i dziwnych akcesoriów.

Edited by salibinka
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy :)

Dziękuję również serdecznie za kolejne ogłoszenia dla Misia - przyszły aktywacje.
[SIZE=1]Edit.: Nowe ogłoszenie na OLX zostało przez nich usunięte - jako nieregulaminowe (powielenie), mimo zmodyffikowanego tytułu - nie przeszło tam niestety.[/SIZE]

Edited by salibinka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Dziękujemy :)

Dziękuję również serdecznie za kolejne ogłoszenia dla Misia - przyszły aktywacje.
[SIZE=1]Edit.: Nowe ogłoszenie na OLX zostało przez nich usunięte - jako nieregulaminowe (powielenie), mimo zmodyffikowanego tytułu - nie przeszło tam niestety.[/SIZE][/QUOTE]

Chodzi o 'moje; ogłoszenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='złośnica93']Chodzi o 'moje; ogłoszenie?[/QUOTE]

Złośnico, chodzi o to, które przyszło z innymi do aktywacji dwa dni temu:

[COLOR=#7b8392] Wiadomość dotyczy ogłoszenia: [B]MISIO stracił wszystko, przygarnij psią sierotę[/B] o ID [B]90166359[/B].

[B]Przyczyna usunięcia: Identyczna lub łudząco podobna oferta już jest w naszym serwisie.[/B]

Sprawdź ogłoszenie, które znajduje się pod tym linkiem:
[URL="http://olx.pl/oferta/dom-wielkie-marzenie-niewielkiego-psiaka-CID103-ID5xl2z.html"]Dom – Wielkie marzenie niewielkiego psiaka[/URL]
Dotyczy ono tego samego lub podobnego przedmiotu / usługi, co Twoje. Pamiętaj, że jest to niezgodne z Regulaminem.
Jeśli firma oferuje na sprzedaż produkty podobne, jednak różniące się szczegółem, powinny być one ujęte w jednym ogłoszeniu.

Jeżeli umieściłeś ogłoszenie drugi raz, ponieważ chciałeś coś w nim zmienić, skorzystaj z opcji edycji poprzedniego ogłoszenia - to proste i szybkie.
[/COLOR]

Edited by salibinka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Złośnico, chodzi o to, które przyszło z innymi do aktywacji dwa dni temu:

[COLOR=#7b8392] Wiadomość dotyczy ogłoszenia: [B]MISIO stracił wszystko, przygarnij psią sierotę[/B] o ID [B]90166359[/B].

[B]Przyczyna usunięcia: Identyczna lub łudząco podobna oferta już jest w naszym serwisie.[/B]

Sprawdź ogłoszenie, które znajduje się pod tym linkiem:
[URL="http://olx.pl/oferta/dom-wielkie-marzenie-niewielkiego-psiaka-CID103-ID5xl2z.html"]Dom – Wielkie marzenie niewielkiego psiaka[/URL]
Dotyczy ono tego samego lub podobnego przedmiotu / usługi, co Twoje. Pamiętaj, że jest to niezgodne z Regulaminem.
Jeśli firma oferuje na sprzedaż produkty podobne, jednak różniące się szczegółem, powinny być one ujęte w jednym ogłoszeniu.

Jeżeli umieściłeś ogłoszenie drugi raz, ponieważ chciałeś coś w nim zmienić, skorzystaj z opcji edycji poprzedniego ogłoszenia - to proste i szybkie.
[/COLOR][/QUOTE]

No to moje... :/
Sama jeszcze raz ogłoszę, zmienię treść.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo :).

Wczoraj odwiedziliśmy Misia z p. Elą i Jej mężem. To była wizyta przedwieczorna - Misio po kolacji - spokojny i wyluzowany, aczkolwiek Makila mówi, że granica dystansu wobec niej nie wróciła tak do końca do normy sprzed ostatniej soboty.

Zawiozłam Misiowi szelki (zakładane przez głowę), smycz z podwójnym karabińczykiem, adresówkę (na wszelki wypadek) i lekturę do programu. Makila powolutku i w sobie właściwy sposób (czyli bardzo stopniowo i tak, żeby Miś pozwolił na luzie) zacznie oswajanie z "uprzężą". Wczoraj mąż Pani Eli powiedział, że z jego obserwacji Misia z okresu przed śmiercią pani wynika, że to nie było do końca tak, że Misio uwielbiał spacery i był na nich wyluzowany - zawsze był dość płochliwy i w jakimś stopniu spięty. Tak go subiektywnie postrzegał, widując z panią.

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko odnotowane - przepraszam za poślizg - jestem na urlopie ;)

Serdecznie dziękujemy za wpłaty dla Miśka:
[B]mdk8
Alla Chrzanowska
Aryste
agat21
Roland_De
Agata Balu
Anna G.-R.
salibinka
[/B]
[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/TN_28.JPG[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/TN_28.JPG[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/TN_28.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='yucca']A mojej wpłaty nie ma? Poleciała 13 czerwca...[/QUOTE]

Oczywiście, że jest- wpłynęła 16.06. - bardzo dziękuję :loveu: i przepraszam, ale to był czas mojego urlopu i dlatego umknęła mi Twoja wpłata... jeśli to może być usprawiedliwieniem :roll::oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...