Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa wystawa psów rasowych PRESTIGE 2013 - 1-2 czerwca, Leszno


Dioranne

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie zaczyna trochę grzmieć, ale padać na ten moment nie pada. Będę Waszą prywatną pogodynką, hehe. :evil_lol:
Na lotnisku jest kilka hangarów, ale nie mam bladego pojęcia czy zostaną one przeznaczone na użytek wystawy w razie deszczu/burzy. Zawsze wystawa jest pod takim dużym namiotem, nie wiem, jak mam go opisać, więc w teorii wystawców na ringu powinien przed deszczem ochronić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Właśnie zaczyna trochę grzmieć, ale padać na ten moment nie pada. Będę Waszą prywatną pogodynką, hehe. :evil_lol:
Na lotnisku jest kilka hangarów, ale nie mam bladego pojęcia czy zostaną one przeznaczone na użytek wystawy w razie deszczu/burzy. Zawsze wystawa jest pod takim dużym namiotem, nie wiem, jak mam go opisać, więc w teorii wystawców na ringu powinien przed deszczem ochronić.[/QUOTE]

w zeszłym roku było też na lotnisku ale tam nie było jakiś namiotów przynajmniej nie pamiętam. Bo to jest to samo miejsce co w zeszłym roku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Tak, to jest to samo miejsce. Wiem, że raz wystawa była na stadionie, ale nie pamiętam, który to był rok. Chyba 2009 lub 2010. Może nie tyle namiot, co materiałowy dach. Nie wiem, jak to opisać. ;)[/QUOTE]

kurcze, w ogóle nie kojarze :D wiem że coś było na ringu głównym ale ze zwykłych w ogóle nie kojarzę :))
Czekam na informację pogodowe kochana :) a jutro lecę pożyczyć namiot... bo na wypogodzenie marne szanse

Link to comment
Share on other sites

Już trochę przestaje grzmieć, ale zaczęło padać. Jak wyjeżdżałam z Leszna to nagle zaczęło lać, ale trwało to może z 10 minut. Dzisiaj na przemian leje, z lekka wychodzi słońce. Nieobliczalna ta pogoda, szczerze mówiąc. ;) Na leszczyńskim dworcu można się dobrze przed deszczem schować, jest jedna lub dwie kawiarnie, a na przystanek autobusowy/do taksówek zawsze można wybiec głównym wejściem. Wiele autobusów zawsze zaczyna swoją trasę z dworca, ale niestety nie dwójka - dla niej dworzec to tylko przystanek. Na razie nic nie wiadomo o dodatkowych trasach na czas wystawy, więc podejrzewam, że nic nie ulegnie zmianie w tej kwestii.

Link to comment
Share on other sites

Na lotnisku , namiot zawsze(z tego co pamiętam) był na głównym ringu , reszta niestety odkryta. Pogoda faktycznie "psia" w Lesznie cały czas leje z małymi przerwami ale jestem w dobrej wierze ,że do soboty się rozpogodzi : D !
Wie ktoś może czy wstęp będzie darmowy tak jak rok temu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Już trochę przestaje grzmieć, ale zaczęło padać. Jak wyjeżdżałam z Leszna to nagle zaczęło lać, ale trwało to może z 10 minut. Dzisiaj na przemian leje, z lekka wychodzi słońce. Nieobliczalna ta pogoda, szczerze mówiąc.[/QUOTE]

brać gumiaczki ?

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam w Lesznie pare lat temu i akurat z basenji-wtedy był namiot taki wieelki i akurat basenji były oceniane pod tym namiotem. Natomiast jakies dwa lata temu nie przypominam sobie namiotu wogóle...
zastanawiam sie czy nie targac swojego namiotu pociagiem-jak mam od 7 rano tam sterczec ,diabli wiedza do której to lepiej pod daszkiem...
ja wyjeżdżam jutro o 16ej juz...pociagi jakos tak dziwacznie jeżdża teraz..bo dopiero w sobote na 7 rano jestem w Lesznie, kilkanascie godzin w pkp...
a koleżanka we Francji tez jutro wyjeżdza na wystwe-pociagiem, bo ma 800km dystans...wyjeżdza od siebie ok 14ej i ok 18 ej juz ma byc na miejscu i do tego bez jakiejkolwiek przesiadki -chyba się do Francji przeprowadze..kraj mi sie bardzo podoba /byłam/, jedyna przeszkoda to akurat francuskiego nie znam

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie, bo nad Lesznem przeszła burza, a potem wciągnęłam się w film. Z tym namiotem różnie bywa, trzeba przyznać, że ja zawsze na wystawach jestem tylko od około 15:00 drugiego dnia... Wczoraj przedpołudnie było ładne, słoneczne, około 14:00 zaczęły się zbierać chmury i lunął deszcz. Więc równie dobrze rano może lać, a później może świecić słońce. Jutro wszystko postaram się w miarę systematycznie pisać, o ile będę mogła. ;) Jakbym się zapomniała, ale była na DGM - pisać priva.

Link to comment
Share on other sites

ze strony jednego z lokalnych portali:

W sobotę i niedzielę, 1 i 2 czerwca w godz. 10-17 na lotnisku w Lesznie odbędzie się międzynarodowa wystawa psów Prestige 2013. Zgłoszonych zostało ponad 1700 czworonogów. Konkurencje finałowe w niedzielę około godz. 15. Wstęp bezpłatny. Przy okazji wystawy mnóstwo atrakcji dla dzieci przygotowanych przez Centralną Szkołę Szybowcową.

Link to comment
Share on other sites

Pogoda około 11:
[IMG]http://imageshack.us/a/img89/2930/dsc03381ygr.jpg[/IMG]
Powoli wyłaniało się wtedy słoneczko. Teraz jest tak:
[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5773/dsc03382z.jpg[/IMG]
Słońce świeci, trochę wieje, ale nie zbiera się na deszcz. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...