Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa wystawa psów rasowych PRESTIGE 2013 - 1-2 czerwca, Leszno


Dioranne

Recommended Posts

[COLOR=#000000][SIZE=3][SIZE=3]Uprzejmie informujmy, że numery startowe będą do odbioru od godz: 8 na ringach.
Potwierdzenia wysyłane są drogą mailową.
Katalog do odbioru na terenie wystawy.
Rozpoczęcie sędziowania o godz. 10:00.[/SIZE][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tascha']
Dioranne- dzieki za link do autobusików, chyba nr 2 kursuje na tej trasie ? czy u Was wymagane sa bilety dla psów w autobusach miejskich? bede raczej bez transporterka[/QUOTE]

Bilet dla psa kupuje się u kierowcy autobusu. Cena biletu to mniej więcej 3.20. Chociaż to zależy od kierowcy, bo jak widzą małego psa, to mówią, że na kolanka i bez bileciku. Ale to naprawdę zależy na jakiego kierowce się trafi :)
Pies musi mieć książeczkę zdrowia z aktualnym szczepieniem na wściekliznę, kaganiec jeśli wykazuje agresję i obowiązkowo smycz. No i nie może przeszkadzać innym podróżującym.
W razie czego moge pomóc, bo mieszkam w tamtych okolicach i się wybieram :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tez dwa dostałam, jedno pare dni temu a drugie wczoraj hi hi

Prognoza pogody na sobote, Leszno- leje i zimno... :( chyba trzeba bedzie namiot targac ze sobą, przez cały dzień to ja sie rozpuszczę, moje afrykańskie tez...

Link to comment
Share on other sites

Mam pilną sprawę. Czy jedzie ktoś może z Wrocławia lub będzie przejeżdżał przez to miasto i może zabrać jedną młodą prezenterkę z szczeniakiem cockera (ewentualnie bez psa) ? Konkretnie chodzi mi o sobotę. Będę wdzięczna. No i dokładka do paliwa.

Link to comment
Share on other sites

Mogę jutro około 23 napisać stan pogody w Lesznie. Dziś praktycznie cały dzień, z krótkimi przerwami - leje. I nie tylko w Lesznie. Dzisiaj jechałam do Puszczykowa - przez całą drogę padało. Wczoraj podobnie. Właściwie ja nie ufam prognozom, mówili że od środy w Wielkopolsce będzie ciepło, słonecznie, a od środy leje u nas jeszcze bardziej. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...