Jump to content
Dogomania

Canine Caviar sarnina z grochem łuskanym


LadyS

Recommended Posts

Mój pies skończył właśnie testowanie karmy Canine Caviar w wersji sarnina z grochem łuskanym. Z próbkami zetknęliśmy się jeszcze w 2012, na ZOOBOTANICE, ale kilka miesięcy temu udało nam się dostać worek na testowanie. Jako, że młody jest alergikiem, to szukamy karm bez drobiu i dość dobrych jakościowo - a ta jest akurat holistyczna, bezzbożowa. Skład według mojego doświadczenia z karmami dla mojego psa jest całkiem niezły, żadnych problemów trawiennym nie było, co jest niezwykłe - nawet przy przejściu nie było żadnego kłopotu. Kupy "ładne" (dobre określenie :lol:), zwarte, choć pod wpływem składników lekko zielone ;) Cena jest dość wysoka w porównaniu z innymi karmami, choć przy takiej jakości do przełknięcia. Może akurat ktoś będzie szukał czegoś dla swojego wymagającego czworonoga :) Więcej w [URL="http://bialyjack.blogspot.com/2013/04/test-karmy-canine-caviar.html"]notce[/URL], zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

CC wydaje się naprawdę dobrą karmą...
Albo wydawała mi się....

Na początku były tylko małe worki i takie kupowałam dla dużego psa (akurat jagnięcina dla szczeniąt w naszym wypadku) - było ok, a suka jest mega alergikiem.

Pewnego razu dystrybutor zadzwonił, że są już duże worki i czy nie wolę takiego. Oczywiście wolałam.

Worek przyszedł biały, z małą papierową naklejką (w necie za granicą są normalne kolorowe worki), w wadze opisanej jako 18 kg. (miało być 18,18 kg)

Karma WYGLĄDA I PACHNIE INACZEJ i suka OD RAZU DOSTAŁA UCZULENIA!

Uprzednio miałam bdb kontakt mailowy z przedstawicielem.

Gdy nakreśliłam zaistniały problem w ostatnim mailu, zostałam bez odpowiedzi, zero kontaktu.

Zastanawiam się czy nie zbadać składu tej nowej karmy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='endurka']

Karma WYGLĄDA I PACHNIE INACZEJ i suka OD RAZU DOSTAŁA UCZULENIA!

Uprzednio miałam bdb kontakt mailowy z przedstawicielem.

Gdy nakreśliłam zaistniały problem w ostatnim mailu, zostałam bez odpowiedzi, zero kontaktu.

Zastanawiam się czy nie zbadać składu tej nowej karmy...[/QUOTE]

hm...nie bezpieczniej zakupić psiakowi po konsult weta karmę weterynaryjną?.Nie ufała bym "przedstawicielowi"..W końcu to tylko zbywca karmy w interesie ktorego jest tylko sprzedaż karmy.Zdrowie i bezpieczeństwo twojego pupila najwyrażniej go nie interesuje skoro nie udzilił ci żadnej odpowiedzi....hm.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='werbena520']hm...nie bezpieczniej zakupić psiakowi po konsult weta karmę weterynaryjną?.Nie ufała bym "przedstawicielowi"..W końcu to tylko zbywca karmy w interesie ktorego jest tylko sprzedaż karmy.Zdrowie i bezpieczeństwo twojego pupila najwyrażniej go nie interesuje skoro nie udzilił ci żadnej odpowiedzi....hm.[/QUOTE]


nie, ponieważ akurat karmy wet. nie są zadowalającej mnie jakości i skład nie spełnia moich oczekiwań

akurat wetem jestem sama od paru ładnych lat, więc konsultuję się ze swoją wiedzą ;)

dostałam dziś odpowiedź - prośbę o opis objawów i ogólne zadziwienie, że to karma mogła wywołać problem

Link to comment
Share on other sites

My mieliśmy wlaśnie mały worek, zresztą jest fota w notce - oryginalny worek, jak podejrzewam. Karma pachniała specyficznie, ale pies jadł bez problemu i nie miał żadnych objawów alergii, a jest alergikiem pokarmowym. U nas też karmy wet nie wchodzą w rachubę. W sumie na ZOOBOTANICE w tamtym roku nie widziałam żadnych karm w dużych, białych workach - na pewno były karmy w dużych workach, ale też oryginalnych, czyli zadrukowanych. Dziwne to, daj znać, jak się sprawa rozwiązała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...