Jump to content
Dogomania

Chciałbym wywieźć psa do anglii - czy ktoś wie jak to zrobic???


wolk

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich
potrzebuję informacji na temat jak wwieźć psa do uk
słyszałem że to masakra po prostu
samolot odpada bo lot jedynie może to zrobić, ale nie samolotem pasażerskim a na zasadzie cargo.
To york 4 miesięczny i nie nadam go jak jakieś paczki.
Można samochodem ale jakie dokładnie wymogi trzeba spełnić by wpuścili mego psiaka.
Bo każdy wie wszystko i mówi co innego, także pogubiłem się mocno w tym

Link to comment
Share on other sites

teraz juz zniesli kwarantanne wiecn psiak musi miec czipa , paszport i szczepienie na wscieklizne od szczepienia musi uplynac 21 dni ,przed samym wyjazdem odrobaczyc i odpchlic pieska , ja jeszcze w powiatowym inspektoracie wet zalatwialam takie wbitki do paszportu to nic nie kosztuje a poprostu potwierdza ze wszystko jest wporzadku . z psiakiem mozna jechac eurotunelem badz plynac promem francja -anglia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']teraz juz zniesli kwarantanne wiecn psiak musi miec czipa , paszport i szczepienie na wscieklizne od szczepienia musi uplynac 21 dni ,przed samym wyjazdem odrobaczyc i odpchlic pieska , ja jeszcze w powiatowym inspektoracie wet zalatwialam takie wbitki do paszportu to nic nie kosztuje a poprostu potwierdza ze wszystko jest wporzadku . z psiakiem mozna jechac eurotunelem badz plynac promem francja -anglia[/QUOTE]

Dziękuję za informacje, ale cos tam jeszcze o tasiemcu niby jest ze pomiedzy 24 godz a 120 do dnia wjazdu ma byc zaczete leczenie - czy to prawda??
I czy wpisy szczepien maja byc z data i godzina?? bo naprawde każdy coś innego mi mówi i nie ukrywam, że boję się bo znam anglików coś spoza ich szablonu wyjdzie nawet minimalnie i do widzenia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andromeda']Kolega niedawno sprzedał szczeniaka do Anglii. Z tego co mówił to potrzebny jest paszport, chip, szczepienie przeciw wściekliźnie, odrobaczenie i badanie weterynaryjne przed wyjazdem. Mogę jeszcze dokładnie dopytać.[/QUOTE]

Bardzo prosze bo za tydzien mam wyjazd i nie ukrywam ze boje sie

Link to comment
Share on other sites

odrobaczanie i odpchlanie musi byc zrobione nie pozniej jak 48 godz w momencie pzekraczania granicy ale nie mniej jak 24 czyli jak pieskaodrobaczysz i odpchlisz to sama wpisujesz godzine obliczasz mniej wiecej zeby w momencie jak bedziecie na granicy to zeby uplynelo u mnie bylo to 30 godz ja wiozlam 3 swoje pieski :) i nic wiecej srodki na odpchlanie ktoe tutaj uznaja to frontline a odrobaczanie to drontal

Link to comment
Share on other sites

nie ma badan na zadnego tasiemca:) tylko to co napisalam:)nie trzeba sie bac choc przyznam sie ze 2 lata temu mialam podobne obawy ale jeszcze jechalam jak byla kwarantanna to na 3 psy badania paszporty szczepienia czipy itd wynioslo mnie 1600 zl + podroz jechlam busem od psa zyczyli sobie po 80f

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...