Jump to content
Dogomania

Belcando Puppy Gravy


Ludi

Recommended Posts

Jakie są Wasze doświadczenia z karmą wymienioną w temacie? Ja nie wiem, co myśleć - karmię nią moją prawie czteromiesięczną Lunę (planujemy przejść na Juniora), skład karmy mi się podoba, sierść się po niej poprawiła (a ma co się poprawiać, psina przeszła w schronie parwowirozę), małej smakuje... ale tylko rozmoczona. Co mnie martwi? Wydaje mi się, że Luna ma problem z jej gryzieniem. Granulki są bardzo twarde, mam wrażenie, że za twarde na ząbki i uwrażliwione dziąsła szczeniaka. Do suchej podchodzi z rezerwą, polaną odrobiną wody wcina od razu... ponadto, potrafi załatwić się cztery razy dziennie. Kupa jest w normie, jest jedynie... za często.
Co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

W końcu wpadłam na rozmaczanie jej wodą i wtedy już sprawdziła się super - obecnie już karmię Juniorem, bo Luna ma pół roku.
Nie mam pojęcia - zaprzyjaźniony sprzedawca twierdzi, że sporo ludzi ją kupuje. Z tym, że on ogólnie czuje misję edukowania ludzi w kwestii karm - zawzięcie poleca wszystko, co dobre i zbilansowane, agitując przeciwko "zapychaczom" typu Pedigree, nawet często sprzedaje karmy taniej, jeśli kogoś odpycha cena.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...