Jump to content
Dogomania

Fryzjer Szczecin


WiedźmOla

Recommended Posts

Witam, poszukuję dobrego psiego fryzjera w Szczecinie.
Psiak zarósł strasznie, nie chcę żeby się przegrzał, a nagle zaczęło się robić gorąco i pies widocznie źle znosi temperaturę.
Zależy mi również na kimś, kto ma dobre podejście do czworonoga, bo mój się trochę boi obcych.

Jakieś propozycje? :)

Z mojej strony propozycja, aby ten wątek był generalnie do pytań o Szczecińskie salony, żeby nie zaśmiecać.

Edited by WiedźmOla
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Wątek widzę dość przedawniony aczkolwiek ponawiam to samo pytanie. Potrzebny mi fryzjer najlepiej z lewobrzeża i byłoby super gdyby ktoś mógł polecić osobę, która jest gotowa przyjechać do domu lub jakiś salon w niedużej odległości od okolic Zagórskiego, ewentualnie coś w Policach. W przystępnej cenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Moja sznaucerka, jak każdy piesek tej rasy co jakiś czas potrzebuje pielęgnacji uszów. Jest to bardzo nieprzyjemny zabieg dla psa. Dlatego chodzę z nią od dwóch lat do salonu FOX. Zabieg przebiega spokojnie, a pani groomer wykonująca ma cierpliwość i podejście do pieska. Bardzo ładnie też strzyże, obcina pazurki. :-) Godny polecenia gabinet. Gdyby ktoś był zainteresowany to podaję numer do tej pani: 505 274 942. Można zajrzeć również na stronę www.yorkfryzjer.pl. Mogę wysłać zdjęcie na maila. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...