Jump to content
Dogomania

Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!


missiaa

Recommended Posts

ciocia super
ja nie ukrywam jeszcze w tym portyalu raczkuje
a bazarek i jak to powrucac i co i jak
ahhhhhhh
ale odezwalam sie juz do ciebie na pw
jakos sie ugadamy i moze cos uda sie zdzialac dla psiaczka


[quote name='Juldan']I ja jestem na zaproszenie :)



Póki co kasy brak- ale jeśli nikt się nie podejmie zrobienia bazarku- to się zgłaszam.

A i ogłoszenia zrobię- jak tylko będzie potrzeba (gratis- pakiet taki jak na bazarku z sygnatury)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciocia a moze polaczyl by to z propozycja juldan i zrobil wspolnie jeden wielki bazar
he he ja tez jeszcze nie robilam bazarkow wiec ciocia juldan spadla z nieba boi w moim wypadku komputery eh czarna magia,a ja nadal wole ksiazke

[quote name='keria']Ja mam troszkę fantów na bazarek. Taka tańsza biżuteria, wazoniki i doniczki ozdobne i jeszcze skarby od Elai, jeśli tego nie będzie za dużo to może dam sobie radę, bo będę robić bazarek pierwszy raz. Dołączę też fotki fantów, które już zostały zadeklarowane przez Ikusię.:razz: Na pierwszy raz bazarkowania chyba wystarczy, bo mogę nie podołać.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juldan'][B]milagros, keria[/B] to ja mam propozycję :) zróbcie foty, przygotujcie opisy fantów, przyślijcie mi to wszystko na maila a ja wystawię bazarek. Co Wy na to?[/QUOTE]

OK jestem za :lol: zdjęcia mają być w załączniku maila? Czy wystarczy wrzucić np na picasse?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']OK jestem za :lol: zdjęcia mają być w załączniku maila? Czy wystarczy wrzucić np na picasse?[/QUOTE]

wystarczy wrzucić na picassę:) Jak już będziesz miała wszystko gotowe- daj znać na PW :)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za zaproszenie
chciałoby się pomóc wszystkim nieboraczkom, szkoda,że możliwości są ograniczone, tak czy inaczej trzeba wesprzeć chociaż trochę :-(, poproszę nr konta dla tej ślicznej kruszynki :iloveyou:
-moja sunia ma w poniedziałek zabieg i też mnie czeka wydatek, pozdrawiam serdecznie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...