Jump to content
Dogomania

Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!


missiaa

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majowa']zaglądam do biedaka
mogę rozejrzec sie za karmą albo jakis grosz podesłać[/QUOTE]

dzięki, że jesteś :)
Karma dla niego pilnie potrzebna, żeby mógł jeść karmę dla dziadziusiów. Zwłaszcza jeśli ma problemy z ząbkami. A jeśli jednak wolisz podesłać grosik to daj znać. Wyślę Ci wtedy na PW numer konta.


DZIĘKUJĘ OGROMNIE dziewczyny za odzew na zaproszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Dziękuję za zaproszenie na wątek. Nie wiem czy na coś się przydam gdyż kasy u mnie notoryczny brak. Pies śliczny... Jak można pozbyć się takiego puszystego przytulaczka :niewiem:[/QUOTE]

sam fakt że jesteś jest budujący, bo strasznie tu pusto.
[quote name='margoth137']śliczny piesek. ja jedynie mogę fantów poszukać i zaglądać do pluszaka:)[/QUOTE]

dzięki :) zaglądanie wskazane, zeby chłopak nie spadał za nisko

[quote name='jolam']Podrzucę biedaka, z kasą u mnie strasznie krucho. Ale mogę zrobić ogłoszenia jeśli będzie trzeba.[/QUOTE]

jolam dzięki, będę pamiętać gdy chłopak będzie gotowy do adopcji i będzie można robić mu ogłoszenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Jestem na zaproszenie. Niestety ni jak wspomóc nie mogę. Jedynie jeśli będzie na malucha jakiś bazarek to rodzince mogę podrzucić. Może coś wypatrzą .[/QUOTE]

[quote name='korek221']Podnoszę Snupisia:)[/QUOTE]

[quote name='kinga_kinga7']jestem na zaproszenie i na razie podrzucę chłopaka :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Tofikowa']zapiszę wątek[/QUOTE]

[quote name='ewelinajg']Podrzucam Snoopy'ego[/QUOTE]

Dziekuję, że nas odwiedziliście :)

[quote name='obiezyswiat75']Jestem na zaproszenie. Poproszę nr konta. Oplacę ten zabieg za 150 zł.[/QUOTE]

wow! Dziękuję! Już piszę PW:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milagros19853201']sliczny
bidulek serce sie kraja
poki co moge hopkac i podac dalej watek
ewentualnie jakby byla potrzeba fantow to tego na ta chwile zawsze pod dostatkiem wiec z checia chociaz tak wspomoge[/QUOTE]

Dziekuję za chęc podarowania fantów. [B]Czy ktoś mógłby zrobić dla Snoopiego bazarek z fantów od milagros? [/B]

Link to comment
Share on other sites

I ja jestem na zaproszenie :)

[quote name='missiaa']Dziekuję za chęc podarowania fantów. [B]Czy ktoś mógłby zrobić dla Snoopiego bazarek z fantów od milagros? [/B][/QUOTE]

Póki co kasy brak- ale jeśli nikt się nie podejmie zrobienia bazarku- to się zgłaszam.

A i ogłoszenia zrobię- jak tylko będzie potrzeba (gratis- pakiet taki jak na bazarku z sygnatury)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']kiedy będzie miał operację? Dorzucę coś maluchowi ale dopiero po 26-tym.
poproszę nr. konta.[/QUOTE]

rozmawiałam właśnie z missieek. Snoopy przez 10 dni będzie brał antybiotyk teraz. Po skończeniu antybiotyku będą ustalać z weterynarzem termin operacji.
[quote name='obiezyswiat75']Przelew zrobiony[/QUOTE]

dziękuję! Jak tylko pieniążki dotrą, napiszę w poście rozliczeniowym :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juldan']I ja jestem na zaproszenie :)



Póki co kasy brak- ale jeśli nikt się nie podejmie zrobienia bazarku- to się zgłaszam.

A i ogłoszenia zrobię- jak tylko będzie potrzeba (gratis- pakiet taki jak na bazarku z sygnatury)[/QUOTE]

Z ogłoszeniami i tak na razie trzeba poczekać, ale będziemy pamiętać.

Już napiszę PW do milagros, że jesteś gotowa zrobić bazarek dla Snoopy'ego.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam troszkę fantów na bazarek. Taka tańsza biżuteria, wazoniki i doniczki ozdobne i jeszcze skarby od Elai, jeśli tego nie będzie za dużo to może dam sobie radę, bo będę robić bazarek pierwszy raz. Dołączę też fotki fantów, które już zostały zadeklarowane przez Ikusię.:razz: Na pierwszy raz bazarkowania chyba wystarczy, bo mogę nie podołać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...