Jump to content
Dogomania

Pustka, której już nikt nie zastąpi. Moje Słońce zgasło.


aduska1212

Recommended Posts

16 lutego, po półrocznej chorobie, musiałam podjąć decyzję o "wsparciu w odejściu" mojej ukochanej psicy.

Za krótko z nami byłaś Słońce. Rozbudziłaś uczucie, którego nic nie jest w stanie zagłuszyć. Ta tęsknota i pustka, które zabijają...

Dziękujemy Ci za wszystko.
Za to, że obudziłaś we mnie uczucia, o których nawet nie śniłam. Za to, że nauczyłaś TŻ kochać bezwarunkowo. Nauczyłaś nas dyscypliny, zorganizowania. Pokazałaś, jak ważna jest miłość, wsparcie, troska o kogoś bliskiego. To TY nauczyłaś nas kochać. Byłaś naszą przewodniczką. Wprowadzałaś nas we wspólne, dorosłe życie. To dzięki Tobie wiemy, że ze wszystkim sobie poradzimy. I choć nie ma Ciebie tutaj z nami, na ziemi, nie umarłaś, bowiem nie umiera ten, kto żyje w sercach i pamięci innych.

Byłaś z nami niecałe 3 lata. Nie tak to miało być pieseczku. Nie tak...
Przepraszam Cię za ból, którego doświadczyłaś. Gdybym mogła, zabrałabym go od Ciebie. Za dużo tego było na Twoje małe ciałko.

Dopiero po 2 miesiącach mogę to napisać.
Dziękuję Ci, że byłaś, jesteś i będziesz.
Do zobaczenia po drugiej stronie.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro, wiem dobrze, co czujesz ._. Nie martw się, psinka jest już szczęśliwa i zdrowa, biega sobie po łąkach i tylko czeka, aż znów Cię zobaczy. Za Tęczowym Mostem czas płynie szybko, więc ani się obejrzy, a Ty zdążysz w tym czasie zrobić wiele dobrego dla piesków na Ziemi, tak, że będzie z Ciebie dumna. Trzymaj się!

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio miałam okropny sen. Na ulicy znalazłam jakąs maleńką, zabiedzoną sunię pinczerka. Przygarnęłam ją. Po jakimś czasie sunia przemieniła się w dziewczynkę-demona, zaczęła mnie gnębić, a w końcu dusić! Na cały głos krzyknęłam pomocy, aż obudziłam TŻ.
Długo nie mogłam zasnąć, rozpaczałam, że to może Maja ma mi za złe, że to zrobiłam. Ale nie było już innego wyjścia pieseczku ;(
Wiesz, że Tobie oddałabym wszystko. Nie na darmo nazywali nas "symbiozą"... :( A teraz przyszło mi żyć bez Ciebie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hej. Mojej Majki już miesiąc nie ma, a ja każdego dnia płacze za nią. nie mogę się pogodzić z tym, że tak krótko żyła. Strasznie tęsknię za nią. Moja niunia zachorowała na koniec października, miała usuniętą śledzionę. Potem do połowy listopada walczyła z anemią. Grudzień, styczeń trochę spokoju. W lutym zaczęło się, zachorowała na zapalenie płuc ,a potem to już tylko gorzej. Pojechałam do weterynarza i zrobił usg okazało się ,że ma guzy na wątrobie i w okolicy serca. Miesiąc przed śmiercią to był najgorszy moment, z dnia na dzień coraz gorzej. Już nie chciała jeść tabletek, miała problemy z załatwianiem się. Wtedy sobie uświadomiłam ,że jest bardzo ciężko chora. Wszystkie moje starania poszły na marne.To jest masakra, tego nie da się opisać co człowiek czuję.Nie mogę wybaczyć sobie tego ,że musiała odejść. Na razie nie chcę psa,nie jest na to gotowa.Moja sunia miała 10,5 roku.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238656-umarlo-moje-słońce[/url] <-- w tym wątku opisałam chorobę mojej Niuni.
Ja za to bardzo chciałabym psa, bo pustka po Mai jest nie do zniesienia. Ale nie mogę sobie na niego pozwolić. Marzę, że nadejdzie kiedyś ten moment, że w naszym domku pojawi się kolejna kruszynka i pokochamy ją tak, jak kochaliśmy Maję. A była to miłość ogromna, dla wielu ludzi nie do pojęcia - że aż tak można kochać psa? Można i nie zrozumie tego ten, kto tak właśnie nie kochał.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Słoneczko, minęło już ponad 3 miesiące, ale czas nie goi ran... Wciąż tak bardzo tęsknimy :(
Pusto tu bez Ciebie. Okropnie pusto. Nikt nie cieszy się na mój widok tak, jak ty to robiłaś, nikt nie wymusza jedzonka pod nogami... Nikt nie kocha tak, jak ty :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...