Jump to content
Dogomania

sterylizacja Kraków


IzaGal

Recommended Posts

Znowu po latach pojawiam się na dogomanii, jak zwykle z problemem.
Mam suczkę- jamnika długowłosego, jest po pierwszej cieczce- którą miała w grudniu, wyczytałam, że cieczka pojawia się co 6 miesięcy, czyli następna byłaby w czerwcu.
Chciałabym ją wysterylizować, ale panicznie się tego boje.
Mam powody bo jeden moich kotów nie przeżył narkozy.
Gdzie waszym zdaniem najlepiej zrobić sterylizację w Krakowie, jakiemu weterynarzowi zaufać??
Chciałabym aby możliwie ograniczyć suczce ból po operacji czyli szwu rozpuszczalne, małe cięcie no i profesjonalizm tej osoby, która to będzie robić.
Iza

Link to comment
Share on other sites

Ja swoją yorczkę sterylizowałam na Bajecznej. Była po 2 cieczce, ważyła 2,5 kg. Wszystko obeszło się bez problemu.
Czekałam na nią w przychodni, odebrałam już wybudzoną. Potem w kaftanik i dosłownie od następnego dnia pies taki sam jak przed zabiegiem. Z tym, że pilnowałam, żeby nie próbowała skakać.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o sterylizację z czystym sumieniem mogę polecić chirurga z Amicusa na Białoprądnickiej. Robił zabiegi wszystkim moim kotom,suczce mojej matki. Koty sterylizował metodą haczykową więc dwa szwy na brzuszku i koteczki nawet chyba nie załapały,ze coś się wydarzyło;) Sprawny chirurg i można mu zaufać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owcaa']Jeśli chodzi o sterylizację z czystym sumieniem mogę polecić chirurga z Amicusa na Białoprądnickiej. Robił zabiegi wszystkim moim kotom,suczce mojej matki. Koty sterylizował metodą haczykową więc dwa szwy na brzuszku i koteczki nawet chyba nie załapały,ze coś się wydarzyło;) Sprawny chirurg i można mu zaufać:)[/QUOTE]


Dziewczyny dzięki za odpowiedzi, zapisałam suczkę do Retiny na Rolnej.
Zdałam się na podpowiedź hodowcy od którego kupiłam suczkę.
Nie ukrywam, że i tak bardzo się denerwuję.
Czy po sterylizacji przeszłyście na karme light??
IzaGal

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...