Jump to content
Dogomania

Europejska 2013- genewa 30.08-1.09.2013


krzysio

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuza i Noddy'][FONT=Arial][SIZE=7][CENTER][SIZE=4][B]2nd deadline extended
to 29th june 2013![/B][/SIZE]
[/CENTER]
[/SIZE][/FONT][/QUOTE]
super!!!!! może coś do tej pory wymyślę, 15sty się zbliżał wielkimi krokami, a ja nie mam na nic czasu... bardzo fajnie ze strony organizatorów :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='McDzik']też mam debetową MasterCard i zaznaczam ich przy wyborze i nie idzie :<[/QUOTE]

Napisalem do nich zapytanie,jak oplacic wystawe.W odpowiedzi otrzymalem info,ze system nie dziala i poprosili o nr.karty i date waznosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jez']Napisalem do nich zapytanie,jak oplacic wystawe.W odpowiedzi otrzymalem info,ze system nie dziala i poprosili o nr.karty i date waznosci.[/QUOTE]

O Boże ale organizacja :P nie będę nie wiadomo komu podawać jakiś danych do mojej karty, kto ich tam wie :) niech się .... :) nie zgłaszam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mój kuzyn mieszkał w Genewie, byłam u niego w listopadzie zeszłego roku. Jeśli chodzi o zakupy - mniejsze (dodatki do obiadu, czy bułki) to kuzyn robił je w lokalnych sklepach. Natomiast duże, tygodniowe zakupy robił we francuskim Carfurze, bo wychodziło znacznie taniej. Właściwie we Francji (w porównaniu z cenami w samej Genewie) wszystko po przeliczeniu jest tańsze i bardziej opłaca tam się kupować.
I rzeczywiście - Szwajcarzy stawiają na sery. Byłam w Genewie tydzień i nigdy nie widziałam szynki w sklepie. Nie pamiętam, jak wyglądało to we Francji. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Mój kuzyn mieszkał w Genewie, byłam u niego w listopadzie zeszłego roku. Jeśli chodzi o zakupy - mniejsze (dodatki do obiadu, czy bułki) to kuzyn robił je w lokalnych sklepach. Natomiast duże, tygodniowe zakupy robił we francuskim Carfurze, bo wychodziło znacznie taniej. Właściwie we Francji (w porównaniu z cenami w samej Genewie) wszystko po przeliczeniu jest tańsze i bardziej opłaca tam się kupować.
I rzeczywiście - Szwajcarzy stawiają na sery. Byłam w Genewie tydzień i nigdy nie widziałam szynki w sklepie. Nie pamiętam, jak wyglądało to we Francji. ;)[/QUOTE]
superek na masxa

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mamy w busie wolne miejsca na EDS .
Wyjazd w czwartek rano.Powrót w niedziele po wystawie. Trasa przez PL Michów-Puławy-Radom-Piotrków Tryb-Bełchatów-Wrocław-Zgorzelec. Możemy zabrać po trasie lub odebrać z PKP.
Chetnie zabierzemy pieska bez właściciela zapewniamy grooming, handling, opieke.
Jesli ktos potrzebuje to kontakt:
[email][email protected][/email]
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...