Jump to content
Dogomania

Europejska 2013- genewa 30.08-1.09.2013


krzysio

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki.
Ale ceny za zgłoszenia :crazyeye:
No i zagraniczni sędziowie u mnie, kaszana trochę.... Często się zdarza, że pierwszy raz na oczy widzą ogara (na Litwie znajomy miał taki przypadek, sędzina bała się dać CAC i CACIB, bo nie była pewna czy pies zgodny ze wzorcem :angryy: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Ceny niezłe mają i za zwykły CACIB prawie takie same jak za europejską.[/QUOTE]

i tak przeskoczyli w cenach światówkę.
(co się dziwić niemieckim autostradom - ja bym się cieszyła nawet z zapchanych - w mojej części Pl nie ma żadnych i nie będzie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl'] i tak przeskoczyli w cenach światówkę.[/QUOTE]
No cóż, Szwajcaria do najtańszych krajów Europy nie należy ;-)
Ale myślę, że warto jechać, bo mimo cen podejrzewam, że zgłoszeń będzie sporo. Rzut beretem do Francji, Włoch, Niemiec, Austrii.
[quote name='panbazyl']co się dziwić niemieckim autostradom - ja bym się cieszyła nawet z zapchanych - w mojej części Pl nie ma żadnych i nie będzie[/QUOTE]
Korki na niemieckich autostradach się zdarzają, i to często, ale to, co się dzieje w ostatnich dniach sierpnia nie da się z niczym porównać. Można wyciągnąć paletki i zagrać w badmintona na autostradzie (nawet w telewizji pokazywali). Gorzej, jak komuś braknie wody...
Także wierz mi, nie ma się na co cieszyć...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='panbazyl']się jednak zastanawiam nad wyjazdem na tą wystawę.[/QUOTE]

No po takich sukcesach na WDS ...trzeba iść za ciosem!
Chętnie pojedziemy jesli uzbieramy grupę. Jak widać ceny hoteli, zgloszeń przerażaja i jest to trudne:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Juta']Czy mógłby ktoś podać link do obsady sędziowskiej? [/QUOTE]
[URL]http://www.eurodogshow.ch/PDF/juges_new/Judges list.pdf[/URL]

[quote name='RudaPaskuda']a poda ktoś link do cen i sędziów i terminów zgłoszeń ??[/QUOTE]
[URL]http://www.eurodogshow.ch/PDF/INSCR_EURO.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...