Jump to content
Dogomania

Jaka maszynka do bardzo gęstej sierści jest najlepsza?


Nicole_dogomania

Recommended Posts

[FONT=arial]Witam,
Poszukuję golarki do molosa, który ma bardzo[U][B] BARDZO[/B][/U] gęstą sierść. Po zimie ma też dużo podczesku. Ma kudły.
Chce ściąć krótko go na czas lata. Proszę o pomoc w wybraniu MOCNEJ golarki. Jakiej długości powinno być ostrze?
Jakie firmy najlepsze do cięcia półkrótkiej strasznie gęstej troche sztywnej sierści ? Jakie modele? Jaka jest różnica między maszynką sieciową a bezprzewodową - chodzi o moc.
Na golarkę chce wydać max 500zł.

Zastanawiam się nad

[/FONT][B][B][COLOR=#000000]Andis MBG2 Pro-Pet - maszynka sieciowa[/COLOR][/B][COLOR=#000000]

[B]Moser 1245 Max maszynka sieciowa[/B][/COLOR][/B][COLOR=#000000]

[B]Aesculap Exacta - maszynka bezprzewodowa[/B]

[B]Andis AGC2 Super Speed Special Edition (srebrna) - maszynka sieciowa[/B][/COLOR][FONT=arial][COLOR=#000000]
[/COLOR]
Ogólnie szukam maszynek z tej strony : [/FONT][URL]http://www.groomer.com.pl/index.php?cat=393&page=1[/URL][FONT=arial]




BARDZO PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC. [/FONT]


Pozdrawiam.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Moser 1245 max to aktualnie najmocniejsza maszynka na rynku. Zdecydowanie wystarczy dla molosa.
tutaj [URL]http://germapol.istore.pl/pl,product,1311075,1,moser,1245,max,45,profesjonalna,maszynka,do,strzyzenia,wszystkich,zwierzt,domowych,z,ostrzem,3,mm.html[/URL]
masz w lepszej cenie. Inne z podanych są dużo słabsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']ja wybieralam w tych dwoch modelach i jednak ludzie bardziej doradzaja Andisa.Kupilam i jest rewelacyjny. :loveu:[/QUOTE]



Kupiłam maszynkę , którą mi poleciłaś.
Jest super, ostrze spokojnie starczyło i ogoliło bez żadnych problemów moje pieski.
Biegają szczęśliwe, łyse i bez już żadnych kudłów ;-)
Jedyna wada jaką widzę to waga. Jak dla mnie troche za ciężka. Jednak jestem w stanie to zignorować
kiedy widzę szybkie efekty . Maszynka jest też bardzo cicha co przydaje się kiedy pies nie jest przyzwyczajony do strzyżenia.
A ostrze 10 spokojnie starczyło...
Bardzo dziękuję za odpowiedź . :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...