Jump to content
Dogomania

Jawor pokochany!Już w DS! Trafił na swoich ludzi i będzie już tylko szczęśliwy.


missiaa

Recommended Posts

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majku33krakow']na facebooku zróbcie event.to jest b.ważne[/QUOTE]

Pisałam już, że mogę zrobić event na fb, ale potrzebujemy konta, które można upubliczniać.
Zbieranie na prywatne konto nie jest dozwolone i zwykle kończy się jakimiś niesnaskami.
Liczę, że jakaś organizacja, fundacja czy stowarzyszenie udostępni konto. Zaproponowałam lubliniecki OTOZ. Znam dziewczyny z najlepszej strony
Macie inny pomysł ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Zadzwonię jutro do Angeliki
Mam nadzieję, że uda się umówić wizytę jeszcze w tym tygodniu[/QUOTE]
DONka pies musi trafić do mądrego weta, nie tylko okulisty ale takiego co wie czym jest toksokaroza, mieć [B]badania krwi, test ELISA, usg, rtg płuc i właczone leczenie[/B], przy leczeniu kroplówki, płukanie bo jak toksyny się uwolnia to będzie jak z tą sunią onką co miała tasiemce w DT...
larw może nie być widać, ale to[B] jest charakterystyczne zajete oko[/B]..jak na zdjeciach, dlatego załaczyłam Wam linki byscie przeczytali jak bardzo może być to cięzkie
ciemny mocz jest charakterystyczny dla żółtaczki.. czesto glisty zatykają drogi żółciowe
choroba jest groźna dla ludzi też
sprawa donka jest bardzo poważna:shake:
leki podaje sie najczęściej złożone i do kilku tygodni, musi być zachowana niesamowita higiena osób zajmujących się psiakiem


a Skarpeta nie mogłaby uzyczyć, w drodze wyjatku?

Edited by joteska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']DONka pies musi trafić do mądrego weta, nie tylko okulisty ale takiego co wie czym jest toksokaroza, mieć badania krwi, usg, rtg i właczone leczenei, przy leczeniu kroplówki, płukanie bo jak toksyny się uwolnia to będzie jak z tą sunią co miała tasiemce w DT...
larw może nie być widać, ale to[B] jest charakterystyczne zajete oko[/B]..jak na zdjeciach, dlatego załaczyłam Wam linki byscie przeczytali jak bardzo może być to cięzkie
ciemny mocz jest charakterystyczny dla żółtaczki.. czesto glisty zatykają drogi żółciowe
choroba jest groźna dla ludzi też
sprawa donka jest bardzo poważna:shake:
leki podaje sie najczęściej złożone i do kilku tygodni, musi być zachowana niesamowita higiena osób zajmujących się psiakiem


a Skarpeta nie mogłaby uzyczyć, w drodze wyjatku?[/QUOTE]

To tym bardziej trzeba uprzedzić missieek, jaki to może być ciężki przypadek.
Napisałam już do anett z prośbą o pomoc. Liczę, że tu wejdzie...

Co do użyczenia konta SKARPETY to musiałabym zapytać księgową SMONu, bo to jest ich subkonto, ale myślę, że to chyba jest możliwe

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny trzeba szybko z nim do weterynarza, na razie wiele nie wiemy, poza tym, że coś jest z oczkami.

Strasznie biedny psiak, gdyby nie te oczka, które widać od razu, to wystarczyłoby go wykąpać, wyczesać i mamy cudo do adopcji. Na razie trzeba mu weterynarza...........

Ja teraz wpłacam 50 zł dla Jawora na konto Angeliki, ale jeśli będa mozliwe wpłaty na inne publiczne konto, tio wrzucie na 1 stronę i do 2 postu do rozliczeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']...
Napisałam już do anett z prośbą o pomoc. Liczę, że tu wejdzie...

...[/QUOTE]

jestem, co za biedak:-(
Jeżeli nie znajdziecie innego konta możemy udostępnić OTOZowskie

I również polecam dr Stefanowicza z Krakowa, leczymy tam naszą Klarę

[URL]http://weterynarz-okulista.pl/en/[/URL]
[B]Tel. 696 789 015 [/B]

ale jak najszybsziej warto zrobić badania krwi i moczu

Edited by anett
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Therion']Misia to nie robaczyca, tylko suche zapalenie rogówki owczarków niemieckich , dość zaawansowane , potocznie mówi się na ta jednostkę chorobową łuszczka. Leczy się cyklosporyną w kroplach , zreszta juz z missieek rozmawialismy i go pokaże.[/QUOTE]

jak dobrze, że wszystko pod kontrolą; czy piesek był juz badany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Therion']Misia to nie robaczyca, tylko suche zapalenie rogówki owczarków niemieckich , dość zaawansowane , potocznie mówi się na ta jednostkę chorobową łuszczka. Leczy się cyklosporyną w kroplach , zreszta juz z missieek rozmawialismy i go pokaże.[/QUOTE]
może to być łuszczka, masz rację i tez mam taką nadzieję, psiak nie jest też tak strasznie spowolniony
rozmawiałam z Angeliką, wszystko teraz o kasę sie rozbija:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Pisałam już, że mogę zrobić event na fb, ale potrzebujemy konta, które można upubliczniać.
Zbieranie na prywatne konto nie jest dozwolone i zwykle kończy się jakimiś niesnaskami.
Liczę, że jakaś organizacja, fundacja czy stowarzyszenie udostępni konto. Zaproponowałam lubliniecki OTOZ. Znam dziewczyny z najlepszej strony
Macie inny pomysł ?[/QUOTE]
co ja mam juz oficjalne konto moge uzyczyc ludwa bedzie zajmowac sie rozliczaniem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']co ja mam juz oficjalne konto moge uzyczyc ludwa bedzie zajmowac sie rozliczaniem[/QUOTE]
więc teraz trzeba podjąć decyzje na jakie konto wysyłać wpłaty, są 3 propozycje jak zrozumiałam:
1. konto hotelowe missieek, wtedy bedzie bezpośrenio mogła płacić za badania, a ja będę informować tu o wpływach na konto sla Jawora i wklejać faktury/rachunki
2. konto otozowskie
3. czarna anda proponuje swoje oficjalne konto.

Więc, które konto wybieramy?
Bo trzeba umieścić w pierwszym poście nr konta i dane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']więc teraz trzeba podjąć decyzje na jakie konto wysyłać wpłaty, są 3 propozycje jak zrozumiałam:
1. konto hotelowe missieek, wtedy bedzie bezpośrenio mogła płacić za badania, a ja będę informować tu o wpływach na konto sla Jawora i wklejać faktury/rachunki
2. konto otozowskie
3. czarna anda proponuje swoje oficjalne konto.

Więc, które konto wybieramy?
Bo trzeba umieścić w pierwszym poście nr konta i dane[/QUOTE]

konto missiek jest oki,najprosciej,po co sobie utrudniać,musimy sobie ułatwiać życie,tylko rachunki trzeba wklejać,tzn paragony

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...